Recenzie zákazníkov CK SATUR

Celkové
hodnotenie
4
10 5

Program
Sprievodca

Recenzie pridávajú len reálni zákazníci, ktorým CK SATUR automaticky zasiela hodnotiaci dotazník až po návrate zo zájazdu.


3 1 5

Program zájazdu bol dobrý, uvítali sme že do programu bola zaradená návšteva Velehradu, ktorý sa oplatí navštíviť. Okrem Živej vody sme mali možnosť navštíviť aj Archeoskanzen, kde bol cez víkend historický festival Veligrad a tak sa dal aktívne využiť voľný čas. Sprievodkyňa by mala mať prehľad o aktuálnom vstupnom pre všetky kategórie a taktiež o otváracích hodinách pamiatok na miestach, kde sa plánuje individuálne voľno.

Sprievodca
Program

5 1 5

Páčil sa nám celkový plán zájazdu a samozrejme pani sprievodkyňa, ktorá ho dodržiavala, spestrovala a svojimi múdrosťami doplňovala. A zasa sme skončili na konci zájazdu o niečo múdrejší v tej našej histórii. ĎAKUJEM. Nepáčili sa nám chvíľkami niektorí spoluzájazdníci, ale aj to sa dalo pri dobrej vôli prežiť. Ale aj to pani sprievodkyňa hravo zvládla, za čo jej vyjadrujeme poďakovanie a obdivujeme jej prácu a prístup.

Sprievodca
Program

3 1 5

Skôr spokojná.

Sprievodca
Program

3 1 5

Jaskyňa bola úžasná vrátane sprievodcov v nej.

Sprievodca
Program

5 1 5

Všetko bolo OK. Príjemná pani sprievodkyňa, vždy ochotná riešiť neočakávané problémy.

Sprievodca
Program

4 1 5

Tento zájazd sme si vybrali hlavne pre Macochu. Mali sme so sebou aj 6-ročného vnuka, ktorému sa páčila plavba po Baťovom kanáli , akvárium a taktiež westernové mestečko. Vnuk bol nadšený z výletu. Pripomienky k ubytovaniu, keď hotel oznámil cez víkend výpadok teplej vody. Pani sprievodkyňa bola milá a ústretová.

Sprievodca
Program

3 1 5

Krása Punkevnej jaskyne. Zbytočne veľa času v obci Modrá s vodným svetom. Navrhujeme zaradiť návštevu Velehradu, ktorý je vedľa.

Sprievodca
Program

2 1 5

Prevažne spokojná. Program treba prispôsobiť vzniknutým situáciám.

Sprievodca
Program

Kontakt pre médiá: marketing@satur.sk

Cestovná kancelária SATUR TRAVEL, a.s. je zapísaná v Obchodnom registri Okresného súdu Bratislava I, Oddiel Sa, vložka číslo: 2427/B, IČO: 35 787 201, Miletičova 1, 824 72 Bratislava

Generuje redakčný CMS systém GlobalWeb spoločnosti Global Services Slovakia s.r.o.

© 1998-2020 CK SATUR, Všetky práva vyhradené.

  • Slovenská asociácia cestovných kancelárii a cestovných agentúr
  • International Air Transport Association
  • Ocenenie najdôveryhodnejšia značka pre CK SATUR
  • Ocenenie Superbrands 2020 pre CK SATUR