Flydubai obnovuje komerčné lety do 24 destinácií

CK SATUR - 29.06.2020

Flydubai oznámil, že obnovuje komerčné osobné lety do 24 destinácií v krajinách Afriky, Európy a Blízkeho východu.

Letecká spoločnosť pozastavila svoju činnosť 24. marca v rámci preventívnych opatrení a sústredila svoje úsilie na repatriačné lety a umožnila pohyb základného tovaru.

V rámci prípravy na obnovenie svojich komerčných služieb letecká spoločnosť pripravuje množstvo opatrení v súlade s usmerneniami Medzinárodnej asociácie pre leteckú dopravu (IATA), Svetovou zdravotníckou organizáciou (WHO) a Všeobecným úradom pre civilné letectvo (GCAA) vrátane rozsiahlych usmernení.

Obnova letov sa týka nasledujúcich destinácií: Addis Abeba, Alexandria, Almaty, Ammán, Baku, Bejrút, Belehrad, Bukurešť, Dubrovník, Esfahan, Juba, Kábul, Chartúm, Kyjev, Krakov, Lar, Nur-Sultan, Praha, Sarajevo, Shiraz, Sofia, Tbilisi, Teherán a Jerevan.

Oznámenie nadväzuje na oznámenia leteckých spoločností Emirates a Etihad. Emirates v súčasnosti lietajú do 39 destinácií vrátane Severnej Ameriky, Austrálie, Európy, Ázie a Blízkeho východu. Letecká spoločnosť nedávno oznámila, že obnoví služby aj v Londýne a Paríži. Etihad plánuje obnoviť lety do 30 destinácií od 25. júna.

Zdroj: Flydubai.com

Kontakt pre médiá: marketing@satur.sk

Cestovná kancelária SATUR TRAVEL, a.s. je zapísaná v Obchodnom registri Okresného súdu Bratislava I, Oddiel Sa, vložka číslo: 2427/B, IČO: 35 787 201, Miletičova 1, 824 72 Bratislava

Generuje redakčný CMS systém GlobalWeb spoločnosti Global Services Slovakia s.r.o.

© 1998-2020 CK SATUR, Všetky práva vyhradené.

  • Slovenská asociácia cestovných kancelárii a cestovných agentúr
  • International Air Transport Association
  • Ocenenie najdôveryhodnejšia značka pre CK SATUR
  • Ocenenie Superbrands 2020 pre CK SATUR