Satur kariera

Satur

Staňte sa aj vy tvorcom bezstarostných dovoleniek. Tešíme sa na vás.

Cestovná kancelária SATUR je najväčšou slovenskou cestovnou kanceláriou s dlhoročnou tradíciou, s ktorou každoročne cestuje 90 000 spokojných klientov počas celého roka a to až do 150 krajín sveta.

 • Zľavy na dovolenky

  Ani obuvníkove deti nesmú chodiť bosé. Ako najväčšia cestovka dávame našim zamestnancom tie najvýhodnejšie ceny na dovolenky na Slovensku a v zahraničí.

 • Vaši blízki cestujú výhodnejšie

  Na dovolenku predsa nepôjdete sami. Za zvýhodnené ceny môžu s vami cestovať aj vaši najbližší.

 • Spoznávate s nami svet

  Nepredávame len z katalógu, ale zákazníkom ponúkame aj naše vlastné skúsenosti a zážitky. Preto našim kolegom zabezpečujeme pravidelné „infocesty”.

 • Spoločné eventy

  Nie je to všetko len o práci, ale aj o zábave a spoločných stretnutiach na firemných raňajkách, pri dobrej káve v chill-out zóne alebo na perfektnom vianočnom večierku.

 • Teambuildingy

  Organizujeme nielen pravidelné eventy, ale podporujeme utužovanie kolektívu aj prostredníctvom teambuildingov.

 • Home office

  Ráno si môžete dať pokojné raňajky, nestresovať sa v zápchach a občasná zmena „pracovného“ prostredia padne určite vhod.

 • Sick days

  Necítite sa úplne fit na to, aby ste šli do práce ale nie je to ešte na lekára? Vieme, že jeden – dva dni doma dokážu urobiť zázraky a vrátiť vás späť do formy.

 • Flexibilný pracovný čas

  Úrady, škôlka, iné povinnosti... poznáme to aj my, preto podporujeme flexibilnú pracovnú dobu s voliteľným začiatkom a koncom pracovného času.

 • MultiSport Karta

  MultiSport Kartou podporujeme psychické a fyzické zdravie našich zamestnancov. Dá sa využiť v rôznych zariadeniach, na cvičenia, skupinové športy a relax, vďaka čomu si určite vyberie každý.

Čo na to Saturáci

Skúsenosti našich kolegýň a kolegov tak ako to cítia.

 • Norika Fedorová

  Norika Fedorová

  Generálna riaditeľka
  Cestovný ruch je krásny a dynamický biznis. V mojom živote je prítomný od mojej dospelosti a baví ma už viac ako 20 rokov. V cestovnom ruchu nie je ani jeden deň rovnaký a v tom je jeho čaro. Rozmanitý je aj v jednotlivých pozíciách, na ktorý...
  Cestovný ruch je krásny a dynamický biznis. V mojom živote je prítomný od mojej dospelosti a baví ma už viac ako 20 rokov. V cestovnom ruchu nie je ani jeden deň rovnaký a v tom je jeho čaro. Rozmanitý je aj v jednotlivých pozíciách, na ktorých môžu u nás v cestovke kolegovia pracovať. Vybrať si môžu podľa toho, či ich baví priamy kontakt s klientom, alebo naopak chcú spoznať „zákulisie“ produktu. Využiť sa dajú cudzie jazyky, ponúkame možnosť precestovať destinácie a nahliadnuť do našich hotelov, či zažiť to, čo zažívajú naši klienti na poznávacích zájazdoch. Vítame aj kolegov, ktorých zaujímajú nové technológie a rozvoj online prostredia. Jednoducho tešíme sa na každého, kto spolu s nami vytvorí skvelý tím, do práce bude chodiť s radosťou a prispeje tak k spoločnému cieľu – poskytovať klientom bezstarostné dovolenky.
 • Juraj Okál

  Juraj Okál

  Sprievodca
  Teším sa na každý jeden zájazd, ktorý počas roka sprevádzam. Baví ma rozprávať klientom všetko, čo viem nielen o krajine, ale aj o jej kultúre, tradíciách a zvyklostiach. Rád im počas zájazdu prinesiem aj niečo viac, ako je v katalógovom prog...
  Teším sa na každý jeden zájazd, ktorý počas roka sprevádzam. Baví ma rozprávať klientom všetko, čo viem nielen o krajine, ale aj o jej kultúre, tradíciách a zvyklostiach. Rád im počas zájazdu prinesiem aj niečo viac, ako je v katalógovom programe. Okrem sprevádzania tiež pripravujem programy pre nové zájazdy, aby sa klienti mali načo o rok tešíť. Všetko čo robím, robím rád, pretože ako hovorí moje životné motto: čo nejde od srdca, nejde k srdcu.
 • Rišo Pikulík

  Rišo Pikulík

  Produktový a krízový manažér
  Spolu s tímom vediem produkt Planet Fun, kde sa staráme o zábavu detí a rodičov na dovolenke. Výber kvalitných ľudí, pravidelné školenia, tvorba konceptov a následná koordinácia sú základným kameňom pre spokojného klienta.
 • Július Novák

