Recenzie zákazníkov CK SATUR

Celkové
hodnotenie
5
9 5

Program
Sprievodca

Recenzie pridávajú len reálni zákazníci, ktorým CK SATUR automaticky zasiela hodnotiaci dotazník až po návrate zo zájazdu.


5 1 5

Zájazd bol po každej stránke super, sprievodcovia, strava, a program. Vyslovujem veľké Ďakujem. Náš sprievodca bol veľmi šikovný a vedomosťami "nabitý" človek.

Sprievodca
Program

5 1 5

Vynikajúce.

Sprievodca
Program

5 1 5

Vynikajúce.

Sprievodca
Program

5 1 5

Krasne kostoly a klastory.Tiez sa mi pacilo kupelne mesto Jermuk. Mozno aj vsetci ucastnici mali problem so stravou.Mali sme aj zaludocne problemy.Stravy bolo vela, mne vyhovuje polopenzia a vtedy zvycajne nemam problem. Sprievodca sa spociatku javil ako taky tichy,ale potom bol aj vtipny, aj pekne nam zhrnul trasu. Velmi sa o nas staral.

Sprievodca
Program

5 1 5

Výborný a trpezlivý delegát pán Lipták, sympatická arménska delegátka, veľmi slušné ubytovanie a kvalitná strava. Sme radi, že sme si vybrali túto destináciu. Super chlap. s nm pôjdeme aj na koniec sveta.

Sprievodca
Program

5 1 5

Cestovná kancelária SATUR si u nás dvoch klientiek dlhodobo drží veľmi vysoký kredit, o čom sme sa presvedčili aj v tomto roku, pretože zájazd sa konal v plánovanom termíne, aj napriek malému počtu účastníkov. Program výborný, variabilný, videli sme starobylé kostoly, kláštory, neopísateľné prírodné lokality, bájnu horu Ararat. Stretli sme zaujímavých ľudí, vnorili sa do histórie, zažili chaos veľkomesta, zrelaxovali v nádhernom kúpeľnom rezorte pri jazere Sevan, ochutnali domácu kuchyňu a počas exkurzií výrobných podnikov aj tradičné destiláty. Arménsko je krajina, ktorá sa začína otvárať svetu, má pred sebou veľký potenciál a má čo ponúknuť turistom, ktorí ju chcú spoznať. Agentúra, s ktorou SATUR spolupracuje ponúkla našej skupine veľmi skúsenú arménsku sprievodkyňu. Tadevik, ako sa naša sprievodkyňa volala, bola sčítaná, jazykovo zdatná, poznala krajinu, jej históriu, bola ochotná, milá a prirodzená. No a naše najväčšie poďakovanie patrí nášmu SATUR sprievodcovi p. Pavlovi Límovi, ktorý nás vyzdvihol na Zlatých pieskoch, sprevádzal celým Arménskom, absolvoval s nami celý program, tlmočil, staral sa tak, ako najväčší profesionál. Záverom by sme chceli poďakovať aj vodičovi Saturu, p. Tomášovi, ktorý nás bezpečne dopravil na letisko do Viedne a aj späť. V deň návratu na nás čakali nepredvídateľné klimatické zmeny, s ktorými sa hravo popasoval. Ďakujeme Vám za krásny výlet.

Sprievodca
Program

4 1 5

Páčil sa mi dobre zorganizovaný program, ďalej sl. Tatevik - arménska sprievodkyňa. Strava bola výborná, ale zbytočne bohatá.

Sprievodca
Program

5 1 5

Nádherná krajina hôr, bohatstvo pamiatok v múzeách, milí ľudia... Sprievodca Roman Lipták je nielen vzdelaný s bohatými vedomosťami o krajine a dobrou znalosťou jazyka, ale aj navyše veľmi príjemný spoločník, pozorný, vnímavý k potrebám účastníkov zájazdu, ochotný vždy pomôcť a všetko zvláda s pohodou a humorom. Dokázal vytvoriť ozaj pohodovú atmosféru počas celého zájazdu.

Sprievodca
Program

Kontakt pre médiá: marketing@satur.sk

Cestovná kancelária SATUR TRAVEL, a.s. je zapísaná v Obchodnom registri Okresného súdu Bratislava I, Oddiel Sa, vložka číslo: 2427/B, IČO: 35 787 201, Miletičova 1, 824 72 Bratislava

Generuje redakčný CMS systém GlobalWeb spoločnosti Global Services Slovakia s.r.o.

© 1998-2020 CK SATUR, Všetky práva vyhradené.

  • Slovenská asociácia cestovných kancelárii a cestovných agentúr
  • International Air Transport Association
  • Ocenenie najdôveryhodnejšia značka pre CK SATUR
  • Ocenenie Superbrands 2020 pre CK SATUR