Recenzie zákazníkov CK SATUR

Celkové
hodnotenie
4,8
20 5

Program
Sprievodca

Recenzie pridávajú len reálni zákazníci, ktorým CK SATUR automaticky zasiela hodnotiaci dotazník až po návrate zo zájazdu.


4 1 5

Samotné predstavenie a atmosféra v aréne sa mi páčili. Zájazd bol náročný na fyzickú kondíciu; po absolvovaní cesty autobusom do Verony /od rána 6.00 hod./ a potom večer predstavenie, ktoré začínalo o 21.00 hod. skončilo po polnoci,návrat do hotela cca o 01.30 hod., ráno hneď odchod, prehliadka mesta a večer odchod do SR, ráno príchod o cca 5,00 hod.

Sprievodca
Program

3 1 5

Páčila sa nám samotná aréna a opera, dobrý výber. Nepáčila sa cesta späť, pretože celý deň chodiť po meste, pamiatkach, jazero a potom o 19 hod na noc autobusom nikdy viac. Názor iných - radšej si priplatiť ešte 1 deň a zájazd by mal lepšiu atmosféru, trebárs aj cesta na noc by sa ľahšie zvládla.

Sprievodca
Program

5 1 5

Výborný autobus s príjemnými šoférmi. Taktiež sprievodkyňa bola veľmi príjemná, výborná s bohatými vedomosťami, o krajine, meste, opernom festivale - opere La Traviata. Dobrá organizátorka. ktoré zrozumiteľne a nevtieravo podávala. Aj s ubytovaním sme boli veľmi spokojní. Večerné predstavenie vo veľmi atraktívnom prostredí Arena di Verona bol veľmi silný umelecký zážitok. Príjemným spestrením bola plavba po Lago di Garda a prehliadka mestečka Sirmione s vodným hradom. Celkovo zájazd hodnotíme spolu s manželkou, ako veľmi dobrý.

Sprievodca
Program

5 1 5

Veľmi spokojná.

Sprievodca
Program

5 1 5

Vynikajúce.

Sprievodca
Program

5 1 5

Opera bola úžasná, jazero Lago di Garda aj mestečko Sirmione nádherné. Sprievodkyňa v pohode, milá a spoľahlivá. Pripomienky k následnosti programu s prihliadnutím na náročnú autobusovú prepravu.

Sprievodca

5 1 5

Okrem predstavenia vysoko profesionálny prístup sprievodkyne spolu s vodičmi autobusu. Nadmierna spokojnosť, obdiv ako zvládala niektorých dosť nezodpovedných účastníkov zájazdu.

Sprievodca
Program

5 1 5

Všetko vo mne zanechalo rovnaký dobrý dojem - ubytovanie, prehliadky miest i plavba po jazere.

Sprievodca
Program

Kontakt pre médiá: marketing@satur.sk

Cestovná kancelária SATUR TRAVEL, a.s. je zapísaná v Obchodnom registri Okresného súdu Bratislava I, Oddiel Sa, vložka číslo: 2427/B, IČO: 35 787 201, Miletičova 1, 824 72 Bratislava

Generuje redakčný CMS systém GlobalWeb spoločnosti Global Services Slovakia s.r.o.

© 1998-2020 CK SATUR, Všetky práva vyhradené.

  • Slovenská asociácia cestovných kancelárii a cestovných agentúr
  • International Air Transport Association
  • Ocenenie najdôveryhodnejšia značka pre CK SATUR
  • Ocenenie Superbrands 2020 pre CK SATUR