Recenzie zákazníkov CK SATUR

Celkové
hodnotenie
4
12 5

Program
Sprievodca

Recenzie pridávajú len reálni zákazníci, ktorým CK SATUR automaticky zasiela hodnotiaci dotazník až po návrate zo zájazdu.


5 1 5

Páčil sa nám celkovo program zájazdu, ktorý umožnil spoznať najkrajšie lokality Korutánska. V prípade čiastočnej obmeny programu a hlavne iného ubytovania a stravovania, je možné takýto zájazd absolvovať znovu. Ubytovanie a stravovanie v hoteli Ertlhof pokazilo celkový dojem zo zájazdu, malý autobus vzhľadom na dĺžku cesty a pohodlie nemožno považovať za "luxusný autokar". Výborný sprievodca, dokonale ovládal oblasť, cesty, možnosti výletov aj možnosti variantných riešení programu v prípade zlého počasia.

Sprievodca
Program

5 1 5

Prevažne spokojná.

Sprievodca
Program

5 1 5

Veľmi spokojný. Najsilnejší zážitok - roklina Raggaschlucht. Vyborny a pohodovo spolocensky sprievodca.

Sprievodca
Program

5 1 5

Vynikajúce.

Sprievodca
Program

3 1 5

Páčili sa nám jazerá a plavba loďou na Millstätter See. Podľa mňa atraktivitu výletu aj pre ďalších záujemcov by zvýšili prvky poznávacie napr. prehliadka centra Klagenfurtu, návšteva hradu alebo múzea a podobne. Sprievodca bol výborný čo sa týka vlastného turistického programu. Čo sa týka informácií o Rakúsku a okolia počas jazdy minibusom, to už nedosahovalo tú úroveň.

Sprievodca
Program

3 1 5

Veľmi spokojná, prekrásna príroda.

Sprievodca
Program

3 1 5

Prevažne spkojná. Páčil sa nám najmä posledný deň - túra v okolí Lienzu - Dolomity a možnosť využitia korutánskej karty. Program posledného dňa by som dala na sobotu a urobila z toho celodennú túru, tak aby sa nemusel nikto náhliť a ponáhľať sa k autobusu, lebo odchádza vtedy a vtedy. Tak by si mohli krásu Dolomitov vychutnať viacerí účastníci a pobudnúť na chate dlhšie a hlavne prejsť túto túru v pohodovom tempe. Čo sa Vám nepáčilo?

Sprievodca
Program

4 1 5

Výborný zájazd.

Sprievodca
Program

Kontakt pre médiá: marketing@satur.sk

Cestovná kancelária SATUR TRAVEL, a.s. je zapísaná v Obchodnom registri Okresného súdu Bratislava I, Oddiel Sa, vložka číslo: 2427/B, IČO: 35 787 201, Miletičova 1, 824 72 Bratislava

Generuje redakčný CMS systém GlobalWeb spoločnosti Global Services Slovakia s.r.o.

© 1998-2020 CK SATUR, Všetky práva vyhradené.

  • Slovenská asociácia cestovných kancelárii a cestovných agentúr
  • International Air Transport Association
  • Ocenenie najdôveryhodnejšia značka pre CK SATUR
  • Ocenenie Superbrands 2020 pre CK SATUR