Operný festival Arena di Verona

Taliansko

5 28 recenzií

Celkové
hodnotenie
5
28 5

Verona - Júliin balkón, poznávací zájazd, Taliansko
Arena di Verona, poznávací-zájazd, Taliansko
Časť Kolosea vo Verone
Koloseum vo Verone
Operný festival Arena di Verona- mesto
Operný festival Arena di Verona- pamiatky
Vstup do hradu Scaliger v Sirmione
Pohľad na mesto Verona
Námestie Piazza dell Erbe s vežou vežou Torre dei Lamberti
Verona-panoráma, poznávací zájazd, Taliansko
Operný festival Arena di Verona- pohľad na mesto

Podrobné info o zájazde


Raňajky

Slovenský sprievodca

Vysvetlenie piktogramov


Úvod

Verona je známa vďaka Shakespearovi, který dej svojho románu Romeo a Júlia zasadil práve sem. Mesto však stojí za to navštíviť nejen kvôli Casa di Giulietta s Júliiným balkónom. Arena di Verona, pripomínajúca rímske Koloseum, patrí medzi tri najväčšie arény sveta a kedysi slúžila ako dejisko krvilačných gladiátorských zápasov. Dnes patrí v letných mesiacoch operným predstaveniam a každoročne sa sem schádzajú milovníci opery z celého sveta.

3-dňový autokarový zájazd

Ubytovanie

1x v hoteli 3*.

Stravovanie

1x raňajky.

Celková cena zahŕňa

Dopravu luxusným autokarom, 1x ubytovanie s raňajkami v hoteli 3*, vstupenku na operné predstavenie s nečíslovanými miestami, sprievodcu CK.

Celková cena nezahŕňa

Doplatky: za 1/1 izbu 25 EUR, za miesto v prednej polovici autokaru 7 EUR, za vstupenky vyššej kategórie: 3. sektor 46 EUR, 2. sektor 72 EUR, 1. sektor 97 EUR. Vstupy a cestovné poistenie.

Doprava

Autokarová.

Obľúbené letoviská, už od 600 km od Bratislavy, piesočnaté pláže s pozvoľným vstupom do mora, živé promenády s obchodíkmi, kaviarňami, pizzeriami, reštauráciami a barmi, talianska zmrzlina, chutná talianska kuchyňa, komfortne vybavené apartmány s kuchynkami a rodinne vedené hotely v blízkosti pláží, zábavné a vodné parky a historické mestá. Vitajte na talianskom Jadrane.

Taliansko je krajinou mnohých tvárí. Na jednej strane je domovom pamätihodností, veď jeho história siaha až do čias antického Ríma. Na druhej strane sa o stovky rokov neskôr stalo vyhľadávaným miestom na strávenie pohodlnej letnej dovolenky pri mori. Dovolenkárov priťahujú nádherné moderné hotely, ale aj menšie apartmánové domy, ktoré si zachovávajú čaro pôvodného Talianska. 

Hlavné mesto: Rím
Časový posun: 0h

Mena: Euro

Klimatický diagram

Kontakt pre médiá: zednikova@ba.satur.sk

Cestovná kancelária SATUR TRAVEL, a.s. je zapísaná v Obchodnom registri Okresného súdu Bratislava I, Oddiel Sa, vložka číslo: 2427/B, IČO: 35 787 201, Miletičova 1, 824 72 Bratislava

Generuje redakčný CMS systém GlobalWeb spoločnosti Global Services Slovakia s.r.o.

© 1998-2019 CK SATUR, Všetky práva vyhradené.

  • Slovenská asociácia cestovných kancelárii a cestovných agentúr
  • International Air Transport Association
  • Superbrands