Recenzie zákazníkov CK SATUR

Celkové
hodnotenie
5
13 5

Program
Sprievodca

Recenzie pridávajú len reálni zákazníci, ktorým CK SATUR automaticky zasiela hodnotiaci dotazník až po návrate zo zájazdu.


5 1 5

Výborný zájazd. Sprievodkyňa Peťa bola úžasná, kreatívna a flexibilná. Bola naozaj vynikajúca po osobnostnej, ľudskej stránke, rovnako ako po odbornej stránke. Miluje hory, cestovanie, dobrodružstvo a svoju prácu robí veľmi dobre a rada, čo je z nej cítiť...

Sprievodca
Program

5 1 5

Zájazd nemal chyby. Dobrá dovolenka závisí nielen od krajiny do ktorej idete, ale aj od výborného sprievodcu a naša Petra Pogányová ním bola na 100 % . Mala priateľský a profesionálny prístup. Bola super.

Sprievodca
Program

5 1 5

Výborné .

Sprievodca
Program

5 1 5

Výborný zájazd.

Sprievodca
Program

5 1 5

Pohľad na 8-tisicovky, kúpanie so slonmi, plavba po rieke s pozorovaním krokodílov, safari v NP Chitwan, zaujímavé jedlo a celková atmosféra krajiny. Zájazd bol zorganizovaný veľmi dobre. Petra je skvelá sprievodkyňa a budem sa tešiť, keď ju stretnem aj na ďalších zájazdoch.

Sprievodca
Program

Kontakt pre médiá: zednikova@ba.satur.sk

Cestovná kancelária SATUR TRAVEL, a.s. je zapísaná v Obchodnom registri Okresného súdu Bratislava I, Oddiel Sa, vložka číslo: 2427/B, IČO: 35 787 201, Miletičova 1, 824 72 Bratislava

Generuje redakčný CMS systém GlobalWeb spoločnosti Global Services Slovakia s.r.o.

© 1998-2019 CK SATUR, Všetky práva vyhradené.

  • Slovenská asociácia cestovných kancelárii a cestovných agentúr
  • International Air Transport Association
  • Ocenenie najdôveryhodnejšia značka pre CK SATUR
  • Ocenenie Superbrands 2019 pre CK SATUR