Recenzie zákazníkov CK SATUR

Celkové
hodnotenie
5
28 5

Program
Sprievodca

Recenzie pridávajú len reálni zákazníci, ktorým CK SATUR automaticky zasiela hodnotiaci dotazník až po návrate zo zájazdu.


5 1 5

Veľmi spokojná. Profesionálna sprievodkyňa.

Program

5 1 5

Výborné informácie sprievodkyne počas cestovania autobusom.

Sprievodca
Program

5 1 5

Celkový dojem vynikajúci. Vynikajúca sprievodkyňa, profesionálna úroveň, znalosť histórie, jazyka, organizačné schopnosti. Celý zájazd prebehol bez stresu a v pohode.

Sprievodca
Program

4 1 5

Mesto bolo nádherná a opera uchvacujúca. Je to jednoducho zážitok na celý život. Ubytovanie na nízkej úrovni ďaleko od Verony. Nebola mi ponúknutá možnosť doplatiť si za lepšie lístky na operu. Odporúčam ponúkať túto možnosť pri kúpe zájazdu, lebo lístky, ktoré sú v štandarde sú skutočne ďaleko od pódia a komfort na sedenie len minimálny. Pani sprievodkyňa bola úžasná, vedela odpovedať rýchlo a k veci, hovorila zaujímavo a pútavo.

Sprievodca
Program

2 1 5

Páčila sa nám atmosféra v Aréne aj v meste Verona.

Program

5 1 5

Páčila sa nám opera. Myslím si, že milovníci opery by uvítali aj drahšie vstupenky, aby mali väčší zážitok z predstavenia.

Sprievodca
Program

4 1 5

vynikajúce

Sprievodca
Program

5 1 5

Opera bola úžasná. Pani sprievodkyňa bola veľmi ústretová a pohotovo reagovala na všetky otázky o Taliansku, histórii a aj kultúre. Boli sme s ňou veľmi spokojné.

Sprievodca
Program

Kontakt pre médiá: zednikova@ba.satur.sk

Cestovná kancelária SATUR TRAVEL, a.s. je zapísaná v Obchodnom registri Okresného súdu Bratislava I, Oddiel Sa, vložka číslo: 2427/B, IČO: 35 787 201, Miletičova 1, 824 72 Bratislava

Generuje redakčný CMS systém GlobalWeb spoločnosti Global Services Slovakia s.r.o.

© 1998-2019 CK SATUR, Všetky práva vyhradené.

  • Slovenská asociácia cestovných kancelárii a cestovných agentúr
  • International Air Transport Association
  • Superbrands