Covid mapa
aktualizované 23.05.2022
Vstup v režime OTP
Krajina - umožňujúca vstup len očkovaným osobám
Obmedzený vstup
Krajina - neumožňujúca vstup
aktualizované 23.05.2022

Cestovanie a podmienky vstupu na Maurícius

Odoslať podmienky vstupu na e-mailOdoslať podmienky vstupu na e-mail

Cestovanie na Maurícius je pre Slovákov možné, pričom pre vstup do krajiny platí nasledovné:

Plne zaočkované osoby: (najskôr 14 dní po druhej dávke pri dvojfázovej vakcíne, alebo 28 dní po jednofázovej vakcíne Johnson & Johnson’s Janssen)

 • preukázať sa oficiálnym očkovacím certifikátom (Maurícius akceptuje tieto vakcíny: AstraZeneca: Covishield, AstraZeneca: Vaxzevria, Covaxin, Johnson & Johnson, Moderna, Pfizer-BioNTech Vaccine, Sinopharm, Sputnik, Sinovac- CoronaVac a akceptované pre vstup sú jednofázové, dvojfázové vakcíny resp. tri dávky)
 • vyžaduje sa mať zakúpené Covid poistenie
 • pri príchode do hotela vykonať antigénový test (testy si účtuje hotel), pri negatívnom výsledku v deň príchodu sa môžete voľne pohybovať po ostrove
 • pred odletom vyplniť online registráciu potrebnú pre vstup cez stránku Safe Mauritius (govmu.org), (po vyplnení online registrácie následne e-mailom obdržíte potrebný QR kód pre vstup)

Neočkované osoby:

 • vyžaduje sa mať zakúpené Covid poistenie
 • pri príchode do hotela vykonať antigénový test (testy si účtuje hotel)
 • ostať v samoizolácii v hoteli podľa vášho výberu počas 7 dní (nie je potom potreba vykonať test) a na 8. deň sa môžete voľne pohybovať po ostrove
 • pred odletom vyplniť online registráciu potrebnú pre vstup cez stránku Safe Mauritius (govmu.org), (po vyplnení online registrácie následne e-mailom obdržíte potrebný QR kód pre vstup)


Osoba, ktorá prekonala ochorenie Covid-19 sa musí preukázať dokladom, že ochorenie prekonala a následne byť zaočkovaná prvou dávkou min. 14 dní pred príletom na Maurícius (resp. 28 dní, ak sa jedná o vakcínu Johnson & Johnson)

Online registrácia je možná najskôr 72 hodín pred odletom a v momente, keď dostanete výsledok PCR testu. Aby ste sa vyhli časovému stresu, nenechávajte si online registráciu na poslednú chvíľu. 

 

PODMIENKY NÁVRATU: 

Od 6. apríla 2022 sa ruší vyhláška, ktorou sa upravoval režim na hraniciach. Zaniká tak povinnosť registrácie na eHranici aj povinná karanténa pre nezaočkované osoby. Návrat na Slovensko je teda možný bez akýchkoľvek obmedzení a to pre všetkých bez ohľadu na očkovanosť.

Dôležitá informácia:

Informácie o podmienkach vstupu do konkrétnej krajiny, tranzitu a podmienkach návratu na územie SR, sú aktuálne ku dňu a času zobrazenia webovej stránky. Vzhľadom na aktuálnu situáciu a možné zmeny týchto podmienok prijímané aj bez prechodných období, sú cestujúci povinní sledovať sami aktuálne podmienky vstupu do krajiny/krajín, kam majú zakúpený zájazd, vrátane krajiny prepravy, a podmienky návratu na územie SR a nesú plnú zodpovednosť za splnenie podmienok vstupu do týchto krajín a návratu. Za týmto účelom odporúčame sledovať hlavne podmienky vstupu zverejnené priamo jednotlivými štátmi a podmienky návratu zverejnené SR.

 

Destinácie

Kontakt pre médiá: marketing@satur.sk

Cestovná kancelária SATUR TRAVEL, a.s. je zapísaná v Obchodnom registri Okresného súdu Bratislava I, Oddiel Sa, vložka číslo: 2427/B, IČO: 35 787 201, Miletičova 1, 824 72 Bratislava

Generuje redakčný CMS systém GlobalWeb spoločnosti Global Services Slovakia s.r.o.

© 1998-2022 CK SATUR, Všetky práva vyhradené.

 • Slovenská asociácia cestovných kancelárii a cestovných agentúr
 • International Air Transport Association
 • Ocenenie najdôveryhodnejšia značka pre CK SATUR
 • Ocenenie Superbrands 2020 pre CK SATUR