  Július Novák

  Finančný manažér skupiny
  Naše bezstarostné dovolenky predstavujú na pozadí dáta, čísla, financie a informácie prostredníctvom nekonečných možností Excelu, moderných business inteligentných nástrojov, analýz a reportov. V minulosti sa mi toto všetko zdalo ako nezáživn...
  Naše bezstarostné dovolenky predstavujú na pozadí dáta, čísla, financie a informácie prostredníctvom nekonečných možností Excelu, moderných business inteligentných nástrojov, analýz a reportov. V minulosti sa mi toto všetko zdalo ako nezáživná práca v ekonomike a financiách, no našťastie som sa našiel v cestovnom ruchu, kde opak je pravdou. Trendy sa neustále menia, trhy kolíšu a preferencie klientov treba predikovať čoraz viac vopred. Som rád, že som súčasťou tvorby bezstarostných dovoleniek.
 • Anita Dudášová

  Anita Dudášová

  produktový manažér
  V našom tíme som zodpovedná za zabezpečenie rôznych typov dovoleniek od prvého do posledného momentu. Začína sa to tvorbou katalógu, pokračuje príchodom klientov do vysnívanej destinácie, samotným pobytom a samozrejme šťastným návratom domov....
  V našom tíme som zodpovedná za zabezpečenie rôznych typov dovoleniek od prvého do posledného momentu. Začína sa to tvorbou katalógu, pokračuje príchodom klientov do vysnívanej destinácie, samotným pobytom a samozrejme šťastným návratom domov. Už roky sa špecializujem na okružné plavby a v súčasnosti sa venujem tiež lyžovačkám a firemnej klientele. V práci sa nikdy nenudím, každý deň je iný a stereotyp nepoznám. Náročné a dynamické dni v cestovnom ruchu zvládam vďaka svojej veselej povahe a dobíjaniu bateriek na cyklo výletoch, ktoré spolu s mojou rodinou a priateľmi milujeme.
 • Peter Pozníček

  Peter Pozníček

  Contract Manager
  Mám rád svoju prácu. Je ňou vyjednávanie podmienok s našimi partnermi a hoteliermi. Výber tých najlepších hotelov s vynikajúcim pomerom cena-kvalita, komfortná letecká alebo autobusová doprava a exkluzívne služby... to sú ingrediencie, z ktor...
  Mám rád svoju prácu. Je ňou vyjednávanie podmienok s našimi partnermi a hoteliermi. Výber tých najlepších hotelov s vynikajúcim pomerom cena-kvalita, komfortná letecká alebo autobusová doprava a exkluzívne služby... to sú ingrediencie, z ktorých spolu s našimi obchodnými partnermi a skvelým tímom kolegov, veľmi rád „varím“ tie najlepšie dovolenky pre našich klientov. Vyjednať tie najlepšie podmienky je mojou nielen najväčšou výzvou, ale aj skutočným hobby. Mám radosť z toho ak môžem vytvoriť jedinečný produkt s pridanou hodnotou, ktorý našu CK robí unikátnou.
Satur kariera

Voľné pozície

Máme pre vás niekoľko voľných pozícií, ktoré čakajú na vhodných kandidátov.

Zo zákulisia

Takto sme sa mali na pravidelných teambuildingových aktivitách. Pridaj sa k nám.

 • Workshop pre partnerov 2023

  Workshop pre partnerov 2023

  Po 2 rokoch sme mali opäť šancu pozvať na Slovensko našich zahraničných partnerov a rovno sme sa im rozhodli ukázať naše milované Tatry. Vybláznili sme sa spolu na sánkach, vypočuli si zaujímavé prezentácie a spravili párty, na ktorú by bol aj sám Veľký Gatsby hrdý.

 • Vianočný večierok 2023

  Vianočný večierok 2023

  Po dvojročnej pauze sme si spolu opäť užili veľkolepý vianočný večierok v téme Veľký Gatsby. Spoločne s našimi kolegami sme sa tešili z výhier v kasíne, zatancovali sme si do rytmov 20tych rokov a zaskákali si na hity od DJov Malalata.

 • Dia de los Muertos Brunch

  Dia de los Muertos Brunch

  Tento rok sme Halloween oslávili netradične. Premiestnili sme sa do Mexika na najfarebnejší sviatok Dia de los Muertos a pritom sme ani nemuseli absolvovať zaoceánsky let. Vychutnali sme si skvelé jedlo. Zahrali si strašidelné hry a k dokonalej pohode nám chýbalo len more.

 • Októberfest 2022

  Októberfest 2022

  Aj tento rok sme zakončili letnú sezónu formou oktoberfestu na lodi. Počas dňa plného smiechu sme sa vybrali pozrieť si spoločne hrad Devín, preverili sme si tímového ducha pri pivnej štafete, vytrvalosť a kreativitu v ostatných aktivitách, skvele sme sa napapali no najmä užili si spoločné chvíle.

