Recenzie zákazníkov CK SATUR

Celkové
hodnotenie
5
14 5

Program
Sprievodca

Recenzie pridávajú len reálni zákazníci, ktorým CK SATUR automaticky zasiela hodnotiaci dotazník až po návrate zo zájazdu.


5 1 5

Let helikoptérou a pobyt v base campe ABC pod Annapurnou. Páčilo sa všetko. Špičková partia, špičková sprievodkyňa. Jediný problém bol dosť únavný presun z Káthmándú do Pokhary, ktorý po ceste trval dlho, ale naša šikovná sprievodkyňa to vyriešila návrhom na let naspäť ktorý trval 20 minút a program sme stíhali v pohode. Všetko bolo OK a ďakujem SATURU , hlavne jeho pracovníkom ktorí nám zážitok sprostredkovali. Veľmi rád sa zúčastním zájazdov s touto sprievodkyňou. Studnica vedomostí a skúseností, pred ktorými v tomto veku treba zložiť poklonu .

Sprievodca
Program

5 1 5

Výborný zájazd. Sprievodkyňa Peťa bola úžasná, kreatívna a flexibilná. Bola naozaj vynikajúca po osobnostnej, ľudskej stránke, rovnako ako po odbornej stránke. Miluje hory, cestovanie, dobrodružstvo a svoju prácu robí veľmi dobre a rada, čo je z nej cítiť...

Sprievodca
Program

5 1 5

Zájazd nemal chyby. Dobrá dovolenka závisí nielen od krajiny do ktorej idete, ale aj od výborného sprievodcu a naša Petra Pogányová ním bola na 100 % . Mala priateľský a profesionálny prístup. Bola super.

Sprievodca
Program

5 1 5

Výborné .

Sprievodca
Program

5 1 5

Výborný zájazd.

Sprievodca
Program

5 1 5

Pohľad na 8-tisicovky, kúpanie so slonmi, plavba po rieke s pozorovaním krokodílov, safari v NP Chitwan, zaujímavé jedlo a celková atmosféra krajiny. Zájazd bol zorganizovaný veľmi dobre. Petra je skvelá sprievodkyňa a budem sa tešiť, keď ju stretnem aj na ďalších zájazdoch.

Sprievodca
Program

Kontakt pre médiá: marketing@satur.sk

Cestovná kancelária SATUR TRAVEL, a.s. je zapísaná v Obchodnom registri Okresného súdu Bratislava I, Oddiel Sa, vložka číslo: 2427/B, IČO: 35 787 201, Miletičova 1, 824 72 Bratislava

Generuje redakčný CMS systém GlobalWeb spoločnosti Global Services Slovakia s.r.o.

© 1998-2020 CK SATUR, Všetky práva vyhradené.

  • Slovenská asociácia cestovných kancelárii a cestovných agentúr
  • International Air Transport Association
  • Ocenenie najdôveryhodnejšia značka pre CK SATUR
  • Ocenenie Superbrands 2020 pre CK SATUR