Recenzie zákazníkov CK SATUR

Celkové
hodnotenie
4
23 5

Program
Sprievodca

Recenzie pridávajú len reálni zákazníci, ktorým CK SATUR automaticky zasiela hodnotiaci dotazník až po návrate zo zájazdu.


5 1 5

Velkym plusom bolo krasne pocasie. ale zajazd bol celkovo dobre zorganizovane, vsetko a vsade na cas. Minimundus velmi zaujimavy. Benatky krasne (ale drahe). Sprievodca disponoval kopou informacii, ktorymi nas oboznamoval pocas celeho zajazdu. aj o miestach, ktorymi sme prechadzali iba autobusom. Zajazd hodnotim velmi pozitivne.

Sprievodca
Program

5 1 5

Prevažne spokojná.

Program

5 1 5

Veľmi spokojný. Sprievodca komunikatívny, ochotný, perfektný výklad o cieľovej destinácii.

Sprievodca
Program

4 1 5

Páčila sa nám výstava Minimundus, atmosféra Benátok, pohodlná jazda autobusom, skvelá organizácia, milá a ochotná sprievodkyňa.

Sprievodca
Program

5 1 5

Ochota pána šoféra a prijemna sprievodkyna. Pan sofer dotvoril celkovy dojem, bol po cely cas prijemny a usmiaty. Keby som mala moznost zopakovat si zajazd s touto dvojicou vasich pracovnikov nevaham ani chvilu :). Slecna Henrieta je velmi mila, prijemna, ustretova a ochotna kazdemu pomoct a poradit. Pocas celeho zajazdu poskytovala velke mnozstvo informacii o miestach a pamiatkach podla toho, kde sme sa prave nachadzali. Informovala nas priebezne o programe, vsetko mala dokladne pripravene, na vsetko sme mali dostatok casu a nikde sme sa zbytocne nezdrzovali. Stretnutie s nou bolo velmi prijemne a poucne :).

Sprievodca
Program

4 1 5

Venezia je nádherná a dýcha noblesou. šofér autobusu bol super aj naša sprievodkyňa Henrieta bola super.

Sprievodca
Program

5 1 5

Program vyhovujúci, dostatok voľného času aj na samostatné spoznanie Benátok. Dostatok informácií od p. sprievodkyne Henriety, ktorá bola milá a profesionálna. Pán vodič Artur je vodič na 1*.

Sprievodca
Program

Kontakt pre médiá: marketing@satur.sk

Cestovná kancelária SATUR TRAVEL, a.s. je zapísaná v Obchodnom registri Okresného súdu Bratislava I, Oddiel Sa, vložka číslo: 2427/B, IČO: 35 787 201, Miletičova 1, 824 72 Bratislava

Generuje redakčný CMS systém GlobalWeb spoločnosti Global Services Slovakia s.r.o.

© 1998-2020 CK SATUR, Všetky práva vyhradené.

  • Slovenská asociácia cestovných kancelárii a cestovných agentúr
  • International Air Transport Association
  • Ocenenie najdôveryhodnejšia značka pre CK SATUR
  • Ocenenie Superbrands 2020 pre CK SATUR