 • Školenie animátorov Planet FUN pred odchodom do destinácie

  Školenie animátorov Planet FUN pred odchodom do destinácie

  Nedeľa sa niesla v rytmoch nového songu Planet FUN a bola plná smiechu! Spolu s našimi 97 animátormi a Planet FIT trénermi sme si dali záverečné školenie pred odchodom do destinácii, nafotili aj náš nový merch, naučili sme sa novú choreografiu a natočili klip, tak aby sezóna 2022 bola tip-top!

 • Odniesli sme si víťazný pohár!

  Odniesli sme si víťazný pohár!

  Letný júnový víkend patril turnaju v plážovom volejbale, ktorý organizoval náš partner, spoločnosť Go Global. V poradí už druhý krát sa na ňom stretli tímy rôznych cestoviek. Tento rok turnaj, aj vďaka dokonalej podpore Fun Clubu našich kolegov, vyhral SATUR TEAM. Tešíme sa opäť o rok!

 • Spolu v Turecku

  Spolu v Turecku

  Aj tento rok sme spoločne s našimi predajcami zavítali do slnečného Turecka, aby sme si osobne pozreli hotely, ktoré predávame a vedeli vám ich čo najlepšie odporučiť.

 • Stretnutie sprievodcov

  Stretnutie sprievodcov

  Po dvoch rokoch sme sa konečne stretli s našimi sprievodcami. Cez deň sme sa vyškolili a večer zase "pokecali" a zabavili. Tešíme sa, že sa svet otvára, že sa rozbehli poznávacie zájazdy a my sa opäť môžeme stretávať s klientmi a prinášať im nové zážitky.

 • Jarná lyžovačka v Jasnej

  Jarná lyžovačka v Jasnej

  Predpoveď dokonalého počasia a náš obľúbený hotel Grand Jasná sa postarali o dokonalý firemný teambuilding. Lyžiari si užili perfektné svahy (aj ranný fresh track) aj nelyžiari zase výlet s lanovkou. A všetci spolu sme si užili opalovanie na lehátkach, drinky v bare na Priehybe a obed v Rotunde.

 • Raňajky od kolegov pre kolegyne

  Raňajky od kolegov pre kolegyne

  8. marca nás milo prekvapili naši mužský kolegovia. K MDŽ nám, ženám, osobne pripravili sladko-slané raňajky. Okrem chutného jedla (bola aj praženica a palacinky) sme si posharovali aj informácie o tom ako sa nám darilo počas First Moment predaja.

 • Halloweensky brunch

  Halloweensky brunch

  Ako každý, aj my milujeme zábavu a smiech. Preto sme si pre kolegov pripravili Halloweensky bruch, plný dobrého a strašidelného jedla. Nesmela chýbať aj súťaž pre odvážnych, v ktorej sa vyhrávali zaujímavé ceny. No uznajte strčili by ste ruku do nádoby, v ktorej neviete čo sa skrýva?

 • Rozlúčka s letom na lodi

  Rozlúčka s letom na lodi

  Slnečné leto sme tento rok zakončili spoločne na lodi Harmónia. Všetci sme si vychutnali vyhliadkovú plavbu popod bratislavské mosty, spoločný západ slnka, chutnú 3 chodovú večeru, zabavili sa pri živej hudbe a skúsili aj tvorivý drink list nášho marketingového oddelenia.

 • Vianočné trhy s deťmi z detského domova

  Vianočné trhy s deťmi z detského domova

  Už 100 rokov poskytujeme našim klientom zážitok z dovolenky, výletu či pobytu a tento rok sme túto možnosť dopriali aj deťom, ktoré väčšinu roka trávia bez svojich rodín. Vďaka tomu si vychutnali nielen atmosféru vianočných trhov, ale mohli sa dosýta vyblázniť v najväčšom detskom centre na Slovensku

 • Októberfest na záver sezóny

  Októberfest na záver sezóny

  Letnú sezónu sme úspešne zakončili na vlnách Dunaja. Tradične netradičný Októberfest, so všetkými dobrotami, bol krátkym oddychom počas príprav na výnimočný rok 2020 a tiež jednou z prvých akcií na novej lodi Harmónia.

 • Satur Awards Animation Party

  Satur Awards Animation Party

  Vyhodnotenie animačnej sezóny sme oslávili na párty na Zlatých Pieskoch. Rozdali sme ceny za najlepšie animačné výkony, zahrali si volejbal, pospomínali na začiatky v destináciách a na záver dobre zatancovali. A bol aj dôvod na oslavy, pretože sme v spokojnosti klientov s animáciami dosiahli 96%.

 • Od Tatier k Dunaju 2019

  Od Tatier k Dunaju 2019

  Po roku sa nám opäť podarilo dobehnúť do cieľa najpopulárnejšieho štafetového behu Od Tatier k Dunaju, tentoraz v zlepšenom čase o viac ako hodinu! Gratulujeme našim šikovným kolegom a ďakujeme za skvelé zážitky.

