Recenzie - Srí Lanka & Maldivy - poznávanie a oddych

Maldivy, Srí Lanka

4 22 recenzií

Recenzie zákazníkov CK SATUR

Srí Lanka & Maldivy - poznávanie a oddych

Celkové
hodnotenie
4
22 5

Program
Sprievodca

Recenzie pridávajú len reálni zákazníci, ktorým CK SATUR automaticky zasiela hodnotiaci dotazník až po návrate zo zájazdu.


5 1 5

Vynikajúce. Sprievodca Marcel Šmátrala je úžasný, boli sme veľmi spokojní.

Sprievodca
Program

4 1 5

Páčila sa nám krajina a najviac Maldivy - raj na zemi.

Sprievodca
Program

5 1 5

Páčila sa mi krajina, jedlo, ubytovanie, miestni ľudia a atmosféra počas celého zájazdu. Sprievodcu Marcela Šmátralu hodnotím ako vynikajúceho sprievodcu, ktorý sa o nás nadštandardne staral počas celého zájazdu, podal nám dostatok informácií o krajine a jeho prístup bol veľmi profesionálny.

Sprievodca
Program

5 1 5

Satur nás veľmi milo prekvapil, jedna z najlepších dovoleniek. Obrovská spokojnosť s výberom sprievodcu - Marcel Šmátrala- slušný, vzdelaný, vždy ochotný pomôcť. V budúcnosti budem vyberať dovolenky s týmto delegátom. Nemáme žiadne výhrady ani voči sesterskej CK na Srí Lanke, autobus čistý, domáci sprievodca milý, slušný. Výber hotelov na Srí Lanke vynikajúci, strava nemala chybu. Program, vzhľadom na krátky čas pobytu, zvolený dobre, videli sme pamiatky, krásnu prírodu, botanickú záhradu i pestovanie čaju. Určite sa na Srí Lanku vrátime a určite cez Vašu CK. Ubytovanie na Maldivách - bungalovy v poriadku,v zariadení a čistote rezervy. jedno veľké ďakujem, na túto dovolenku nikdy nezabudneme, Srí Lanka sa Vám vydarila. Kamarát mal pravdu, keď nám povedal: " Srí Lanku má najlepšiu Satur" A odporúčanie? Zvolili ste dobre, keď na poznávačky pozývate skúsených, milých, jazykovo zdatných, sprievodcov, ktorí svoju prácu vykonávajú ako záľubu. S Vašou cestovkou sme sa plavili aj po Níle a aj tam bol s nami vynikajúci sprievodca.

Sprievodca
Program

4 1 5

Srdečnī ľudia a kråsna prīroda, Sidiria atď. Śkoda, že Colombo sme videli len cestou z autobusu. Výbornå úroveň sprievodcu, veľa vedomostí o Srī Lanke.

Sprievodca
Program

5 1 5

Výborný zájazd a sprievodca. Spoznali sme vynikajúcich, príjemných a milých ľudí. Boli sme výborná parta.

Sprievodca
Program

Kontakt pre médiá: marketing@satur.sk

Cestovná kancelária SATUR TRAVEL, a.s. je zapísaná v Obchodnom registri Okresného súdu Bratislava I, Oddiel Sa, vložka číslo: 2427/B, IČO: 35 787 201, Miletičova 1, 824 72 Bratislava

Generuje redakčný CMS systém GlobalWeb spoločnosti Global Services Slovakia s.r.o.

© 1998-2020 CK SATUR, Všetky práva vyhradené.

  • Slovenská asociácia cestovných kancelárii a cestovných agentúr
  • International Air Transport Association
  • Ocenenie najdôveryhodnejšia značka pre CK SATUR
  • Ocenenie Superbrands 2020 pre CK SATUR