Recenzie zákazníkov CK SATUR

Celkové
hodnotenie
4,6
20 5

Program
Sprievodca

Recenzie pridávajú len reálni zákazníci, ktorým CK SATUR automaticky zasiela hodnotiaci dotazník až po návrate zo zájazdu.


4 1 5

Atraktívne historické pamiatky Chivy, Buchary a Samarkandu, ako aj architektonicky príťažlivé stavby v centre Taškentu. Organizačne výborný a odborne fundovaný sprievodca.

Sprievodca
Program

5 1 5

Celý zájazd sa mi páčil, žiadna nuda, krásne pamiatky, výborné jedlo, super atmosféra. Sprievodca Marcel je super, cestujeme s ním opakovane. vďaka za neho!

Sprievodca
Program

4 1 5

Nové autentické informácie o krajine, ľuďoch, kultúre, sociálnom systéme. Sprievodca má veľmi milý prístup, je dostatočne informovaný. Prístup k cestujúcim by mal mať viac profesionálne direktívnejší, lebo snaha vyhovieť všetkým, je potom proti všetkým, aj jemu samému, lebo je to nemožné. Na uváženie návšteva Nukusu, múzeum podľa mňa nestálo za ten presun tam a naspäť do Chivi. Cesty v horšom stave neumožňujú rýchly a pohodlnejší presun. Chiva pekná, výborný výber. Ubytovanie a program v jurtách bolo nevhodné, dosť špinavé, jedlo málo chutné a veľkú dôveru v zdravotnú nezávadnosť nedávalo. Cesta do následnej destinácie nevyvážila návšteva pevnosti v ruinách, ubytovanie u domácich nevyhovujúce, hygiena veľmi slabá, jedlo bez výberu, Podľa mňa plná penzia, obed, je na poznávacom zájazde úplne nevhodná. niektoré hotely, Uzbekistan, mali problém s teplou vodou, splachovačmi, sprchovými hlavicami, niektoré Buchara a Samarkand mali problém s menu na raňajkách, V Taškente bola strava na hoteli Uzbekistan vynikajúca.

Sprievodca
Program

5 1 5

Sprievodca - najlepší, akého si vieme predstaviť. par excellence Marcel. Program bol výborný, v budúcnosti by sme odporučili vynechať obedy a radšej ten čas venovať miestam, tiež návšteva NUKUS nie je ničím výnimočná oproti ostatným mestám a miestam.

Sprievodca
Program

5 1 5

Páčili sa nám všetky navštívené historické pamiatky, najviac mesto Chiva. Priveľa jedla, stačila by aj polpenzia. Náš sprievodca Marcel sa nám naplno venoval aj napriek zdravotným problémom, ďakujeme mu za odborný a zaujímavý výklad , večerné prehliadky i posedenia pri káve.:-)

Sprievodca
Program

5 1 5

Zájazd bol veľmi dobre organizovaný, program veľmi dobrý, obsahoval výber najzaujímavejších miest Uzbekistanu, sprievodkyňa bola príjemná, erudovaná. Osobitne zaujímavý bol deň strávený v horách, či noc v jurtách. Uvítala by som trochu viac individuálneho voľného času napr. v Samarkande, či Taškente.

Sprievodca
Program

5 1 5

Program bez problémov, zážitky v každom mieste zájazdu. Sprievodkyňa výborná, ochotná, znalá histórie a krajiny. Absolútne bez pripomienok.

Sprievodca
Program

5 1 5

Páčili sa mi pamiatky. Sprievodca bol veľmi milý

Sprievodca
Program

Kontakt pre médiá: marketing@satur.sk

Cestovná kancelária SATUR TRAVEL, a.s. je zapísaná v Obchodnom registri Okresného súdu Bratislava I, Oddiel Sa, vložka číslo: 2427/B, IČO: 35 787 201, Miletičova 1, 824 72 Bratislava

Generuje redakčný CMS systém GlobalWeb spoločnosti Global Services Slovakia s.r.o.

© 1998-2020 CK SATUR, Všetky práva vyhradené.

  • Slovenská asociácia cestovných kancelárii a cestovných agentúr
  • International Air Transport Association
  • Ocenenie najdôveryhodnejšia značka pre CK SATUR
  • Ocenenie Superbrands 2020 pre CK SATUR