 • Volejbalový turnaj

  Volejbalový turnaj

  Prijali sme pozvanie od Go Global Travel na 1. plážový volejbalový turnaj v Senci. Na podujatí panovala skvelá atmosféra, ktorú nepokazila ani búrka a zohrali sme vyrovnané zápasy v konkurencii firiem z cestovného ruchu. V konečnom hodnotení sme obsadili šťastné 7. miesto :)

 • Martin Kováč - finalista CFO

  Martin Kováč - finalista CFO

  Náš kolega, Maťo, je finalistom prestížnej súťaže CFO 2018, ocenenia finančných riaditeľov na Slovensku za ich mimoriadne výsledky, aktívny prístup a prínos k modernému finančnému manažmentu. Prešiel viacerými výberovými kolami odbornej komisie významných audítorských a poradenských spoločností.

 • Maťo Lobotka na konferencii umelej inteligencie (AI)

  Maťo Lobotka na konferencii umelej inteligencie (AI)

  V júni sa realizovala konferencia, ktorej cieľom bolo odprezentovať najnovšie vízie a funkcionality softwaru Qlik na tento rok a jedným zo “speakrov” bol aj náš kolega Maťo, ktorý prezentoval jeho spôsob využitia a prínosy v obchodnom, produktovom a marketingovom oddelení SATUR-u.

 • Brunch so zamestnancami

  Brunch so zamestnancami

  Pravidelné stretnutia v našej chill-out zóne, kde sme mali možnosť pochutnať si na dobrom jedle spolu s vedením spoločnosti a rovnako sa dozvedieť aj o tom, ako sa nám zatiaľ darí v tejto sezóne. Predstavili nám aj novú - výhodnejšiu politiku zamestnaneckých zliav na dovolenky. Tešíme sa :)

 • Infocesta na Rodose

  Infocesta na Rodose

  Máj sa “niesol” v znamení infociest a jednou z navštívených destinácií bola grécky ostrov Rodos. Navštívili sme všetky hotely z nášho ponukového katalógu Leto 2019, strávili čas v dedinke Lindos, pocítili atmosféru gréckeho vidieka, miestnej taverny a samozrejme nakúpili aj suveníry.

 • Infocesta v egyptskej Tabe

  Infocesta v egyptskej Tabe

  V apríli sme organizovali infocestu do Taby nielen pre zamestnancov, ale aj pre cestovné agentúry a žurnalistov s cieľom predstaviť všetkým znovu prebúdzajúce sa letovisko Taba. Program bol bohatý, navštívili sme aj jordánsku Petru, šnorchlovali v modrej diere v Dahabe a bola aj SATUR párty.

 • Inspiring stories by Local heroes

  Inspiring stories by Local heroes

  Pod záštitou americkej obchodnej komory sa konalo stretnutie s troma riaditeľkami úspešných firiem, vrátane tej našej - Noriky Fedorovej na tému Úspešné ženy. Diskutovali na témy z oblasti riadenia firmy, prekážok, ktoré môžu pri podnikaní nastať, a zároveň zdieľať spôsoby, ako ich prekonať

 • Infocesta v Ománe

  Infocesta v Ománe

  V marci strávila naša kolegyňa Peťa niekoľko dní na infoceste v Ománe. Podelila sa s nami o svoje zážitky a tipy na strávenie exclusive dovolenky. Omán považuje za vynikajúcu dovolenkovú destináciu, pre náročných klientov, ktorí nemajú radi veľmi známe destinácie, tzv. masovky.

 • Raňajky s vedením spoločnosti

  Raňajky s vedením spoločnosti

  Toto sa nám nikdy nezunuje! Stretnutia pri dobrej kávičke a jedle v krásnej chill-out zone a uvoľnená atmosféra s vedením spoločnosti. Účasť bola vysoká a tešíme sa, že si podobné stretnutie budeme môcť čoskoro opäť zopakovať.

 • Osobnosť cestovného ruchu

  Osobnosť cestovného ruchu

  Veľtrhu ITF Slovakiatour predchádzal galavečer, kde sa odovzdávali významné ocenenia. Jednou z ocenených bola aj naša generálna riaditeľka Eleonóra Fedorová. Ministerstvo dopravy a výstavby SR ju ocenilo titulom Osobnosť cestovného ruchu za rok 2018.

