Recenzie zákazníkov CK SATUR

Srí Lanka - ideálna kombinácia

Celkové
hodnotenie
5
36 5

Program
Sprievodca

Recenzie pridávajú len reálni zákazníci, ktorým CK SATUR automaticky zasiela hodnotiaci dotazník až po návrate zo zájazdu.


5 1 5

Hodnotím ako veľmi dobrá dovolenka, plná zážitkov. Marcel Šmátrala je úžasný sprievodca a človek, plný vedomostí a pozitívneho prístupu ku klientom. Príjemný, inteligentný vedomosťami nabitý človek. Boli sme veľmi milo prekvapení úrovňou ubytovania a stravy na poznávacej aj pobytovej časti (v tejto súvislosti máme veľmi zlú skúsenosť v iných CK). Určite si vyberiem ďalšiu dovolenku vo vašej CK.

Sprievodca
Program

5 1 5

Všetko bolo naj naj a najmä sprievodca Marcel, výnimočný, mimoriadny človek. Nestretnete sa často s takým fenoménom, na všetko vedel odpovedať a organizovať......

Sprievodca
Program

5 1 5

Najsilnejší zážitok - príroda, super sprievodca.

Sprievodca
Program

5 1 5

Perfektná destinácia, absolútne iný svet, odporúčam. Najkrajší zážitok - sloní sirotinec Pinawalla + plavba po rieke Bentotaganga (nadrámcový program sprievodcu). Pán Marcel Šmátrala - TOP 1 sprievodca Saturu, najlepší akého sme kedy mali. Studňa vedomostí o krajine. Perfektný prístup, ochota. Srí Lanka je ostrov s veľkým príbojom a vlnami, preto kúpanie v mori si vyžaduje väčšie plavecké schopnosti. Moje odporúčanie je rozšíriť poznávací program na ostrove a zredukovať čas na kúpanie. Náš sprievodca nám ponúkol nadrámcový program poznávania a mnohí sme ho využili, ostrov má mnoho zákutí, ktoré vie ponúknuť.

Sprievodca
Program

5 1 5

Veľmi spokojná. Super sprievodca.

Sprievodca
Program

5 1 5

Úplne super sprievodkyňa, najlepšia moja dovolenka, super zorganizované, páčilo sa nám úplne všetko. Keby boli takíto sprievodcovia, nikto by sa nesťažoval, ešte som takú sprievodkyňu nestretla, fundovaná, milá, veselá, ochotná, som nadšená. Odteraz budem cestovať s vašou cestovkou, to asi hovorí za všetko.

Sprievodca
Program

4 1 5

Najviac sa nám páčila Sigiriya, opice,slony....sloní sirotinec, kúpali sme slona, nádherná príroda...varany, krokodíly... čajovníkové polia, no neskutočný zážitok... odporúčame. Sprievodca Marek Kremer, milý, ochotný, počas zájazdu poskytoval veľa informácií a rád. Boli sme prvýkrát na takomto zájazde no a bol to neskutočný zážitok, príroda, milí ľudia všade okolo... no nádhera. Určite sa ešte niekam so Saturom vyberieme...boli sme super skupina, bola sranda a našli sme si kopec nových priateľov... Nepokazil nám to ani teroristický útok i keď obavy tam boli, ale mali sme šťastie v nešťastí a domov sme sa vrátili všetci v poriadku a plní zážitkov.

Sprievodca
Program

3 1 5

Krásna krajina, príroda, historické pamiatky .... najkrajší zážitok pre mňa jednoznačne bol sloní sirotinec - kúpanie slonov.

Sprievodca
Program

Kontakt pre médiá: zednikova@ba.satur.sk

Cestovná kancelária SATUR TRAVEL, a.s. je zapísaná v Obchodnom registri Okresného súdu Bratislava I, Oddiel Sa, vložka číslo: 2427/B, IČO: 35 787 201, Miletičova 1, 824 72 Bratislava

Generuje redakčný CMS systém GlobalWeb spoločnosti Global Services Slovakia s.r.o.

© 1998-2020 CK SATUR, Všetky práva vyhradené.

  • Slovenská asociácia cestovných kancelárii a cestovných agentúr
  • International Air Transport Association
  • Ocenenie najdôveryhodnejšia značka pre CK SATUR
  • Ocenenie Superbrands 2019 pre CK SATUR