Recenzie zákazníkov CK SATUR

Srí Lanka - ideálna kombinácia

Celkové
hodnotenie
5
36 5

Program
Sprievodca

Recenzie pridávajú len reálni zákazníci, ktorým CK SATUR automaticky zasiela hodnotiaci dotazník až po návrate zo zájazdu.


5 1 5

Všetko bolo perfektné, program, ubytovanie, strava, doprava - krátke prestupové časy, služby partnerskej CK, sprievodca Marcel Šmátrala, úúúžasný po každej stránke, oceňujem jeho vedomosti, prístup ku klientovi, empatiu, ochotu rozdávať sa 24 hodín denne, vždy sa poteším, keď bude v pokynov na ďalšie Vaše zájazdy napísané jeho meno. Vážim si ho veľmi ako profesionála na svojom poste i človeka. ĎAKUJEM za skvelé zážitky!!!

Sprievodca
Program

3 1 5

Na Sri Lanku sme sa s dcerou tesili, radi spoznavame nove kultury, jedla, prostredie, tradicie. Tento zajazd nam to splnil s vynimkou ubytovaniav jednom hoteli, co pokazilo cely dojem. Pochvalit musim sprievodcu - Mareka Kremera, ktory pocas zjazdu poskytoval cenne rady, informacie a pomoc.

Sprievodca
Program

5 1 5

Výborné.

Sprievodca
Program

4 1 5

Program bol veľmi nahustený, teda som mala pocit, že by bolo vhodné poznávaciu časť predĺžiť, aby bolo viac času na jednotlivé pamätihodnosti, vzhľadom na to, že pobytová časť sa nachádzala v mieste, kde sa nedalo kúpať v oceáne - veľké vlny (obdobie dažďov). Sprievodca bol výborný, ochotný kedykoľvek pomôcť.

Sprievodca
Program

5 1 5

Pacila sa nám najmä Sigiriya, vnutrozemie, rafting posledny rezort dobra poloha kde bola krasna plaz a ciste more . U sprievodcu bolo citit, ze je specialista skor na Skandinaviu takze neohuroval vedomostami ako domestikovanejsi sprievodcovia, ale vyvazila to jeho ochota, iniciativnost a snazivost v comkolvek inom.

Sprievodca
Program

3 1 5

Čajovníkové polia, nádherné odtiene zelenej po celej krajine, slony kráčajúce popri ceste. Úžasný zážitok, aj bez platenej safari. Korytnačia farma, vypúšťali sme jednodňové korytnačky do mora. Chránili ich pred vranami. Sloní sirotinec, úžasne stretnutie so slonmi. Opice všade. Sprievodca dobrý človek, sympatický. Boli sme maličká skupina, rozumeli sme si všetci.

Sprievodca
Program

5 1 5

Výborný zájazd.

Sprievodca
Program

5 1 5

Výborný zájazd.

Sprievodca
Program

Kontakt pre médiá: zednikova@ba.satur.sk

Cestovná kancelária SATUR TRAVEL, a.s. je zapísaná v Obchodnom registri Okresného súdu Bratislava I, Oddiel Sa, vložka číslo: 2427/B, IČO: 35 787 201, Miletičova 1, 824 72 Bratislava

Generuje redakčný CMS systém GlobalWeb spoločnosti Global Services Slovakia s.r.o.

© 1998-2020 CK SATUR, Všetky práva vyhradené.

  • Slovenská asociácia cestovných kancelárii a cestovných agentúr
  • International Air Transport Association
  • Ocenenie najdôveryhodnejšia značka pre CK SATUR
  • Ocenenie Superbrands 2019 pre CK SATUR