Recenzie zákazníkov CK SATUR

Srí Lanka - ideálna kombinácia

Celkové
hodnotenie
5
40 5

Program
Sprievodca

Recenzie pridávajú len reálni zákazníci, ktorým CK SATUR automaticky zasiela hodnotiaci dotazník až po návrate zo zájazdu.


5 1 5

Nádherná príroda, milí ľudia, fauna a flóra očarujúca. Silný zážitok z kŕmenia slonov. Krásne chrámy, kultúra ale i veľmi chutné jedlo. Príjemný sprievodcovia Roman Lipták i miestny sprievodca Mandala. Roman bol milý, ústretový, vždy sa zaujímal o naše pohodlie a zdravie. Mandla príjemný. A v neposlednom rade krásny oddych pri Indickom oceáne. Vlnitý, ale príjemne teplý.

Sprievodca
Program

4 1 5

Veľmi spokojná.

Sprievodca
Program

5 1 5

Veľmi spokojný.

Sprievodca
Program

3 1 5

Veľmi spokojná.

Sprievodca
Program

5 1 5

Hodnotím ako veľmi dobrá dovolenka, plná zážitkov. Marcel Šmátrala je úžasný sprievodca a človek, plný vedomostí a pozitívneho prístupu ku klientom. Príjemný, inteligentný vedomosťami nabitý človek. Boli sme veľmi milo prekvapení úrovňou ubytovania a stravy na poznávacej aj pobytovej časti (v tejto súvislosti máme veľmi zlú skúsenosť v iných CK). Určite si vyberiem ďalšiu dovolenku vo vašej CK.

Sprievodca
Program

5 1 5

Všetko bolo naj naj a najmä sprievodca Marcel, výnimočný, mimoriadny človek. Nestretnete sa často s takým fenoménom, na všetko vedel odpovedať a organizovať......

Sprievodca
Program

5 1 5

Najsilnejší zážitok - príroda, super sprievodca.

Sprievodca
Program

5 1 5

Perfektná destinácia, absolútne iný svet, odporúčam. Najkrajší zážitok - sloní sirotinec Pinawalla + plavba po rieke Bentotaganga (nadrámcový program sprievodcu). Pán Marcel Šmátrala - TOP 1 sprievodca Saturu, najlepší akého sme kedy mali. Studňa vedomostí o krajine. Perfektný prístup, ochota. Srí Lanka je ostrov s veľkým príbojom a vlnami, preto kúpanie v mori si vyžaduje väčšie plavecké schopnosti. Moje odporúčanie je rozšíriť poznávací program na ostrove a zredukovať čas na kúpanie. Náš sprievodca nám ponúkol nadrámcový program poznávania a mnohí sme ho využili, ostrov má mnoho zákutí, ktoré vie ponúknuť.

Sprievodca
Program

Kontakt pre médiá: marketing@satur.sk

Cestovná kancelária SATUR TRAVEL, a.s. je zapísaná v Obchodnom registri Okresného súdu Bratislava I, Oddiel Sa, vložka číslo: 2427/B, IČO: 35 787 201, Miletičova 1, 824 72 Bratislava

Generuje redakčný CMS systém GlobalWeb spoločnosti Global Services Slovakia s.r.o.

© 1998-2020 CK SATUR, Všetky práva vyhradené.

  • Slovenská asociácia cestovných kancelárii a cestovných agentúr
  • International Air Transport Association
  • Ocenenie najdôveryhodnejšia značka pre CK SATUR
  • Ocenenie Superbrands 2020 pre CK SATUR