Sedem dôvodov, prečo si vybrať lyžovačku alebo zimnú dovolenku cez cestovku

CK SATUR - 08.09.2016

Konečne prichádza obdobie, na ktoré sa tešia všetci lyžiari. Mnohí si už teraz vyberajú strediská a hotely, kde si túto sezónu preveria svoje schopnosti. Niektorí sa však nevedia rozhodnúť, či vyraziť na lyžovačku na vlastnú päsť, alebo sa radšej spoľahnúť na služby cestovnej kancelárie. Ak si chcete urobiť len jednodňový výlet, vlastná réžia je fajn. No ak plánujete dlhší pobyt, má viacero plusov cestovka.

1. First moment zľavy

Hoci existujú lyžiarske strediská, kde sa dá lyžovať počas celého roka, hlavná sezóna sa ešte len začne. Ak už dnes viete, že ani tento rok si lyžovačku nechcete nechať ujsť, môžete si ju „booknuť“ už teraz. Výhodou sú first moment zľavy, ktoré u nás platia do 31. októbra. Na vybraných hoteloch môžete za včasný nákup ušetriť až do dvanásť percent. Pre našich TOP klientov máme pripravené zľavy až do výšky štrnásť percent a VIP klienti môžu ušetriť až do pätnásť percent. Navyše, ak sa rozhodnete pre lyžovačku alebo zimnú dovolenku už teraz, máte istotu, že si vyberiete z najširšej ponuky a najlepších hotelov.

2. Lepšie ceny ako na pulte hotelov

Takmer pre každého je dôležitým faktorom pri výbere dovolenky (aj tej zimnej alebo lyžovačky), koľko ho bude stáť. Aj s týmto vám ľahko pomôžeme. Naše ceny sú výhodnejšie, ako ponúkajú klientom samotné hotely. Ušetrené peniaze sa vám určite zídu na obnovu výstroje alebo skipasy.

3. Výhodnejšie ponuky pre rodiny s deťmi

Pri mnohých hoteloch v našej ponuke nájdete zvýhodnené ceny pre deti. Niektoré strediská ponúkajú pre deti do určitého veku aj pobyty zdarma. Pri každom hoteli  máme tieto údaje uvedené. Všetko si tak zistíte rýchlo, jednoducho a pohodlne.

lyzovanie, lyzovacka, zimna dovolenka, saturVyberte si svoju lyžovačku v cestovnej kancelárii Satur už teraz. Foto: depositphotos.com

4. Je hotel „napriamo“ vypredaný? Nevadí!

Keď zavoláte do hotela a chcete si objednať ubytovanie, môžu vám oznámiť, že už nemajú voľné izby. Výhodou cestovných kancelárií je, že aj v takýchto prípadoch majú často v rovnakom hoteli stále voľné miesta. A ak by aj náhodou nemali, cestovka vám ponúkne hneď alternatívu a vy tak nemusíte hľadať a obvolávať ďalšie hotely.

5. Hotely pri zjazdovkách

Pri výbere hotela je dôležitá aj vzdialenosť k vlekom či zjazdovkám. Nikomu sa nechce vláčiť celú lyžiarsku výstroj a unaviť sa ešte skôr, ako sa vôbec postaví na lyže. Aj to je jeden z faktorov, ktorý berieme do úvahy, keď vytvárame našu ponuku. Práve preto u nás najčastejšie nájdete hotely, ktoré nie sú od zjazdoviek či vlekov ďaleko.

6. Lyžovačky aj autobusovou dopravou

Každý nemá chuť vybrať sa na lyžovačku vlastným autom. Musíte dávať pozor na cestu a sústrediť sa na šoférovanie. Tieto starosti vám nehrozia pri organizovaných zájazdoch autobusovou dopravou. Jediné, čo musíte urobiť, je zbaliť si lyže a kufor a dostaviť sa na miesto určenia. Potom už len sadnete do autobusu a vystúpite priamo pred hotelom.


Aká novinka vás čaká na lyžovačke v Alpách? Prečítajte si!

Novinka na Stubaiskom ľadovci: Lanovka za milióny bude mať alpské NAJ

7. Vybavíte všetko na jednom mieste

V cestovnej kancelárii si na jednom mieste vyberiete hotel a dostanete všetky dôležité informácie. V prípade, že sa neviete rozhodnúť, bez problémov vám poradíme. Strediská poznáme, takže vieme odporučiť, či sú vhodné pre rodiny s deťmi, partiu kamarátov alebo lyžovačku vo dvojici. Tiež vám pomôžeme s uzavretím cestovného poistenia, ktoré by ste pri lyžovačkách a zimných dovolenkách nemali brať na ľahkú váhu.

lyzovanie, lyzovacka, zimna dovolenka, saturSo Saturom prežijete tú najlepšiu lyžovačku. Foto: depositphotos.com

Termíny školských prázdnin

Aby ste si mohli jednoduchšie naplánovať lyžovačku alebo zimnú dovolenku, prinášame vám prehľad termínov školských prázdnin na Slovensku v tomto školskom roku.

Prázdniny

Termín

Vianočné prázdniny

23. december 2016 – 5. január 2017

Jarné prázdniny – Bratislavský, Trnavský, Nitriansky kraj

20. február 2017 – 24. február 2017

Jarné prázdniny – Banskobystrický, Žilinský, Trenčiansky kraj

27. február 2017 – 3. marec 2017

Jarné prázdniny – Košický a Prešovský kraj

6. marec 2017 – 110. marec 2017

 

Teraz je už len otázkou, či strávite lyžovačku na Slovensku, v Rakúsku alebo v Taliansku. V našej ponuke nájdete hotely vo všetkých troch krajinách, stačí sa rozhodnúť.

Páčil sa ti článok? Ukáž ho svojim priateľom.


Kontakt pre médiá: marketing@satur.sk

Cestovná kancelária SATUR TRAVEL, a.s. je zapísaná v Obchodnom registri Okresného súdu Bratislava I, Oddiel Sa, vložka číslo: 2427/B, IČO: 35 787 201, Miletičova 1, 824 72 Bratislava

Generuje redakčný CMS systém GlobalWeb spoločnosti Global Services Slovakia s.r.o.

© 1998-2021 CK SATUR, Všetky práva vyhradené.

  • Slovenská asociácia cestovných kancelárii a cestovných agentúr
  • International Air Transport Association
  • Ocenenie najdôveryhodnejšia značka pre CK SATUR
  • Ocenenie Superbrands 2020 pre CK SATUR