Recenzie - Pobaltské klenoty

Estónsko, Litva, Lotyšsko

4 14 recenzií

Recenzie zákazníkov CK SATUR

Celkové
hodnotenie
4
14 5

Program
Sprievodca

Recenzie pridávajú len reálni zákazníci, ktorým CK SATUR automaticky zasiela hodnotiaci dotazník až po návrate zo zájazdu.


5 1 5

Nádherná príroda, zachovalé centrá hlavných miest. Nepohodlný autobus. Vysoká profesionalita sprievodcu, veľmi milý a ochotný.

Sprievodca
Program

4 1 5

Veľmi spokojná. Ocenila by som viac stretnutí s morom, s jazerami (Čudské sme videli len pomedzi stromy), pridala by som jeden deň navyše. Výborný sprievodca, zriedkavo vzácny typ človeka.

Sprievodca
Program

5 1 5

VSETKO SA NAM VELMI PACILO.BOLO SUPER. VIDELI SME VELMI VELA ZAUJIMAVYCH MIEST, SPRIEVODCA ROMAN LIPTAK JE SUPER, MA VELIKANSKE ZNALOSTI VO VSETKOM. JEDNODUCHO VSETKO BOLO SUPER.

Sprievodca
Program

4 1 5

Dobre organizovaný zájazd, výborný sprievodca, história navštívených miest. Veľmi dlhé a podľa mňa zbytočné presuny autobusom, týka sa to najmä posledného dňa - vodopády Ventas. Odporúčam toto celkom vypustiť z programu a posledný deň zaradiť ešte pokračujúcu prehliadku Rigy !! Je tam ešte čo pozrieť !!

Sprievodca
Program

5 1 5

Nadherne krajiny, zaujimavy program. A hlavne skvely sprievodca Roman Liptak, ktory sa o nas skvelo staral!! Este som lepsieho nemala. Pripomienky k hotelu Ecoland v Estonsku.

Sprievodca
Program

5 1 5

Výborne zostavený program, síce "nabitý", ale veľa sme videli. Vynikajúci sprievodca p. Roman Lipták! Všetka česť, robí výborné meno Saturu. Pán Lipták je kultivovaný, vzdelaný, ochotný. Vieme porovnať s inými cestovkami a SATUR zase na špici!!! Lotyšský autobus, ktorým sme absolvovali poznávačku, na pohľad negatívne retro.

Sprievodca
Program

Kontakt pre médiá: marketing@satur.sk

Cestovná kancelária SATUR TRAVEL, a.s. je zapísaná v Obchodnom registri Okresného súdu Bratislava I, Oddiel Sa, vložka číslo: 2427/B, IČO: 35 787 201, Miletičova 1, 824 72 Bratislava

Generuje redakčný CMS systém GlobalWeb spoločnosti Global Services Slovakia s.r.o.

© 1998-2020 CK SATUR, Všetky práva vyhradené.

  • Slovenská asociácia cestovných kancelárii a cestovných agentúr
  • International Air Transport Association
  • Ocenenie najdôveryhodnejšia značka pre CK SATUR
  • Ocenenie Superbrands 2020 pre CK SATUR