Recenzie zákazníkov CK SATUR

Celkové
hodnotenie
4
10 5

Program
Sprievodca

Recenzie pridávajú len reálni zákazníci, ktorým CK SATUR automaticky zasiela hodnotiaci dotazník až po návrate zo zájazdu.


4 1 5

Navštívené rokliny, servis v autobuse sa nám páčili. Jednoznačnejšie pokyny sprievodcu pred rozchodom na túry, inak OK.

Sprievodca
Program

5 1 5

Veľmi spokojná.

Sprievodca
Program

4 1 5

Zájazd sa nám veľmi páčil bol dobre organizovaný. Najviac sa nám páčila tiesňava Kitzlochklamm pri meste Taxenbach. Naša sprievodkyňa Hanka bola veľmi skúsená, starostlivá a vedela nás informovať o podmienkach a náročnosti jednotlivých výstupoch. Ubytovanie a strava boli veľmi dobré. V Salzburgu sme mali málo času na prehliadku mesta. Bolo by vhodné zájazd predĺžiť o jeden deň.

Sprievodca
Program

4 1 5

Výborné ubytovanie, strava a dobre, že na jednom mieste. Rokliny a vodopády boli fajn, turistiky mohlo byť aj viac, ale vzhľadom na nepredvídateľné počasie dobre. Fundovaná sprievodkyňa s množstvom osobných aj zaujímavých poznatkov, ktoré nám počas zájazdu sprostredkovávala a dokázala počas celého zájazdu udržať partiu dochvíľnu a pokope. Má dobré organizačné schopnosti.

Sprievodca
Program

5 1 5

Boli sme spokojní s celým programom poznávacieho zájazdu až na to, že nám prvý deň pršalo a nemohli sme si vychutnať výhľady z Orlieho hniezda, ale počasie nemôžeme ovplyvniť. So sprievodcom sme boli spokojní, mal veľmi dobré vedomosti.

Sprievodca
Program

5 1 5

Vynikajúce.

Sprievodca
Program

3 1 5

Prevažne spokojná.

Sprievodca
Program

5 1 5

Mám rád poznávacie zájazdy, keď aj za pár dní sa toho dá veľa vidieť a zažiť obľubujem tieto turistické zájazdy. Všetko bolo ako má byť.

Sprievodca
Program

Kontakt pre médiá: marketing@satur.sk

Cestovná kancelária SATUR TRAVEL, a.s. je zapísaná v Obchodnom registri Okresného súdu Bratislava I, Oddiel Sa, vložka číslo: 2427/B, IČO: 35 787 201, Miletičova 1, 824 72 Bratislava

Generuje redakčný CMS systém GlobalWeb spoločnosti Global Services Slovakia s.r.o.

© 1998-2020 CK SATUR, Všetky práva vyhradené.

  • Slovenská asociácia cestovných kancelárii a cestovných agentúr
  • International Air Transport Association
  • Ocenenie najdôveryhodnejšia značka pre CK SATUR
  • Ocenenie Superbrands 2020 pre CK SATUR