Ocenenia

 • Najlepší zamestnávateľ roka 2022

  Najlepší zamestnávateľ roka 2022

  Tešíme sa z úspechu, ktorý sme aj tento rok dosiahli v ankete „Najlepší zamestnávateľ roka". Získali sme 5. miesto v segmente a sme najlepší z cestovných kancelárií. Posledný rok sme zažili, aké náročné je získať späť šikovných ľudí do cestov...
  Tešíme sa z úspechu, ktorý sme aj tento rok dosiahli v ankete „Najlepší zamestnávateľ roka". Získali sme 5. miesto v segmente a sme najlepší z cestovných kancelárií. Posledný rok sme zažili, aké náročné je získať späť šikovných ľudí do cestovného ruchu. O to viac si vážime, že naši kolegovia vnímajú, že sa snažíme vytvárať príjemné a tvorivé prostredie a majú možnosť zažiť aj na vlastnej koži služby, ktoré ponúkame našim klientom. Sama majiteľka, Norika Fedorová je hrdá na všetkých zamestnancov, hlavne na to, že vedie skvelý tím, do ktorého môžete patriť aj vy.
 • Superbrands Slovensko 2021

  Superbrands Slovensko 2021

  Situácia s Covidom sa ani v roku 2021 neustálila, no túžba ľudí cestovať je oveľa silnejšia ako po minulé roky. Dôvera klientov v našu cestovú kanceláriu je natoľko silná, že aj v roku 2021 sme obsadlili prvé miesto v programe Slovak Superbra...
  Situácia s Covidom sa ani v roku 2021 neustálila, no túžba ľudí cestovať je oveľa silnejšia ako po minulé roky. Dôvera klientov v našu cestovú kanceláriu je natoľko silná, že aj v roku 2021 sme obsadlili prvé miesto v programe Slovak Superbrand, ktorý zastrešuje Business Brand Council. O udeľovaní ocenenia v rámci Slovak Superbrands Award 2016 opäť rozhodovala expertná komisia zložená z odborníkov na marketing, komunikáciu a reklamu aj na základe referencií z verejného prieskumu realizovaného prestížnou spoločnosťou GfK. Pri udeľovaní ceny sa preto berie do úvahy aj názor spotrebiteľov, ktorí hodnotili kvalitu firiem a spoločností, s ktorými v sledovanom období uskutočnili obchod. Sme veľmi radi, že nám naši klienti zanechali výbornú spätnú väzbu, ktorá presvedčila komisiu opätovne - teda už po štvrtý krát - udeliť CK SATUR toto ocenenie aj na rok 2016.
 • Najdôveryhodnejšia značka 2021

  Najdôveryhodnejšia značka 2021

  Aj v roku 2021 sa spoločnosť ATOZ Marketing Services rozhodla spustiť program, ktorý na základe rozsiahleho prieskumu medzi spotrebiteľmi vyberá a oceňuje značky, ktorým slovenskí spotrebitelia najviac dôverujú. Tento prieskum sa pravidelne k...
  Aj v roku 2021 sa spoločnosť ATOZ Marketing Services rozhodla spustiť program, ktorý na základe rozsiahleho prieskumu medzi spotrebiteľmi vyberá a oceňuje značky, ktorým slovenskí spotrebitelia najviac dôverujú. Tento prieskum sa pravidelne koná už niekoľko rokov a deje sa práve z dôvodu, že spotrebitelia čoraz viac dbajú na kvalitu služieb a výrazným faktorom, ktorý ovplyvňuje ich nákupné správanie e práve dvôvera voči značke. Do prieskumu sa zapojili najvýraznejšie značky naprieč rôznymi kategóriami, naša CK bola zaradená do kategórie custovný ruch, z ktorej sme si odniesli pomyselnú zlatú medailu ako najdôveryhodnejšia značka roku 2021, za čo sme neskutočne vďační.
 • Najdôveryhodnejšia značka 2020

  Najdôveryhodnejšia značka 2020

  Ani covid pandémia neodradila Business Brand Council od toho aby zasadol a aj tento rok zastrešil program Slovak Superbrands. Našej cestovnej kancelárii sa podarilo napriek ťažkej situácii aj v roku 2020 získať toto prestížne ocenenie Superbr...
  Ani covid pandémia neodradila Business Brand Council od toho aby zasadol a aj tento rok zastrešil program Slovak Superbrands. Našej cestovnej kancelárii sa podarilo napriek ťažkej situácii aj v roku 2020 získať toto prestížne ocenenie Superbrands. SATUR sa tak dostal do úzkej skupiny značiek predstavujúcich elitu na našom trhu, ktorým sa opäť podarilo úspešne vylepšiť svoj brand image. O udeľovaní ocenenia v rámci Slovak Superbrands Award 2020 opäť rozhodovala expertná komisia zložená z odborníkov na marketing, komunikáciu a reklamu aj na základe referencií z verejného prieskumu realizovaného prestížnou spoločnosťou GfK. Pri udeľovaní ceny sa preto berie do úvahy aj názor spotrebiteľov, ktorí hodnotili kvalitu firiem a spoločností, s ktorými v sledovanom období uskutočnili obchod. Sme veľmi radi, že nám naši klienti zanechali výbornú spätnú väzbu, ktorá presvedčila komisiu opätovne - teda už po ôsmy raz - udeliť CK SATUR toto ocenenie aj na rok 2020.
 • Superbrands Slovensko 2019

