Recenzie zákazníkov CK SATUR

Maroko - križovatka farieb a vôní

Celkové
hodnotenie
5
75 5

Program
Sprievodca

Recenzie pridávajú len reálni zákazníci, ktorým CK SATUR automaticky zasiela hodnotiaci dotazník až po návrate zo zájazdu.


5 1 5

Vynikajúce.

Sprievodca
Program

4 1 5

Vzhľadom na to, že je to pre Európana krajina s úplne odlišnou kultúrou, obdivovala som všetko - charakteristické stavby, trhy, rušný život v úzkych uličkách Fezu a Marakéšu, neskutočnú remeselnú zdatnosť tunajších ľudí, pestrosť remesiel. Niekedy už bola unavujúca dotieravosť tunajších obchodníkov, ale uvedomujem si, že to patrí ku koloritu tejto krajiny.Neskutočným zážitkom však bola možnosť zažiť západ slnka na Sahare. Naším sprievodcom bol Marek Kremer, ktorý vynikajúco zvládol organizačné veci, ale bravúrny bol predovšetkým spôsob, akým sa nám snažil krajinu a život ľudí v nej priblížiť. Vysoko fundované výklady na všetkých miestach, ktoré sme navštívili a prínosom bolo aj to, že využíval aj čas presunov autobusom, aby nám poskytol množstvo informácií o geografii, kultúre, hudbe a pod... Z mojej strany veľká spokojnosť.

Sprievodca
Program

3 1 5

Prevažne spokojný.

Sprievodca
Program

5 1 5

Pozorovanie zapadu slnka na dunach, vylet na tavach, opice v cedrovych lesoch. Maroko je ozaj krajinou farieb a voni, ale aj kontrastov - moderne mesta versus hlinene stavby, ktore su ocarujuce. Som rada, ze som mohla poznat krajinu v jej roznorodosti vdaka navrhnutemu programu. Ocenujem malu skupinu ucastnikov. Sprievodca Marek Kremer ma vyborne znalosti o krajine, miestnych pravidlach. Vyklad doplneny ukazkami arabskej hudby a marockymi poviedkami V. Sattrana vhodne doplnil dlhe presuny. Ustretovy.

Sprievodca
Program

5 1 5

Pekná architektúra a miestna atmosféra, aj krajina. Ocenili sme veľmi kvalitné vedomosti sprievodcu z rôznych oblastí.

Sprievodca
Program

4 1 5

Najsilnejšie zážitky - pieskové duny a ťavy, mešita v Casablance, mesto Fez.Sprievodca Juraj bol veľmi rozhľadený, vedel, o čom rozpráva, vedel pútavo aj s humorom vysvetľovať. Bol milý, všetko vybavil, keď bolo treba, vedel sa dohovoriť, preložiť. Spokojnosť.

Sprievodca
Program

5 1 5

Najsilnejsi zazitok - jednoznacne prehliadka Fezu. Kvalita ubytovania v niektorych hoteloch mohla byt lepsia, ale nebolo to nic, co by mi zneprijemnilo dovolenku. Juraj Okal je fantasticky sprievodca - nielen ze dokonale ovlada informacie o krajine a vie ich aj velmi putavo podat, ale velmi dba aj na to, aby sa cestujuci citili na zajazde komfortne.

Sprievodca
Program

5 1 5

Program zájazdu bol vynikajúco zvolený. Bol dostatok času na obhliadku pamiatok, na fotenie, na prestávky, na obed, na oddych. Za tých pár dní sme videli veľa a Maroko zanechalo v nás krásne spomienky. Niektoré hotely, aj napriek tomu, že boli 4-hviezdičkové neboli kvalitné ani ubytovaním ani stravou. Predpokladám, že to je Maroko. Vynikajúci sprievodca - vedel snáď všetko o krajine, o zvykoch, ľuďoch. Vedel reč domácich, a vybavil všetky naše požiadavky. Dbal, aby sme sa cítili dobre a užívali si zájazd.

Sprievodca
Program

Kontakt pre médiá: marketing@satur.sk

Cestovná kancelária SATUR TRAVEL, a.s. je zapísaná v Obchodnom registri Okresného súdu Bratislava I, Oddiel Sa, vložka číslo: 2427/B, IČO: 35 787 201, Miletičova 1, 824 72 Bratislava

Generuje redakčný CMS systém GlobalWeb spoločnosti Global Services Slovakia s.r.o.

© 1998-2020 CK SATUR, Všetky práva vyhradené.

  • Slovenská asociácia cestovných kancelárii a cestovných agentúr
  • International Air Transport Association
  • Ocenenie najdôveryhodnejšia značka pre CK SATUR
  • Ocenenie Superbrands 2020 pre CK SATUR