Recenzie zákazníkov CK SATUR

Celkové
hodnotenie
4
17 5

Program
Sprievodca

Recenzie pridávajú len reálni zákazníci, ktorým CK SATUR automaticky zasiela hodnotiaci dotazník až po návrate zo zájazdu.


2 1 5

Veľa osobného voľna a rozchodov v miestach, ktoré mi boli neznáme a očakávala som spoločnú prehliadku so sprievodcom.

Sprievodca
Program

4 1 5

Spoznanie novej kultúry za krátky čas. Tiež sa mi páči, že nechodíme veľké skupiny. Cesta na letisko s prenajatým dopravcom nebola dobrá, vodič prišiel neskoro a bol neochotný. Cesta z letiska už bola mikrobusom Satur a tu už bol šofér veľmi príjemný a profesionálny.

Sprievodca
Program

3 1 5

Páčila sa mi snaha sprievodkyne vyťažiť z toho mála maximum, v rámci svojich možností. Program nebol prispôsobený ročnej dobe, záhrady Menora sa nedajú nazvať záhradou (zanedbaný olivový háj s umelou nádržou s bahnitou vodou), je tam viac záhrad, ktoré sa skôr oplatí navštíviť. V mestečku Essaouria sme mali aj miestneho sprievodcu a možno aj jeho pričinením to bolo hlavne o návšteve židovských synagóg a škôl. Návštevy garbiarne a farbiarne ako bolo sľubované v programe zájazdu (... zmena programu vyhradená ! ) sme sa nedočkali, pritom tým je Maroko známe. V mikrobuse chýbala počas každej cesty klimatizácia.

Sprievodca
Program

5 1 5

Jediné čo musím vytknúť, je neskoré pristavenie autobusu pred Istropolis /po čase určenom ako už odchodový/, nakoľko v to skoré ráno bolo v BA veľmi sviežo.

Sprievodca
Program

5 1 5

Veľmi spokojný.

Sprievodca
Program

5 1 5

Vynikajúce.

Sprievodca
Program

4 1 5

Čisté mesto, plne záhrad a pamiatok. Páčili sa nám zároveň moderné časti mesta. Vtipný sprievodca.

Sprievodca
Program

4 1 5

Bola som v Maroku 2x - velmi sa mi paci tato krajina. Marrakes je uzasne mesto, skoda len, ze v Esaouire sme boli len na vylete. Bolo by urcite skvele vychutnat si uzasnu atmosferu par dni /nie iba vylet/. Vdaka.

Sprievodca
Program

Kontakt pre médiá: marketing@satur.sk

Cestovná kancelária SATUR TRAVEL, a.s. je zapísaná v Obchodnom registri Okresného súdu Bratislava I, Oddiel Sa, vložka číslo: 2427/B, IČO: 35 787 201, Miletičova 1, 824 72 Bratislava

Generuje redakčný CMS systém GlobalWeb spoločnosti Global Services Slovakia s.r.o.

© 1998-2020 CK SATUR, Všetky práva vyhradené.

  • Slovenská asociácia cestovných kancelárii a cestovných agentúr
  • International Air Transport Association
  • Ocenenie najdôveryhodnejšia značka pre CK SATUR
  • Ocenenie Superbrands 2020 pre CK SATUR