Recenzie zákazníkov CK SATUR

Celkové
hodnotenie
4
14 5

Program
Sprievodca

Recenzie pridávajú len reálni zákazníci, ktorým CK SATUR automaticky zasiela hodnotiaci dotazník až po návrate zo zájazdu.


5 1 5

Pacilo sa nam Slovinsko ako krajina a ustretovost a profesionalita delegatky a vodica. Vasa sprievodkyna je profesional a clovek na spravnom mieste. Mila a empaticka osoba, ktorej niet co vytknut. Velmi by som sa chcela podakovat za skvely vikekend v Slovinsku a podakovat aj skvelemu šoferovi, ktory nas bezpecne dopravil do Slovinska a aj spat domov a celkovo za jeho profesionalny pristup.

Sprievodca
Program

4 1 5

Veľmi spokojný.

Sprievodca
Program

5 1 5

Ciel zájazdu, organizácia, personálne zabezpečenie, ubytovanie - super. Ešte aj počasie ste zabezpečili.

Sprievodca
Program

5 1 5

Veľmi sa mi páčilo jazero Bled s ostrovčekom a hradom vypínajúcim sa nad jazerom, ako aj samotné mesto Ľubľana. Hotel bol úžasný a raňajky famózne, taký výber jedál na raňajky a tak krásne naservírované a chutné jedlá som už dávno v žiadnom inom hoteli nevidela. Mohli sme tam byť aj týždeň a ešte stále by sme neboli stihli ochutnať všetko. Pani sprievodkyňa bola veľmi milá a bola nadupaná vedomosťami, rada by som s ňou išla opäť kamkoľvek a kedykoľvek.

Sprievodca
Program

5 1 5

Výborný hotel a ešte lepšie raňajky :-), flexibilná zmena programu/dní kvôli zlému počasiu na Blede. Sprievodkyňa Janka Domič bola veľmi milá, ochotná, skvelá, profesionálna a zároveň ľudská, chcel by som ísť znovu na zájazd, ktorý bude sprevádzať práve ona, podala nám veľa zaujímavých informácií.

Sprievodca
Program

3 1 5

Najviac sa nám páčilo Bledské jazero a Ľubľanský hrad. Nepáčilo sa nám zaradenie návštevy nákupného centra do oficiálneho programu tohto zájazdu. Ľubľana je príliš zaujímavá na to, aby bol jeden poldeň vyhradený na nákupné centrum. Vysoko oceňujem flexibilitu sprievodkyne pani Janky (rovnako ako aj pána šoféra a pracovníkov Saturu) pri zmene programu v jednotlivých dňoch v súvislosti s predpoveďou počasia. Vďaka tomu sme si krásu a pohodu Bledského jazera mohli naplno vychutnať. A je to naozaj krásny kúsok Slovinska.

Sprievodca
Program

4 1 5

Všetko sa nám páčilo, len počasie posledný deň nevydržalo. Pani Janka bola výborná zatiaľ najlepšia sprievodkyňa, s ktorou sme cestovali cez Satur. Aktuálne zmenila program, takže jazero Bled sme absolvovali ako prvé, pretože počasie v nedeľu sa zmenilo.

Sprievodca
Program

5 1 5

Vsetko sa nam pacilo. Samozrejme krasa Slovinska, zvlast mestecko Bled. Ak zajazd bol vydareny, je to vdaka sprievodkyne pani Domic, ktora prisposobila program k pocasiu, ktora nam poskytla maximum bohatych, kvalitnych informacii. Bola velmi prijemna, stale pritomna, aktivna. Obdivovali sme jej profesionalitu.

Sprievodca
Program

Kontakt pre médiá: marketing@satur.sk

Cestovná kancelária SATUR TRAVEL, a.s. je zapísaná v Obchodnom registri Okresného súdu Bratislava I, Oddiel Sa, vložka číslo: 2427/B, IČO: 35 787 201, Miletičova 1, 824 72 Bratislava

Generuje redakčný CMS systém GlobalWeb spoločnosti Global Services Slovakia s.r.o.

© 1998-2020 CK SATUR, Všetky práva vyhradené.

  • Slovenská asociácia cestovných kancelárii a cestovných agentúr
  • International Air Transport Association
  • Ocenenie najdôveryhodnejšia značka pre CK SATUR
  • Ocenenie Superbrands 2020 pre CK SATUR