Recenzie zákazníkov CK SATUR

Srí Lanka - ideálna kombinácia

Celkové
hodnotenie
5
40 5

Program
Sprievodca

Recenzie pridávajú len reálni zákazníci, ktorým CK SATUR automaticky zasiela hodnotiaci dotazník až po návrate zo zájazdu.


5 1 5

Veľmi spokojná. Super sprievodca.

Sprievodca
Program

5 1 5

Úplne super sprievodkyňa, najlepšia moja dovolenka, super zorganizované, páčilo sa nám úplne všetko. Keby boli takíto sprievodcovia, nikto by sa nesťažoval, ešte som takú sprievodkyňu nestretla, fundovaná, milá, veselá, ochotná, som nadšená. Odteraz budem cestovať s vašou cestovkou, to asi hovorí za všetko.

Sprievodca
Program

4 1 5

Najviac sa nám páčila Sigiriya, opice,slony....sloní sirotinec, kúpali sme slona, nádherná príroda...varany, krokodíly... čajovníkové polia, no neskutočný zážitok... odporúčame. Sprievodca Marek Kremer, milý, ochotný, počas zájazdu poskytoval veľa informácií a rád. Boli sme prvýkrát na takomto zájazde no a bol to neskutočný zážitok, príroda, milí ľudia všade okolo... no nádhera. Určite sa ešte niekam so Saturom vyberieme...boli sme super skupina, bola sranda a našli sme si kopec nových priateľov... Nepokazil nám to ani teroristický útok i keď obavy tam boli, ale mali sme šťastie v nešťastí a domov sme sa vrátili všetci v poriadku a plní zážitkov.

Sprievodca
Program

3 1 5

Krásna krajina, príroda, historické pamiatky .... najkrajší zážitok pre mňa jednoznačne bol sloní sirotinec - kúpanie slonov.

Sprievodca
Program

5 1 5

Vyborne vedomosti nasej sprievodkyne Mariany, velmi priatelska a mila. Zaroven dobry vyber hotelov, cisto a vyborne jedlo. Urcite sa vratim na SL. Taktiez chcem ocenit lokalneho sprievodcu, ktory bol ustretovy napomocny a mal profesionalny pristup. Tymto by som chcela velmi pekne podakovat pracovnickam zilinskej pobocky a ich veducej, ktori mi pomohli pri hladani spolubyvajucej. Su na spravnom mieste.

Sprievodca
Program

5 1 5

Veľmi spokojný.

Sprievodca
Program

5 1 5

Pekná príroda a prostredie na Srí Lanke. Výborné klimatické podmienky. Kombinácia poznávacieho zájazdu a pobytu pri mori je optimálna. Odporúčam Vám pridať viac takých dovoleniek.

Sprievodca
Program

5 1 5

Program poznávacej časti zájazdu bol dobre volený. Ako jediní so zájazdu sme si vopred zakúpili plnú penziu počas pobytovej časti v hoteli Club Waskaduwa a neboli sme spokojní. Sortiment nápojov bol príliš obmedzený, na jediný obed ,o ktorý sme žiadali, sme čakali vyše hodiny,.... takže radšej plnú penziu v budúcnosti neodporúčajte. Naša sprievodkyňa Mariana si zaslúži maximálnu pochvalu. Všetko perfektne a operatívne organizovala a po odbornej stránke jej výklady o navštevovaných pamiatkach nemali chybu.

Sprievodca
Program

Kontakt pre médiá: marketing@satur.sk

Cestovná kancelária SATUR TRAVEL, a.s. je zapísaná v Obchodnom registri Okresného súdu Bratislava I, Oddiel Sa, vložka číslo: 2427/B, IČO: 35 787 201, Miletičova 1, 824 72 Bratislava

Generuje redakčný CMS systém GlobalWeb spoločnosti Global Services Slovakia s.r.o.

© 1998-2020 CK SATUR, Všetky práva vyhradené.

  • Slovenská asociácia cestovných kancelárii a cestovných agentúr
  • International Air Transport Association
  • Ocenenie najdôveryhodnejšia značka pre CK SATUR
  • Ocenenie Superbrands 2020 pre CK SATUR