  Superbrands Slovensko 2019

  Pre veľa ľudí je číslo sedem ich šťastným, evidentne je to tak aj v našom prípade, pretože aj tento rok sa nám podarilo získaťo cenenie Superbrands - už po neuveriteľný siedmy raz. Aj tento rok o udelení ceny rozhodovali slovenskí spotrebitel...
  Pre veľa ľudí je číslo sedem ich šťastným, evidentne je to tak aj v našom prípade, pretože aj tento rok sa nám podarilo získaťo cenenie Superbrands - už po neuveriteľný siedmy raz. Aj tento rok o udelení ceny rozhodovali slovenskí spotrebitelia a komisia expertov Brand Council. Ocenenie je pre nás znakom toho, že sa nám opäť podarilo naplniť náš cieľ, a teda spoľahlivo vám priniesť bezstarostnú dovolenku a naplniť vašu radosť z cestovania. O udelení ceny Superbrands Award rozhoduje skupina expertov Brand Council na základe verejného prieskumu, ktorý robí renomovaná agentúra GFK. Členmi Brand Councilu sú najuznávanejší slovenskí odborníci z oblasti marketingu, komunikácie a reklamy.
 • Najdôveryhodnejšia značka 2019

  Najdôveryhodnejšia značka 2019

  Jedným z faktorov pri nákupe je dôvera v značku a jej stabilita na trhu a to obzvlášť pri nákupe dovolenky. Preto sa spoločnosť ATOZ Marketing Services rozhodla spustiť program, ktorý na základe rozsiahleho prieskumu medzi spotrebiteľmi vyber...
  Jedným z faktorov pri nákupe je dôvera v značku a jej stabilita na trhu a to obzvlášť pri nákupe dovolenky. Preto sa spoločnosť ATOZ Marketing Services rozhodla spustiť program, ktorý na základe rozsiahleho prieskumu medzi spotrebiteľmi vyberá a oceňuje značky, ktorým slovenskí spotrebitelia najviac dôverujú. Každoročne sa tento prieskum robí naprieč rôznymi kategóriami, a najhlavnejšiu úlohu tu zohráva dôvera v značku. Naša cestovná kancelária sa znovu aj vďaka vám ocitla na prvom mieste v kategórii cestovný ruch, čo si neskutočne vážime.
 • Superbrands Slovensko 2018

  Superbrands Slovensko 2018

  O tom, že CK Satur patrí k najlepším značkám niet pochýb, pretože tento rok sme  ocenenie Superbrands získali už po šiesty raz. Rovnako tak ako každý rok aj teraz sa slovenskí spotrebitelia a komisia expertov Brand Council rozhodla o udelení ...
  O tom, že CK Satur patrí k najlepším značkám niet pochýb, pretože tento rok sme  ocenenie Superbrands získali už po šiesty raz. Rovnako tak ako každý rok aj teraz sa slovenskí spotrebitelia a komisia expertov Brand Council rozhodla o udelení tejto ceny pre našu cestovnú kanceláriu.  Ocenenie je pre nás znakom toho, že naša vízia, teda spokojnosť našich klientov, ktorým ponúkame komplexné služby v oblasti cestovania, bola ja tento rok naplnená. To nás radí medzi elitu cestovných kancelárii na Slovensku. O udelení ceny Superbrands Award rozhoduje skupina expertov Brand Council na základe verejného prieskumu, ktorý robí renomovaná agentúra GFK. Členmi Brand Councilu sú najuznávanejší slovenskí odborníci z oblasti marketingu, komunikácie a reklamy.
 • Najdôveryhodnejšia značka 2018

  Najdôveryhodnejšia značka 2018

  Zahraničné aj tuzemské prieskumy ukazujú, že pri nákupe hrá jednu z najdôležitejších úloh dôvera v značku. Preto sa spoločnosť ATOZ Marketing Services rozhodla spustiť program, ktorý na základe rozsiahleho prieskumu medzi spotrebiteľmi vyberá...
  Zahraničné aj tuzemské prieskumy ukazujú, že pri nákupe hrá jednu z najdôležitejších úloh dôvera v značku. Preto sa spoločnosť ATOZ Marketing Services rozhodla spustiť program, ktorý na základe rozsiahleho prieskumu medzi spotrebiteľmi vyberá a oceňuje značky, ktorým slovenskí spotrebitelia najviac dôverujú. Prieskum sa uskutočnil medzi najvýraznejšími značkami na trhu v rozličných kategóriách, v ktorých hrá spotrebiteľská dôvera veľkú úlohu. My sme šťastní, že sme sa v kategórii cestovný ruch ocitli na prvom mieste a tak si odniesli titul najdôveryhodnejšia značka roku 2018, za čo vám ďakujeme.
 • Superbrands Slovensko 2017

