Recenzie zákazníkov CK SATUR

Celkové
hodnotenie
4
12 5

Program
Sprievodca

Recenzie pridávajú len reálni zákazníci, ktorým CK SATUR automaticky zasiela hodnotiaci dotazník až po návrate zo zájazdu.


5 1 5

Veľmi spokojný.

Sprievodca
Program

5 1 5

Priroda, pohoda, turistov menej ako som zvyknuta, to mne vyhovuje. Super program,vela sme videli, ale nevycerpalo nas to. Zisli sme sa opat perfektna partia. Ale na Vasich zajazdoch je to viacmenej pravidlo. Mne trosku nevyhovovali hotely. Na Madeire super hotel, tichy, krasny .Na Azoroch hotel v centre, ale hluk z ulice aj z klimatizacnych zariadeni. Spat sa dalo len pri zatvorenom okne. Spreivodkyna bola velmi ustretova, ak sa dalo, mohli sme si trosku zmenit aj program.Hlasovali sme a vzdy sme sa dohodli. Dakujem za perfektny zajazd.

Sprievodca
Program

5 1 5

Vynikajúce.

Sprievodca
Program

2 1 5

Skôr spokojný. Oneskorene pristavený transfer na letisko Schwechat pri návrate.

Sprievodca
Program

5 1 5

Pacil sa nam folklorny vecer, priroda, parky, kvety, stromy, stravovanie, ochutnávky, Cozido, vyhliadky z hor (Pico do Arreiro) a utesov, kostoliky -vyzdoba aj celeho okolia k slavnostiam (napr. Monte, Riberia Grande-(Nosa segnora de Strela), procesia-(Maria de Ajuda Funchal). Sprievodkyňa Alenka bola výborná, informovaná, ústretová, priateľská.

Sprievodca
Program

5 1 5

Najsilnejší zážitok zanechala príroda či už na Madeire ale i na ostrove Sao Miquel, ale i útesy a more modrých hortenzií. Výborná sprievodkyňa Alenka sa nám počas pobytu snažila ukázať čo najviac krás a aj vychutnať miestne špeciality, či už ryby, morské plody, exotické ovocie na miestnych trhoch, ale i likéry, miestne sladké vína, rum.

Sprievodca
Program

3 1 5

Prevažne spokojný.

Sprievodca
Program

5 1 5

Vynikajúce.

Sprievodca
Program

Kontakt pre médiá: marketing@satur.sk

Cestovná kancelária SATUR TRAVEL, a.s. je zapísaná v Obchodnom registri Okresného súdu Bratislava I, Oddiel Sa, vložka číslo: 2427/B, IČO: 35 787 201, Miletičova 1, 824 72 Bratislava

Generuje redakčný CMS systém GlobalWeb spoločnosti Global Services Slovakia s.r.o.

© 1998-2020 CK SATUR, Všetky práva vyhradené.

  • Slovenská asociácia cestovných kancelárii a cestovných agentúr
  • International Air Transport Association
  • Ocenenie najdôveryhodnejšia značka pre CK SATUR
  • Ocenenie Superbrands 2020 pre CK SATUR