Aktuálne z Egypta. Sprievodca našimi hotelmi v Hurghade

CK SATUR - 11.02.2021

Naša sprievodkyňa a delegátka Lucka aktuálne dovolenkuje a zároveň aj pracuje priamo v egyptskej Hurghade. Pôvodne sa sem vybrala so svojim synom na týždeň na dovolenku, no teplo, pohoda a dobrá nálada, ktorá v rezortoch vládne, ju presvedčila, že si pobyt predĺžila o ďalšie 3 týždne. Hotel má dobrú wi-fi a tak aj jej syn hravo každý deň zvláda online schooling. Počas pobytu vyrazila aj na obhliadku našich hotelov, aby pre vás priniesla aktuálne info z hotelov.

Je február a pri egyptských brehoch Červeného mora krásne svieti slnko, je príjemné teplo a kde tu pofúkne svieži púštny vietor. Atmosféra, ktorá tu vládne je priateľská a plná pohody. V hoteloch, ktoré našim klientom ponúkame, môžete relaxovať, oddychovať na vlnách pokojného mora, venovať sa vodným športom alebo sa nechať len tak rozmaznávať rôznymi hotelovými službami. Preto sme pre vás pripravili prehad hotelov nielen pre rodiny s deťmi ale aj pre tých najnáročnejších klientov. Na dovolenku do Egypta sa aktuálne dostanete každý piatok priamym letom z Bratislavy. 

Labranda Royal Makadi 5* – skvelý hotel pre rodiny s deťmi

Hotel Labranda Royal Makadi sa nachádza v južnej časti Hurghady – v zálive Makadi, v ktorom sa môžete zoznámiť s pestrým podmorským životom. Hotel leží priamo na piesočnej pláži a ponúka niekoľko bazénov a aktuálne aj jeden vyhrievaný. Pre deti sú aj zaujímavé animačné programy. Ku hotelu patrí aj promenáda Makadi, kde si môžete vychutnať rôzne svetové reštaurácie. Hlavná hotelová reštaurácia ponúka bufetové stoly.  

More
Vysokú úroveň kvality a služieb, ale aj pestrý podmorský život ponúka hotel Labranda Royal Makadi. Foto: CK SATUR

Jaz Makadina 5* – perfektné služby a luxus v butikovom štýle

Okrem nádhernej záhrady plnej rozmanitých zelených tvarov na vás čakajú pokojné vody Červeného mora a piesková pláž v južnej časti Hurghady, v zálive Makadi. V hlavnej hotelovej reštaurácii AlMasry si môžete vychutnať all inclusive služby. Hotel Jaz Makadina ponúka športové aktivity a animačný program pre deti. Nachdáza sa tu aj mólo cez ktoré prejdete ku podmorskému svetu, odkiaľ môžete šnorchlovať.

Hotel
Obľúbený hotel priamo na krásnej piesočnatej pláži vhodný pre rodinky aj seniorov. Foto: CK SATUR

Amarina Abu Soma Resort & Aquapark 5* – zábava pre malých aj veľkých v elegantnom hoteli

Celkom nový rozľahlý hotelový komplex sa nachádza v blízkosti mesta Safaga, na nádhernom piesočnom pobreží Abu Soma. Hotel Amarina Abu Soma je veľmi komfortný, štýlový s výbornými službami. Izby sú navrhnuté v modernom štýle s nádychom luxusu. V hlavnej hotelovej reštaurácii Elements nájdete výborné bufetové stoly. Jedlo si môžete vychutnať aj v ázijskej, talianskej či orientálnej reštaurácii. V hoteli nájdete 5 bazénov, 7 vodných toboganov a mini vodný park pre tých najmenších.

Pohľad z balkóna na hotel
Čerstvo renovovaný hotel ponúka jedinečné možnosti pre potápanie a sledovanie podmorského života. Foto: CK SATUR

Baron Palace Sahl Hasheesh 5* – absolútny luxus

20 km južne od Hurghady v letovisku Sahl Hasheesh priamo na krásnej pláži leží luxusný hotel Baron Palace. Ideálne miesto na potápanie a šnorchlovanie. Hotel ponúka vynikajúce služby aj pre tých najnáročnejších klientov. Komfortné izby, bazény, výborné jedlo, spa alebo záhrada ako oáza pokoja vo vás vyvolajú pocity ako z rozprávok Tisíc a jednej noci. Hotel je vhodný aj pre rodiny s deťmi.

