Satur správy

Stanovisko CK SATUR k situácii v Tunisku

29.06.2015

INFORMÁCIE PRE KLIENTOV, KTORÍ SI KÚPILI DOVOLENKY DO TUNISKA - na základe udalostí, ktoré sa udiali v piatok, 26. júna v Tunisku, ponúka CK SATUR klientom bezplatnú možnosť prebukovania dovolenky do inej destinácie so zachovaním zliav, ktoré klientom boli poskytnuté v momente zakúpenia ich príslušnej dovolenky.

Tlačová správa - Májové predĺžené pobyty

13.04.2015

Apríl aj máj tento rok prajú oddychu a dovolenkám, čakajú nás totiž tri predĺžené víkendy. Za málo dní čerpanej dovolenky sa tak ponúka viac voľna a medzi Slovákmi to vyvoláva zvýšený záujem o cestovanie. Tlačová správa na stiahnutie TU (.doc)

Stanovisko CK SATUR k situácii v Tunisku

19.03.2015

Vzhľadom na udalosti v Tunisku, ktoré sa udiali dňa 18. marca 2015 oznamujeme našim klientom, že v prípade, že by prejavili záujem o zrušenie dovoleniek do tejto destinácie ponúka naša cestovná kancelária možnosť bezplatne prebukovať dovolenku do inej destinácie. Viac informácii ohľadom zmeny dovolenkovej destinácie Vám poskytnú priamo na pobočkách našej CK. Situáciu v Tunisku naša cestovná kancelária, samozrejme, neustále monitoruje a aj naďalej ostávame v kontakte s našimi partnermi v Tunisku.

Tlačová správa k tlačovej konferencii

12.02.2015

Aj v roku 2014 narástol záujem Slovákov o cestovanie a v rámci first moment obdobia sa predalo o 10% viac dovoleniek ako v minulej sezóne. Slováci sú z roka na rok náročnejší cestovatelia a každoročne očakávajú novinky na trhu cestového ruchu. Kam sa cestovalo v roku 2014, kam budú Slováci cestovať tento rok a aké sú trendy v cestovaní? Tlačová správa na stiahnutie TU (.doc)

Tlačová správa - BAŽANT POHODA 2014

23.06.2014

Na obľúbený festival Bažant Pohoda 2014 návštevníkov tento rok pohodovo dovezú a z festivalu zase domov zavezú špeciálne spiatočné autobusy CK SATUR. Autobusy budú vyrážať z 5 slovenských a 3 českých miest a lístky budú vďaka partnerstvu s festivalom pre návštevníkov k dispozícii za pohodové ceny. Tlačová správa na stiahnutie TU (.doc)

Tlačová správa k tlačovej konferencii

06.02.2014

Slovákov cestovanie stále viac baví. Svedčí o tom aj fakt, že na dovolenky sa tento rok vyberie viac Slovákov ako v minulej sezóne. Z roka na rok sa slovenský cestovateľ stáva aktívnejším a náročnejším a pri výbere dovolenky výraznejšie hľadá garanciu stabilnej cestovnej kancelárie. Kam budú Slováci cestovať tento rok a aké sú novinky a trendy v cestovaní? Tlačová správa na stiahnutie TU (.doc)

Kontakt pre médiá: marketing@satur.sk

Cestovná kancelária SATUR TRAVEL, a.s. je zapísaná v Obchodnom registri Okresného súdu Bratislava I, Oddiel Sa, vložka číslo: 2427/B, IČO: 35 787 201, Miletičova 1, 824 72 Bratislava

Generuje redakčný CMS systém GlobalWeb spoločnosti Global Services Slovakia s.r.o.

© 1998-2022 CK SATUR, Všetky práva vyhradené.

  • Slovenská asociácia cestovných kancelárii a cestovných agentúr
  • International Air Transport Association
  • Ocenenie najdôveryhodnejšia značka pre CK SATUR
  • Ocenenie Superbrands 2020 pre CK SATUR