Recenzie na Transsibírska magistrála

Čína, Mongolsko, Rusko

5 6 recenzií

Recenzie zákazníkov CK SATUR

Celkové
hodnotenie
5
6 5

Program
Sprievodca

Recenzie pridávajú len reálni zákazníci, ktorým CK SATUR automaticky zasiela hodnotiaci dotazník až po návrate zo zájazdu.


5 1 5

Najviac sa nám páčil náš sprievodca, jeho prístup k ľuďom a rozhľadenosť. Príjemný, ľudský, znalý, sčítaný skúsený,vtipný a hlavne kamarátsky. Ako najviac bola cesta vlakom, hlavne ruské lôžkové vozne a spanie v nich - nezabudnuteľný "zážitok". Úžasné a nové bolo pre nás všetko. Slabé pokyny CK ohľadom miestnych teplôt a tým pádom zlé nastavenie oblečenia so sebou.

Sprievodca
Program

4 1 5

Prekvapilo ma Mongolsko. Nie som zástanca luxusných pobytov, ale toto bolo to pravé "orechové". Váš mongolský partner bol vynikajúci a veľmi ochotný. Sprievodca bol vynikajúci.

Sprievodca
Program

5 1 5

Výborný zájazd. Sprievodca Juraj je vynikajúci, vedel veľa a zaujímavo rozprávať. Bol priateľský, vedel riešiť každú situáciu. Zaraďujem ho medzi najlepších sprievodcov, s ktorými som mal možnosť doteraz cestovať, rád sa s ním ešte stretnem pri nejakej inej ceste. Pripomienky k úrovni vlakov a k zdĺhavému vybavovaniu víz.

Sprievodca
Program

5 1 5

Celý program zájazdu bol pre nás zaujímavý, najviac sme sa tešili na Bajkal a Čínsky múr. Zaujímavým bonusom v Rusku bola návšteva budhistického chrámového komplexu pri meste Ulan-Ude, ktorý nám zariadil sprievodca. Počas zájazdu sa nám stále venoval , poskytol nám podrobné informácie o živote a histórii jednotlivých krajín, ako aj veľa praktických rád pri našej ceste a celý cestu oživoval svojím humorom. Rovnako sme boli veľmi spokojní s miestnymi sprievodcami. Ďakujeme za perfektne pripravený, zaujímavý zájazd. Rovnako ako pri našich predchádzajúcich cestách s CK Satur sme s výberom dovolenky spokojní.

Sprievodca
Program

5 1 5

Itinerár, sprievodca, organizácia, hotely, autobusy sa nám páčili. Nižšia trieda vlakov a spacích vozňov na magistrále. Rozhľadený a komunikatívny sprievodca.

Sprievodca
Program

5 1 5

Páčilo sa nám Rusko, mestá, ktoré sme navštívili. Bol ochotný, empatický, každú situáciu okamžite riešil k spokojnosti klientov. Mal veľkú zásluhu na tom, že zájazd bol pokojný a zaujímavý. Nespokojní sme boli s pokynmi na cestu, boli nepresné a nedostatočné.

Sprievodca
Program

Kontakt pre médiá: zednikova@ba.satur.sk

Generuje redakčný CMS systém GlobalWeb spoločnosti Global Services Slovakia s.r.o.

© 1998-2019 CK SATUR, Všetky práva vyhradené.

  • Slovenská asociácia cestovných kancelárii a cestovných agentúr
  • International Air Transport Association
  • Superbrands