Satur správy

Klienti CK SATUR cestujú bezpečne! Ponúkame bezplatnú zmenu destinácie až do 21 dní pred odletom.

03.03.2020

Situácia v súvislosti s Corona vírusom ovplyvnila rozhodovanie mnohých klientov pri plánovaní svojich dovoleniek. CK SATUR preto všetkým svojim klientom s platnosťou od 1. marca až  do 30. apríla ponúka, na všetky letné dovolenky zakúpené v tomto termíne a realizované na charterových letoch CK SATUR, možnosť bezplatne a bez uvedenia dôvodu zmeniť dovolenkovú destináciu a to až do 21 dní pred odletom. Veľkou výhodou tejto služby je aj široká a rôznorodá ponuka dovoleniek našej cestovnej kancelárie, pretože len u nás si môžete zakúpenú dovolenku vymeniť prakticky za čokoľvek - dovolenku na Slovensku, wellness pobyt, lyžovačku, poznávací zájazd, exotiku, či inú letnú dovolenkovú destináciu. « čítať viac »

TOP značka mladých v roku 2017

01.03.2018

CK SATUR získala v 15. ročníku ankety medzi študentami vysokých škôl titul TOP značka mladých v roku 2017. Ocenenie ako druhá najúspešnejšia firma spomedzi cestovných kancelárií sme získali už po tretí krát. « čítať viac »

Ocenenia pre CK SATUR

12.04.2017

Patríme k najlepším značkám, piaty raz sme získali ocenenie Superbrands. Slovenskí spotrebitelia a komisia expertov Brand Council rozhodla o udelení Slovak Superbrands Award 2017. Jednou z ocenených značiek je aj naša cestovná kancelária Satur. Zaradili sme sa tak do úzkeho okruhu elitných značiek, ktorým sa ocenenie podarilo obhájiť päťkrát za sebou « čítať viac »

Naj zamestnávateľ 2016

02.02.2017

CK SATUR bodovala v prestížnej ankete Najzamestnávateľ 2016 a obsadila štvrté miesto v oblasti cestovného ruchu, gastro a hotelierstvo. V hlasovaní prostredníctvom portálu Profesia.sk o tom rozhodla široká verejnosť. « čítať viac »

CK SATUR partnerom súťaže „25 rokov nemeckého zjednotenia“

16.02.2015

Die Deutsche Zentrale für Turismus e.V. (Nemecká turistická centrála) sa rozhodla ešte viac vyzdvihnúť historicky významné jubileum „25 rokov od pádu Berlínskeho múru/nemeckého zjednotenia“ a naplánovala v spolupráci s Goetheho inštitútmi, veľvyslanectvami Spolkovej republiky Nemecko a na Slovensku aj s cestovnou kanceláriou SATUR cezhraničnú akciu v troch juhovýchodných krajinách, čím pokračuje turistický význam tejto tematiky... « čítať viac »

Zavedenie turistickej taxy v Emiráte Dubaj

18.03.2014

Vláda emirátu Dubaj počnúc dňom 31.03.2014 zavádza turistickú taxu. Turistická taxa je povinná pre všetkých ubytovaných hostí a bude účtovaná priamo recepciou ubytovacieho zariadenia pri check - in. Turistická taxa sa týka LEN hotelov a apartmánov, ktoré sa nachádzajú v emiráte DUBAJ. Výška turistickej taxy závisí od oficiálnej kategórie hotela alebo apartmánov...« čítať viac »

Zrušenie vízovej povinnosti pri cestách do SAE

06.03.2014

V stredu, dňa 5.3.2014 slovenskému ministerstvu zahraničných vecí oznámil rezort diplomacie emirátov, že Slováci pri cestovaní do Spojených arabských emirátov nebudú potrebovať vízum. Vízová povinnosť pri cestách do SAE pre Slovákov však ostáva v platnosti do 21. marca 2014. Po tomto termíne sa  Slováci do SAE dostanú už len s bežným cestovným pasom. Okrem Slovákov sa vízová povinnosti po 22.3.2014 nebude... « čítať viac »

Sme tu pre vás!

07.01.2000

Nájdete nás v 45 pobočkách na celom Slovensku, u viac ako 600 autorizovaných predajcov, v obchodných centrách v Bratislave, Trnave, Košiciach, Pieštanoch a v Žiline. Dovolenku si môžete vybrať komfortne a pohodlne aj v nedeľu a počas sviatkov, a navyše každý deň až do 21:00.

Navštívte nás na Facebooku!
Dozviete sa medzi prvými o horúcich novinkách, špeciálnych ponukách, medzi ktorými nechýbajú obľúbené Happy 66 Hours, First Moment zľavy, špeciálne zľavy pre rodiny s deťmi. Taktiež vás informujeme o sprievodných akciách, sútažiach, eventoch a o všetkom, čo vás zaujíma.

Tešíme sa na vás!
Nájdete nás na facebooku a instagrame

ikonaFB instagram-ck-satur-travel

 

Kontakt pre médiá: marketing@satur.sk

Cestovná kancelária SATUR TRAVEL, a.s. je zapísaná v Obchodnom registri Mestského súdu Bratislava III, Oddiel Sa, vložka číslo: 2427/B, IČO: 35 787 201, Miletičova 1, 824 72 Bratislava

Generuje redakčný CMS systém GlobalWeb spoločnosti Global Services Slovakia s.r.o.

© 1998-2023 CK SATUR, Všetky práva vyhradené.

  • Slovenská asociácia cestovných kancelárii a cestovných agentúr
  • International Air Transport Association
  • Ocenenie najdôveryhodnejšia značka pre CK SATUR
  • Ocenenie Superbrands 2020 pre CK SATUR