CK SATUR na veľtrhu ITF Slovakiatour v Inchebe

CK SATUR - 20.01.2020

Zorientovať sa v záplave zaujímavých dovolenkových destinácií môže byť niekedy ťažké. Rozhodli sme sa vám tento rok pomôcť s výberom aj osobne, na veľtrhu ITF Slovakiatour, ktorý sa uskutoční v dňoch 23. - 26.1.2020 v bratislavskej Inchebe.

Na čo všetko sa môžete na veľtrhu tešiť?

Na veľtrhu okrem iného predstavíme našu ponuku poznávacích zájazdov z katalógu Poznávanie, v ktorom si môžete vyberať z najširšej ponuky cestovateľských cieľov, termínov a typov poznávacích zájazdov (dobrodružné, gurmánske, umelecké zájazdy, plavby, city breaky a iné).

Počas veľtrhu budete mať možnosť osobne sa stretnúť a poradiť nielen s našimi kolegami z pobočiek, ale budete mať možnosť porozprávať sa aj s naším TOP sprievodcom Marcelom Šmátralom. Tí z vás, ktorí Marcela poznajú vedia, že je chodiaca encyklopédia cestovateľských znalostí a najmä zážitkov z celého sveta, o ktoré sa rád delí so svojimi poslucháčmi. No jeho srdcovkou je Škandinávia, a tak sa môžete dozvedieť z prvej ruky, čo všetko na vás čaká počas programu viacerých našich noviniek medzi poznávacími zájazdami.

TOP 5 noviniek pre rok 2020:

Cesta okolo sveta 

Namíbia - na love s deťmi

Game of Thrones

Najkrajšie ostrovy Baltského mora

Privátne cesty do rôznych krajín - napríklad na Island, Srí Lanku, do Indie a Maroka.


Prečítajte si aj: 8 dôvodov prečo poznávať svet s nami


Ako najväčšia slovenská cestovná kancelária na veľtrhu sme pre vás pripravili aj unikátny stánok s cestovateľskou ilustráciou od Luly Obardy. Pre najmenších návštevníkov veľtrhu budú pripravené aj omaľovánky s touto ilustráciou. Tak schválne, koľko svetových atrakcií na nej nájdete? Zároveň si budete môcť obzrieť autobus CK SATUR, ktorým sa naši klienti vyberajú spoznávať, zaparkovaný pred vchodom na veľtrh. Súčasťou nášho stánku, bude aj spoločnosť LOD, ktorá vám predstaví viaceré novinky v ponuke večerov na Dunaji, ako aj novú eventovú loď Harmónia.

Na stánku nájdete aj naše katalógy, vrátane novinky - privezenej priamo z tlače - katalógu Slovensko, ktorý vám prináša ponuku zájazdov, na ktoré si môžete uplatniť rekreačné poukazy.

Veľtrh ITF Slovakiatour otvorí svoje brány už vo štvrtok 23.1.2020, keď bude hostiť odbornú verejnosť. Všetci ostatní milovníci cestovania si môžu do diára poznačiť piatok 24.1.2020, po 13.00 h. Pričom náš stánok nájdete v hale B1 na 1.poschodí.

Na našom Facebook-u a Instagram-e prebieha práve súťaž o vstupenky na veľtrh, a hoci veľtrh vypukne až koncom týždňa, my vám už teraz prinášame špeciálne promo ceny na vybrané hotely letných destinácií a poznávacie zájazdy až do 35% pričom deti s nami cestujú za konečnú cenu od 299 €. Zľavy si môžete uplatniť aj pri nákupe online, alebo na našich predajných miestach po celom Slovensku.

Páčil sa ti článok? Ukáž ho svojim priateľom.


Kontakt pre médiá: zednikova@ba.satur.sk

Cestovná kancelária SATUR TRAVEL, a.s. je zapísaná v Obchodnom registri Okresného súdu Bratislava I, Oddiel Sa, vložka číslo: 2427/B, IČO: 35 787 201, Miletičova 1, 824 72 Bratislava

Generuje redakčný CMS systém GlobalWeb spoločnosti Global Services Slovakia s.r.o.

© 1998-2020 CK SATUR, Všetky práva vyhradené.

  • Slovenská asociácia cestovných kancelárii a cestovných agentúr
  • International Air Transport Association
  • Ocenenie najdôveryhodnejšia značka pre CK SATUR
  • Ocenenie Superbrands 2020 pre CK SATUR