Recenzie zákazníkov CK SATUR

Celkové
hodnotenie
5
20 5

Program
Sprievodca

Recenzie pridávajú len reálni zákazníci, ktorým CK SATUR automaticky zasiela hodnotiaci dotazník až po návrate zo zájazdu.


5 1 5

Takúto operu v takomto prostredí človek zažije málokedy, preto som si ju vybrala a absolvovala.

Sprievodca
Program

5 1 5

Veronu sme spoznali predtým na jednom poznávacom zájazde. Okrem domu Júlie sme vtedy navštívili aj amfiteáter, urobil na nás dojem svojou veľkosťou, preto sme teraz využili príležitosť vidieť a počuť tam operu Carmen. Môj dojem - ako dobrodružstvo to stálo za to - byť na mieste antickej stavby z 1. storočia, nad ktorou sa vznáša duch dávnych čias a sledovať tam operné predstavenie. Sedeli sme priamo oproti javisku, ale takmer na vrchole kotla, presne 3. rad pod vrcholom, očakávala som silný zážitok, ale žiaľ až taký nebol. Hudba mi znela ako keby som mala na ušiach tlmiče. Dnes v dobe obrovských tech. možností zvuková stránka nebola zvládnutá a akustika na tomto mieste nie je ako v Epidaure. Je to aréna, ktorá bola postavená pre gladiátorské zápasy, kde sila zvuku nie je podstatná. Takže bolo to zaujímavé, vďaka za tento zážitok, ale ďalšie operné predstavenia si radšej pozriem v ozajstnom divadle. Prácu sprievodcu hodnotím na jednotku.

Sprievodca
Program

5 1 5

Páčila sa nám aréna, predstavenie, mesto. Flexibilná, veselá, zodpovedná sprievodkyňa. Ubytovanie mimo Verony - 30 km. Treba ho bližšie, aby človek kedykoľvek mohol zažiť aj na vlastnú päsť atmosféru mesta.

Sprievodca
Program

5 1 5

Veľmi spokojná.

Sprievodca
Program

3 1 5

Nebolo vidieť účinkujúcich. Veľká vzdialenosť. Narušilo to celkový zážitok.

Sprievodca
Program

5 1 5

Páčilo sa nám mesto Verona, nádherne jazero lago di garda a samozrejme opera Carmen. Milá a ochotná sprievodkyňa.

Sprievodca
Program

5 1 5

Mali by sme záujem o zakúpenie drahších lístkov na predstavenie, ktoré samozrejme umožňuje komfortnejšie sedenie. 3,5 hod. sme sa nemohli o nič oprieť, nehovoriac o tom, že sme museli byť skoro 2 hod. pred predstavením na mieste. Myslím si, že keď sa niekto rozhodne absolvovať takýto zájazd mal by mať čo najkrajší zážitok.

Sprievodca
Program

5 1 5

Oceňujem program, prístup a ochotu sprievodkyne, bezpečnosť dopravy, dodržiavanie programu, časového rozpisu a kultivovaných spolucestujúcich. Opera Carmen, mesto Verona a Sirmione boli pre mňa vrcholom pobytu. Rada by som si v budúcnosti priplatila za miesto v aréne už nie na kamennom sedení, ale na číslovanom mieste nižšie. Sprievodkyňa bola veľmi fundovaná. Poskytla nám veľa podstatných informácií počas cesty aj priamo na mieste. Oceňujem film o Bizetovi na ceste tam a na spiatočnej ceste film o Júlii, ktoré výborne doplnili naše informácie a umocnili emócie.

Sprievodca
Program

Kontakt pre médiá: marketing@satur.sk

Cestovná kancelária SATUR TRAVEL, a.s. je zapísaná v Obchodnom registri Okresného súdu Bratislava I, Oddiel Sa, vložka číslo: 2427/B, IČO: 35 787 201, Miletičova 1, 824 72 Bratislava

Generuje redakčný CMS systém GlobalWeb spoločnosti Global Services Slovakia s.r.o.

© 1998-2020 CK SATUR, Všetky práva vyhradené.

  • Slovenská asociácia cestovných kancelárii a cestovných agentúr
  • International Air Transport Association
  • Ocenenie najdôveryhodnejšia značka pre CK SATUR
  • Ocenenie Superbrands 2020 pre CK SATUR