Recenzie zákazníkov CK SATUR

Egypt - plavba po Níle

Celkové
hodnotenie
5
29 5

Program
Sprievodca

Recenzie pridávajú len reálni zákazníci, ktorým CK SATUR automaticky zasiela hodnotiaci dotazník až po návrate zo zájazdu.


5 1 5

Vynikajúce.

Sprievodca
Program

5 1 5

Všetko bolo super zorganizované, skvelá sprievodkyňa. Veľmi sa nám páčilo.

Sprievodca
Program

3 1 5

Veľmi spokojný.

Sprievodca
Program

4 1 5

Mali sme šťastie na sprievodkyňu pani Danielu Popovičovú, bolo vidno že egyptské pamiatky su jej vášňou. Naviac vždy ochotná pomôť a poradiť. Nespokojná som bola s úrovnňu ubytovania na lodi i v hoteli v Hurgade. Neboli to luxusné lode a hotel v Hurghade mal ďaleko od 5 hviezdičkového hotela).

Sprievodca
Program

3 1 5

Do tejto destinacie som cestovala kvoli pamiatkam, program bol v podstate v poriadku, nemam vyhrady, rovnako aj ubytovanie. Pripomienky k praci egyptskych sprievodcov a pristupu delegatky Saturu.

Program

5 1 5

1.Úžasné pamiatky, ktoré som konečne videla na vlastné oči a o ktorých som celé roky iba čítala a sledovala dokumenty. Chrámy, hrobky a stavby - neuveriteľné, čo všetko vedeli vo svojej dobe majstri starej civilizácie vytvoriť. A hlavne tá skutočnosť, že sa do dnešných čias dochovali napriek všetkým vojnám, zmenám kultúr a politickej situácii, ktoré Egypt zasiahli. 2. Plavba po Níle - nádherný zážitok na hornej palube, keď predo mnou "bežal film" - krásna príroda, bežný život ľudí pri rieke. Samozrejme aj veľmi milý a pozorný personál a skvelá kuchyňa. Príjemné prekvapenie, keď nám pripravili Veľkonočnú výzdobu aj jedlo. 3. Asuánska priehrada - úžasné dielo ľudskej ruky, až keď som ju videla na vlastné oči uvedomila som si naplno aký je to kolos. 4, Pripomienky k prístupu delegátky p. Popovičovej a miestnych sprievodcov.

Program

5 1 5

Prevažne spokojný. Dlhé čakanie na víza na letisku Hurghade a na ubytovanie.

Sprievodca
Program

5 1 5

Nám sa páčilo všetko, na lodi bola strava výborná a celá partia naša bola úžasná. Musím pochváliť našu sprievodkyňu Táňu a aj miestneho Mohameda, bola s nimi zábava cestovať.

Sprievodca
Program

Kontakt pre médiá: zednikova@ba.satur.sk

Cestovná kancelária SATUR TRAVEL, a.s. je zapísaná v Obchodnom registri Okresného súdu Bratislava I, Oddiel Sa, vložka číslo: 2427/B, IČO: 35 787 201, Miletičova 1, 824 72 Bratislava

Generuje redakčný CMS systém GlobalWeb spoločnosti Global Services Slovakia s.r.o.

© 1998-2020 CK SATUR, Všetky práva vyhradené.

  • Slovenská asociácia cestovných kancelárii a cestovných agentúr
  • International Air Transport Association
  • Ocenenie najdôveryhodnejšia značka pre CK SATUR
  • Ocenenie Superbrands 2019 pre CK SATUR