Recenzie zákazníkov CK SATUR

Celkové
hodnotenie
4
18 5

Program
Sprievodca

Recenzie pridávajú len reálni zákazníci, ktorým CK SATUR automaticky zasiela hodnotiaci dotazník až po návrate zo zájazdu.


5 1 5

Nové zážitky z poznávania Mexika,priama návšteva pyramíd a spoznávanie starých kultúr,tradícií, spôsob života bežných ľudí a vítanie Nového roka.Návšteva Kuby po šiestich rokoch,bolo čo porovnávať,aj keď tempo uvoľňovania slobody pre obyčajných ľudí je pomalé.ale je poznať a vidieť zmeny.A preto sme chceli ísť ešte raz na Kubu. Vyjadrujeme veľkú spokojnosť s tým,že sprievodkyňa vašej CK nás doprevádzala už z Bratislavy a aj sa s našou skupinou vrátila.Určite sme sa s ňou viac zblížili a bola ako jedna z nás. Ďakujeme. Sprievodkyňa Chris bola ústretová, príjemná, trpezlivá ,nápomocná. Odborne na veľmi vysokej úrovni. Vyzdvihujeme tiež veľmi miestnu sprievodkyňu v Mexiku, Katarínu, ktorá sa nám venovala určite nad rámec svojich povinností.

Sprievodca
Program

5 1 5

Výborný zájazd. Najsilnejším zážitkom bola prehliadka Havany. So sprievodkyňou som bola, sama ako bývalá sprievodkyňa, spokojná.

Sprievodca
Program

Kontakt pre médiá: marketing@satur.sk

Cestovná kancelária SATUR TRAVEL, a.s. je zapísaná v Obchodnom registri Okresného súdu Bratislava I, Oddiel Sa, vložka číslo: 2427/B, IČO: 35 787 201, Miletičova 1, 824 72 Bratislava

Generuje redakčný CMS systém GlobalWeb spoločnosti Global Services Slovakia s.r.o.

© 1998-2020 CK SATUR, Všetky práva vyhradené.

  • Slovenská asociácia cestovných kancelárii a cestovných agentúr
  • International Air Transport Association
  • Ocenenie najdôveryhodnejšia značka pre CK SATUR
  • Ocenenie Superbrands 2020 pre CK SATUR