Recenzie zákazníkov CK SATUR

Srí Lanka - ideálna kombinácia

Celkové
hodnotenie
5
40 5

Program
Sprievodca

Recenzie pridávajú len reálni zákazníci, ktorým CK SATUR automaticky zasiela hodnotiaci dotazník až po návrate zo zájazdu.


5 1 5

Zájazd sme dostali ako dar od našich deti k jubileu, sami by sme si ho možno nekúpili. Ale po jeho absolvovaní sme boli veľmi radi a spokojní, že sme sa ho zúčastnili. Nádherná príroda,výborné služby, príjemní ľudia, možnosť užiť si teplo v čase zimy u nás a tiež výborný sprievodca p. Patrik Dekan. Veľmi príjemný, priateľský, odborne zdatný, ochotný pomôcť v každej situácii. Podľa možnosti využiť služby inej leteckej spoločnosti. Ostatné služby výborné!

Sprievodca
Program

3 1 5

Prevažne spokojná.

Sprievodca
Program

4 1 5

Veľmi spokojná.

Sprievodca
Program

5 1 5

Výborný sprievodca, pekná trasa. Letecká nízko nákladová letecká doprava. Vzhľadom na celkovú cenu zájazdu by si zákazníci radi priplatili za klasickú turistickú triedu s komplexnými službami.

Sprievodca
Program

5 1 5

Všetko bolo perfektné, program, ubytovanie, strava, doprava - krátke prestupové časy, služby partnerskej CK, sprievodca Marcel Šmátrala, úúúžasný po každej stránke, oceňujem jeho vedomosti, prístup ku klientovi, empatiu, ochotu rozdávať sa 24 hodín denne, vždy sa poteším, keď bude v pokynov na ďalšie Vaše zájazdy napísané jeho meno. Vážim si ho veľmi ako profesionála na svojom poste i človeka. ĎAKUJEM za skvelé zážitky!!!

Sprievodca
Program

3 1 5

Na Sri Lanku sme sa s dcerou tesili, radi spoznavame nove kultury, jedla, prostredie, tradicie. Tento zajazd nam to splnil s vynimkou ubytovaniav jednom hoteli, co pokazilo cely dojem. Pochvalit musim sprievodcu - Mareka Kremera, ktory pocas zjazdu poskytoval cenne rady, informacie a pomoc.

Sprievodca
Program

5 1 5

Výborné.

Sprievodca
Program

4 1 5

Program bol veľmi nahustený, teda som mala pocit, že by bolo vhodné poznávaciu časť predĺžiť, aby bolo viac času na jednotlivé pamätihodnosti, vzhľadom na to, že pobytová časť sa nachádzala v mieste, kde sa nedalo kúpať v oceáne - veľké vlny (obdobie dažďov). Sprievodca bol výborný, ochotný kedykoľvek pomôcť.

Sprievodca
Program

Kontakt pre médiá: marketing@satur.sk

Cestovná kancelária SATUR TRAVEL, a.s. je zapísaná v Obchodnom registri Okresného súdu Bratislava I, Oddiel Sa, vložka číslo: 2427/B, IČO: 35 787 201, Miletičova 1, 824 72 Bratislava

Generuje redakčný CMS systém GlobalWeb spoločnosti Global Services Slovakia s.r.o.

© 1998-2020 CK SATUR, Všetky práva vyhradené.

  • Slovenská asociácia cestovných kancelárii a cestovných agentúr
  • International Air Transport Association
  • Ocenenie najdôveryhodnejšia značka pre CK SATUR
  • Ocenenie Superbrands 2020 pre CK SATUR