  Superbrands Slovensko 2017

  Patríme k najlepším značkám, piaty raz sme získali ocenenie Superbrands. Slovenskí spotrebitelia a komisia expertov Brand Council rozhodla o udelení Slovak Superbrands Award 2017. Jednou z ocenených značiek je aj naša cestovná kancelária Satu...
  Patríme k najlepším značkám, piaty raz sme získali ocenenie Superbrands. Slovenskí spotrebitelia a komisia expertov Brand Council rozhodla o udelení Slovak Superbrands Award 2017. Jednou z ocenených značiek je aj naša cestovná kancelária Satur. Zaradili sme sa tak do úzkeho okruhu elitných značiek, ktorým sa ocenenie podarilo obhájiť päťkrát za sebou. Značky, ktoré získajú titul Superbrands, predstavujú vzor úspešného rozvoja a neustáleho zvyšovania hodnoty značky. Ocenenie Superbrands je tak najmä potvrdením našej kvality. O udelení ceny Superbrands Award rozhoduje skupina expertov Brand Council na základe verejného prieskumu, ktorý robí renomovaná agentúra GFK. Členmi Brand Councilu sú najuznávanejší slovenskí odborníci z oblasti marketingu, komunikácie a reklamy.
 • Superbrands Slovensko 2016

  Superbrands Slovensko 2016

  Aj tento rok zasadala tzv. Business Brand Council zastrešujúca program Slovak Superbrands. Našej cestovnej kancelárii sa podarilo aj tento rok získať toto prestížne ocenenie Superbrands 2016. SATUR sa tak dostal do úzkej skupiny značiek preds...
  Aj tento rok zasadala tzv. Business Brand Council zastrešujúca program Slovak Superbrands. Našej cestovnej kancelárii sa podarilo aj tento rok získať toto prestížne ocenenie Superbrands 2016. SATUR sa tak dostal do úzkej skupiny značiek predstavujúcich elitu na našom trhu, ktorým sa opäť podarilo úspešne vylepšiť svoj brand image. O udeľovaní ocenenia v rámci Slovak Superbrands Award 2016 opäť rozhodovala expertná komisia zložená z odborníkov na marketing, komunikáciu a reklamu aj na základe referencií z verejného prieskumu realizovaného prestížnou spoločnosťou GfK. Pri udeľovaní ceny sa preto berie do úvahy aj názor spotrebiteľov, ktorí hodnotili kvalitu firiem a spoločností, s ktorými v sledovanom období uskutočnili obchod. Sme veľmi radi, že nám naši klienti zanechali výbornú spätnú väzbu, ktorá presvedčila komisiu opätovne - teda už po štvrtý krát - udeliť CK SATUR toto ocenenie aj na rok 2016.
 • Superbrands Slovensko 2015

  Superbrands Slovensko 2015

  Business Brand Council zastrešujúci program Slovak Superbrands udelil našej cestovnej kancelárii aj tento rok prestížne ocenenie Superbrands 2015. SATUR sa tak dostal do úzkej skupiny značiek predstavujúcich elitu na našom trhu, ktorým sa opä...
  Business Brand Council zastrešujúci program Slovak Superbrands udelil našej cestovnej kancelárii aj tento rok prestížne ocenenie Superbrands 2015. SATUR sa tak dostal do úzkej skupiny značiek predstavujúcich elitu na našom trhu, ktorým sa opäť podarilo úspešne vylepšiť svoj brand image. Toto ocenenie je potvrdením kvality našich služieb, ktoré poskytujeme našim zákazníkom a zároveň obrovským záväzkom, aby sme nastavenú kvalitu neustále vylepšovali. O udeľovaní ocenenia v rámci Slovak Superbrands Award 2015 rozhodovala expertná komisia Business Brand Council zložená z odborníkov na marketing, komunikáciu a reklamu aj na základe referencií z verejného prieskumu realizovaného spoločnosťou GfK. Pri udeľovaní prestížnej ceny sa preto berie do úvahy aj názor spotrebiteľov, ktorí hodnotili kvalitu firiem a spoločností, s ktorými v sledovanom období uskutočnili obchod. Sme veľmi radi, že nám naši klienti zanechali výbornú spätnú väzbu, ktorá presvedčila komisiu Business Brand Council opätovne – teda už po tretí krát - udeliť CK SATUR toto prestížne ocenenie aj na rok 2015.
 • TOP ZNAČKA MLADÝCH V ROKU 2015 V SR

  TOP ZNAČKA MLADÝCH V ROKU 2015 V SR

  V trinástom ročníku ankety medzi študentmi vysokých škôl, ktorú organizuje mimovláda Orgaznizácia Junior Chamber International - Slovakia, získala CK Satur už po druhý krát titul "TOP ZNAČKA MLADÝCH V ROKU 2015 V SR". Táto organizácia je jedn...
  V trinástom ročníku ankety medzi študentmi vysokých škôl, ktorú organizuje mimovláda Orgaznizácia Junior Chamber International - Slovakia, získala CK Satur už po druhý krát titul "TOP ZNAČKA MLADÝCH V ROKU 2015 V SR". Táto organizácia je jedna z najvačších pre mladých podnikateľov a lídrov na svete. Cieľom ankety bolo zistiť nezávislý pohľad mladých ľudi na pôsobenie, aktivity, imidž a hospodárske úspechy firiem, ktoré podnikajú v SR. Hlavnou anketovou otázkou bolo: "Ktorá firma resp. obchodná značka v príslušnom odvetví podnikania je pre vás synonymom úspešnosti, kvalitných výrobkov resp. služieb a zodpovedného podnikania?" - každý študent si vybral firmu a podľa vlastného uváženia prideliť svoj hlas. CK Satur sa tak po roku 2013 opäť umiestnila na druhom mieste a stala sa tým reprezentantom úspešnosti medzi mladými.
 • Superbrands Slovensko 2014

