CK SATUR obhájila prvenstvo ako najdôveryhodnejšia značka medzi cestovnými kanceláriami

CK SATUR - 29.11.2019

Záver roka je v biznise často spojený s vyhodnoteniami úspešnosti firiem v danom roku. Svoju tradíciu medzi spotrebiteľmi i spoločnosťami má už aj vyhodnotenie Najdôveryhodnejšie značky 2019. Zahraničné aj tuzemské prieskumy totiž ukazujú, že práve dôvera v značku hrá jednu z najdôležitejších úloh pri rozhodnutí o nákupe. Úspech v prieskume nás teší o to viac, že sme pozíciu lídra v našej kategórii obhájili.

46 kategórií, 420 značiek, 2 000 spotrebiteľov

Spoločnosť ATOZ Marketing Services už štvrtý rok realizuje rozsiahly prieskum, na základe ktorého medzi spotrebiteľmi vyberá a oceňuje značky, ktorým slovenskí spotrebitelia najviac dôverujú. Do rozsiahlej ankety, ktorú uskutočnila nezávislá agentúra Nielsen na prelome mesiacov september a október 2019, sa zapojilo 2 000 respondentov. Reprezentatívna vzorka slovenských spotrebiteľov hodnotila v 46 kategóriách stovky značiek, ktoré boli zaradené do prieskumu. 

Logo najdoveryhodnejsia znacka

 

Obhájili sme prvenstvo

Štvrtý ročník marketingového programu nám priniesol obhájenie prvej pozície v kategórii Cestovné kancelárie, pričom v každej z kategórii zvíťazí iba jedna najdôveryhodnejšia značka. Ako vyplýva z výskumu nezávislej agentúry Nielsen, Slováci sú v otázke dôvery pomerne stáli a verní. Keď si značka ich dôveru získa, je veľmi ťažké zvyknúť si na niečo iné. „Toto ocenenie je odmenou neustálej práce, práce na budovaní dôvery v značku no najmä v ľudí, ktorí ju reprezentujú, Urobíme maximum preto, aby sme ostali pre našich klientov dôveryhodným partnerom pri voľbe dovolenky a spoznávaní sveta aj v roku 2020,“ skonštatovala Eleonóra Fedorová, generálna riaditeľka CK SATUR, a dodáva: „Rok 2020 bude pre našu značku významným miľníkom, oslávime 100 rokov pôsobenia na trhu, čo je azda najlepším ocenením dôvery našich klientov.“


Pozrite si zoznam víťazov pre rok 2019.


Slávnostný galavečer

Takmer všetci ocenení sa spoločne stretli 27.novembra v priestoroch hotela Radisson Blu Carlton, aby si prebrali ocenenie počas galavečera marketingového programu Dôveryhodné značky 2019. Ocenenie si okrem nás prevzalo 45 najdôveryhodnejších značiek za sprievodu moderátorky Veroniky Cifrovej Ostrihoňovej a spirevodného programu - finalistu speváckej súťaže Hlas Československo Martina Cisára, skupiny Giovy & Mina a karikaturistu.

Galavečer najdôveryhodnejšia značka na trhu
Slávnostný galavečer v sa konal v stredu 27.11.2019. Foto: doveryhodneznacky.sk

 

Kontakt pre médiá: marketing@satur.sk

Cestovná kancelária SATUR TRAVEL, a.s. je zapísaná v Obchodnom registri Okresného súdu Bratislava I, Oddiel Sa, vložka číslo: 2427/B, IČO: 35 787 201, Miletičova 1, 824 72 Bratislava

Generuje redakčný CMS systém GlobalWeb spoločnosti Global Services Slovakia s.r.o.

© 1998-2021 CK SATUR, Všetky práva vyhradené.

  • Slovenská asociácia cestovných kancelárii a cestovných agentúr
  • International Air Transport Association
  • Ocenenie najdôveryhodnejšia značka pre CK SATUR
  • Ocenenie Superbrands 2020 pre CK SATUR