Absolútny maurícijský luxus v hoteli LUX* a fantastické exotické bio kulinárske zážitky

CK SATUR - 09.12.2021

Zaleťte si za exotickými ránami a tropickými večerami na ostrov Maurícius, ktorý sa dokonale postará o váš relax, pohodu a prinesie nové zážitky plné slnka, mora a fantastického jedla.

Priam neuveriteľná atmosféra vyžaruje z hotela LUX* Belle Mare 5*, ktorý je zosobnením pozemského raja na nádhernej pláži, kde vás uchvacuje raz tyrkysový oceán a biely piesok, inokedy palmy so šumom tropického vánku. Dokonalé služby, ktoré hrajú v harmónii s vami a s prírodou, patria ku samozrejmostiam hotelovej siete LUX*.

Areál hotela večer
Exteriér hotela LUX* Belle Mare. Foto: CK SATUR

Mimoriadne šik hotel LUX* Belle Mare 5* leží na východnom pobeží Maurícia s priamym prístupom na krásnu pláž s bielym pieskom a lagúnou chránenú koralmi, ktorá je ideálna na plávanie, šnorchlovanie alebo plavby loďou s preskleným dnom. Môžete si prezrieť aj hotelovú bio farmu vzdialenú asi 5 min chôdze alebo navštíviť pestré stánky na trhu Flacq, len 5 km od rezortu. Pri hoteli sa nachádzajú aj golfové ihriská, Saint-Geran a majstrovské ihriská The Links a The Legend.

Areál pohľad zhora
Palmy, bazén a pláž hotela LUX* Belle Mare. Foto: CK SATUR


Inšpirácia: Tour de Maurícius s Norikou Fedorovou


Exoticky pôsobí aj ubytovanie so slamenou strechou. Priestranné suity majú výhľad na bazén, pláž alebo lagúnu. Wellness suity ponúkajú dokonca aj priestor pre jogu, zdravé minibary, výhľady na krásne záhrady a zenový rybník. Hotel ponúka aj rodinnú suitu s dvoma spálňami. Tí, ktorí hľadajú maximálne súkromie a pôžitkárstvo si môžu vybrať luxusnú vilu s oddelenou spálňou a obývačkou, súkromným bazénom, záhradou a službami komorníka, alebo vilu s priamym prístupom na pláž a s výhľadom na oceán.

Priestranná hotelová izba s privátnym bazénom. Foto: CK SATUR

Oddychovať môžete pri jednom z najväčších bazénov na ostrove, ktorý má rozlohu až 2000 m2 a je tu oddelená časť aj pre deti. Zúčastniť sa môžete bezplatných vodných športov od bicyklovania, windsurfingu, kajakov, šnorchlovania či vodného lyžovania. Ak milujete potápanie, za príplatok si môžete rezervovať potápačskú exkurziu. Pripojiť sa môžete aj ku skupinovému výletu na bicykli, zahrať si tenis na dvoch osvetlených kurtoch alebo sa kreatívne vyblázniť v Junk Art, kde môžete použiť recyklované materiály na výrobu ozdôb, umeleckých diel a šperkov.

Bazén hotela LUX* Belle Mare. Foto: CK SATUR

Deti od 3 do 12 rokov majú možnosť objavovať neuveriteľnú prírodu a kultúru ostrova, ako i celý rad športových aktivít pod dohľadom. Studio 17 je bezplatný klub pre tínedžerov od 12 do 17 rokov, kde nájdu tanečné kurzy, plážové aktivity, videohry, súťaže ako i dobrodružné výlety po ostrove.

Kone na pláži pri západe slnka
Jazda na koni po pláži. Foto: CK SATUR

Kulinárske zážitky formou bufetu si vychutnáte v reštaurácii Mixe, ktorý kombinuje ostrovné a medzinárodné špeciality s nádherným výhľadom na bazén a oceán. Mixe ponúka živé kuchárske stanice, ázijský kútik, karí kútik, japonské teppanyaki či čokoládovňu. Plážový klub Rouge ponúka koktaily a tapas. Nezabudnite ani na autentický čajový obrad v Tea House.

Večerné posedenie na pláži
Fantastické posedenie a výborné jedlá hotela LUX* Belle Mare. Foto: CK SATUR

Maurícijské rumy nájdete v Mari Kontan a viac ako 100 ginov v klube G&T. Ázijské špeciality môžete ochutnať aj v reštaurácii Duck Laundy alebo Amari by Vineet´s, kde je lákavé menu s lahôdkami inšpirovanými Indiou. Prípadne zájdite do Keen on Green, kde sú chutné zeleninové jedlá a to priamo z bio farmy. V bare len pre dospelých Flutes, ochutnajte šampanské, alebo víno vo vínnej pivnici La Cave. Skvelým zážitkom je aj rezervovať si večeru priamo na pláži.

Dvojica na večeri pri západe slnka
Večere podľa vášho želania vám pripraví hotel LUX* Belle Mare. Foto: CK SATUR

A čo ešte má pre vás hotel LUX* Belle Mare 5*?

 • červenú telefónnu búdku, odkiaľ je možné uskutočniť bezplatné medzinárodné hovory
 • vlastnú kaviareň Café LUX* 
 • vlastnú značku zmrzliny ICI
 • pestuje vlastné produkty v hotelových bio farmách
 • vyniká aj konceptom udržateľnosti, ako je destilácia vody priamo na mieste, používanie recyklovateľného skla, zásobovanie kúpeľní značkovými a znovu naplniteľnými toaletnými potrebami
 • all inclusive a vynikajúce à la carte reštaurácie 
 • LUX* Me Spa - wellness aktivity v štýle dokonalej harmónie tela a ducha
 • kino priamo na pláži

Inšpirácia: TOP 10 atrakcií na ostrove Maurícius, ktoré treba zažiť


Ak vás naša ponuka zaujala a premýšľate o exotickom ostrove Maurícius, vydajte sa ho spoznať s CK SATUR, ktorý vás sem dopraví 25. decembra 2021 privátnym business lietadlom, kde si užijete aj all inclusive maurícijského Silvestra

Aktuálne informácie ohľadom podmienok vstupu na ostrov Maurícius a návratu na Slovensko nájdete v našej covid mape

Kontakt pre médiá: marketing@satur.sk

Cestovná kancelária SATUR TRAVEL, a.s. je zapísaná v Obchodnom registri Okresného súdu Bratislava I, Oddiel Sa, vložka číslo: 2427/B, IČO: 35 787 201, Miletičova 1, 824 72 Bratislava

Generuje redakčný CMS systém GlobalWeb spoločnosti Global Services Slovakia s.r.o.

© 1998-2022 CK SATUR, Všetky práva vyhradené.

 • Slovenská asociácia cestovných kancelárii a cestovných agentúr
 • International Air Transport Association
 • Ocenenie najdôveryhodnejšia značka pre CK SATUR
 • Ocenenie Superbrands 2020 pre CK SATUR