More
Luxusný hotel a špičkový servis hotela Baron Palace zaručia nezabudnuteľnú dovolenku. Foto: CK SATUR

Albatros Citadel Sahl Hasheesh 5* – dizajnérsky kúsok s nádhernými výhľadmi

Architektonické dobrodružstvo, ktoré ponúka hotel Albatros Citadel v južnej časti Hurghady, v Sahl Hasheesh je ozajstným unikátom. Je postavený ako pevnosť z koralových blokov, ktoré boli ručne vytesané z neďalekých hôr. Miestami sa tu budete cítiť ako v južnom Francúzsku alebo na pobreží Amalfi. Hotel leží v náručí rozľahlého prístavu, ktorý zas pripomína stredomorskú dedinu. Nájdete tu vodné športy, koralové útesy, preto je hotel vhodný pre milovníkov šnorchlovania a potápania. Hotelová pláž tu má dĺžku až 1,6 km. Nájdete tu bazény a dve morské lagúny, Royal lagoon je s pieskovým vstupom do mora.

Posedenie na terase
Unikátna architektúra hotelového komplexu z koralových blokov, ktoré boli ručne vytesané z neďalekých hôr. Foto: CK SATUR

Long Beach Resort Hurghada 4* – dlhá pláž a blízkosť Hurghady

Priamo na pobreží Červeného mora v južnej časti Hurghady leží hotel Long Beach, ktorého piesková pláž je dlhá 1100 metrov. Nájdete tu 6 bazénov, počas zimy je jeden aj vyhrievaný, aquapark so 7 toboganmi, klub pre deti, potápačské centrum, fitness a vyskúšať tu môžete aj kite surfing. Stravovanie all inclusive ponúka egyptskú a medzinárodnú kuchyňu. Hotel je vhodný pre nenáročných klientov.

Hotelová záhrada
Hotel pre všetky vekové kategérie vhodný pre nenáročných klientov. Foto: CK SATUR

Jaz Aquamarine 5* – moderný a štýlový priamo na pláži s aquaparkom

Hotel Jaz Aquamarine leží v južnej časti Hurghady a ponúka veľmi kvalitné služby. Užijete si tu veľa zábavy, nachádza sa tu aj aquapark, animačné služby, skvelé jedlo v rôznych medzinárodných reštauráciách. Hotel disponuje niekoľkými bazénmi, je tu potápačské a surf centrum, fitness, jacuzzi, úžasné spa, zahrať si môžete tenis, volejbal, zacvičiť jogu. Hotel je vhodný aj pre náročných klientov. 

Hotelová záhrada
Luxusný komplex priamo pri piesočnatej pláži patrí k TOP hotel v Egypte. Foto: CK SATUR

Arabia Azur Resort 4+*– rodinný hotel v Hurghade

Arabia Azur sa nachádza len 3 km od centra Hurghady v príjemnom prostredí na pobreží Červeného mora. Nájdete tu bazén pre deti i dospelých, koralový útes s exotickými rybami a pestrou faunou, potápačské centrum, fitnes centrum. Zahrať si môžete tenis, biliard, ping-pong. Hotel ponúka all inclusive servis s chutnou orientálnou či medzinárodnou kuchyňou. Je vhodný pre nenáročných klientov.

Pohľad na hotel a more
Príjemný a obľúbený hotelový komplex odporúčame pre všetky vekové kategórie. Foto: CK SATUR

Steigenberger Pure Life 5* – boutiqový hotel pre dospelých a milovníkov golfu

Úžasný butikový hotel Steigenberger Pure Life od 16 rokov so skvelými službami. Vynikajúcu medzinárodnú kuchyňu a skvelé drinky si vychutnáte v hlavnej reštaurácii alebo pri bazéne. Veľmi príjemnú atmosféru si užijete aj v reštaurácii priamo na pláži. Hotelová pláž je piesková. Izby sú zariadené veľmi moderne a štýlovo. Hotel je vhodný aj pre tých najnáročnejších klientov.

Bazén
Prvotriedny hotel siete Steigenberger na pobreží Červeného mora ponúka luxus klientom od 16 rokov. Foto: CK SATUR

Kontakt pre médiá: marketing@satur.sk

Cestovná kancelária SATUR TRAVEL, a.s. je zapísaná v Obchodnom registri Okresného súdu Bratislava I, Oddiel Sa, vložka číslo: 2427/B, IČO: 35 787 201, Miletičova 1, 824 72 Bratislava

Generuje redakčný CMS systém GlobalWeb spoločnosti Global Services Slovakia s.r.o.

© 1998-2021 CK SATUR, Všetky práva vyhradené.

  • Slovenská asociácia cestovných kancelárii a cestovných agentúr
  • International Air Transport Association
  • Ocenenie najdôveryhodnejšia značka pre CK SATUR
  • Ocenenie Superbrands 2020 pre CK SATUR