  Superbrands Slovensko 2014

  Aj v druhom kole celosvetového nezávislého hodnotenia značiek SUPERBRANDS 2014 obhájila CK SATUR titul z minulého roka. Počas celého roku 2014 sa tak opäť môžeme pýšiť titulom „super značky“, ktorý len potvrdil, že značka SATUR patrí medzi TO...
  Aj v druhom kole celosvetového nezávislého hodnotenia značiek SUPERBRANDS 2014 obhájila CK SATUR titul z minulého roka. Počas celého roku 2014 sa tak opäť môžeme pýšiť titulom „super značky“, ktorý len potvrdil, že značka SATUR patrí medzi TOP značky vnímané ako značky s výbornou povesťou a značky, ktoré zákazníci spájajú s hodnotami a pozitívnymi emóciami.  Pri výbere „super značky“ sa aj tento rok hodnotilo postavenie a význam spoločnosti na trhu. SATUR vyhral v kategórii cestovanie. Pre nás je to dôkazom pozitívnej spätnej väzby a silného povedomia o značke SATUR. Rozhodli tak slovenskí spotrebitelia a odborná porota, Rada Superbrands, pozostávajúca z uznávaných odborníkov z oblasti komunikácie, médií, PR či marketingu. Vlani do elitného klubu značiek, ktoré získali ocenenie Supebrands, vstúpilo 28 členov a CK SATUR bola a aj v roku 2014 bude medzi nimi.
 • Superbrands Slovensko 2013

  Superbrands Slovensko 2013

  CK SATUR sa zaradila medzi TOP značky roku 2013 vnímané ako značky s výbornou povesťou a značky, ktoré zákazníci spájajú s hodnotami a pozitívnymi emóciami. Pri výbere „superznačky“ sa hodnotilo postavenie a význam spoločnosti na trhu. SATUR ...
  CK SATUR sa zaradila medzi TOP značky roku 2013 vnímané ako značky s výbornou povesťou a značky, ktoré zákazníci spájajú s hodnotami a pozitívnymi emóciami. Pri výbere „superznačky“ sa hodnotilo postavenie a význam spoločnosti na trhu. SATUR vyhral v kategórii cestovanie. Rozhodli tak slovenskí spotrebitelia a odborná porota, Rada Superbrands, pozostávajúca z uznávaných odborníkov z oblasti komunikácie, médií, PR či marketingu. Medzinárodný program Superbrands vyvinuli vo Veľkej Británii marketingoví a komunikační odborníci v roku 1995. Dnes je uznávaný v 89 krajinách sveta, okrem iných aj na Slovensku. Organizácia Superbrands je vnímaná ako jedna z najvýznamnejších nezávislých autorít a porotcov v oblasti brandingu.
 • TOP FIRMA MLADÝCH ROKU 2013 V SR

  TOP FIRMA MLADÝCH ROKU 2013 V SR

  V 11. ročníku ankety organizovanej mimovládnou organizáciou Junior Chamber International – Slovakia získala CK SATUR titul „TOP FIRMA MLADÝCH ROKU 2013 V SR“. Cieľom ankety bolo zistiť pohľad mladých ľudí na pôsobenie, aktivity, imidž a hospo...
  V 11. ročníku ankety organizovanej mimovládnou organizáciou Junior Chamber International – Slovakia získala CK SATUR titul „TOP FIRMA MLADÝCH ROKU 2013 V SR“. Cieľom ankety bolo zistiť pohľad mladých ľudí na pôsobenie, aktivity, imidž a hospodárske úspechy firiem, ktoré podnikajú v SR a v rámci všetkých krajov. Anketa sa realizuje na vzorke 1 400 študentov pochádzajúcich z 20 stredných škôl a 20 fakúlt vysokých škôl v rámci SR, pričom študenti odpovedali na otázku: „ Ktorá firma resp. obchodná značka v príslušnom odvetvi podnikania je pre vás synonymom úspešnosti, dobrého renomé a kvality výrobkov resp. služieb“?. Každý z respondentov si tak mohol v jednotlivých odvetviach zvoliť jednu spoločnosť a dať jej svoj hlas, na základe čoho sa CK SATUR umiestnila na 2. mieste a stala sa tak reprezentantom úspešnosti medzi mladými.