Recenzie zákazníkov CK SATUR

Celkové
hodnotenie
5
28 5

Program
Sprievodca

Recenzie pridávajú len reálni zákazníci, ktorým CK SATUR automaticky zasiela hodnotiaci dotazník až po návrate zo zájazdu.


4 1 5

Ďakujem za krásny zážitok, aj pani sprievodkyni za zaujímavý výklad.

Sprievodca
Program

5 1 5

vynikajúce

Sprievodca
Program

5 1 5

Predstavenie malo úžasnú atmosféru, historické centrum mesta milo malé, dá sa prejsť za ten deň. Ubytovanie mohlo byť priamo vo Verone, zmenšil by sa čas jazdy a dalo by sa mesto vychutnať aj večer.

Sprievodca
Program

5 1 5

Sprievodkyňa p. Kiššová bola veľmi sympatická a profesionálna. Počas zájazdu nám povedala veľmi veľa zaujímavých a užitočných informácii o Taliansku. Premietnutie filmu o Verdim počas cesty autobusom do Verony bol super nápad. Vidieť operu Nabucco od Verdiho v Arene di Verona bol úžasný a nezabudnuteľný zážitok. Jediné, čo by som možno navrhla na zlepšenie, je po prehliadke Verony ukončenej o 12 hod. zabezpečiť ďalší spoločný program. Celkovo sa mi zájazd veľmi páčil. S CK Satur som už absolvovala niekoľko veľmi pekných dovoleniek. Vašu CK považujem za spoľahlivú a kvalitnú a keď hľadám nejaký zájazd, vždy najprv pozerám na Vašu ponuku. Želám veľa úspechov aj do budúcnosti.

Sprievodca
Program

Kontakt pre médiá: zednikova@ba.satur.sk

Cestovná kancelária SATUR TRAVEL, a.s. je zapísaná v Obchodnom registri Okresného súdu Bratislava I, Oddiel Sa, vložka číslo: 2427/B, IČO: 35 787 201, Miletičova 1, 824 72 Bratislava

Generuje redakčný CMS systém GlobalWeb spoločnosti Global Services Slovakia s.r.o.

© 1998-2019 CK SATUR, Všetky práva vyhradené.

  • Slovenská asociácia cestovných kancelárii a cestovných agentúr
  • International Air Transport Association
  • Superbrands