Recenzie - Srí Lanka & Maldivy - poznávanie a oddych

Maldivy, Srí Lanka

4 19 recenzií

Recenzie zákazníkov CK SATUR

Srí Lanka & Maldivy - poznávanie a oddych

Celkové
hodnotenie
4
19 5

Program
Sprievodca

Recenzie pridávajú len reálni zákazníci, ktorým CK SATUR automaticky zasiela hodnotiaci dotazník až po návrate zo zájazdu.


5 1 5

Páčila sa mi krajina, jedlo, ubytovanie, miestni ľudia a atmosféra počas celého zájazdu. Sprievodcu Marcela Šmátralu hodnotím ako vynikajúceho sprievodcu, ktorý sa o nás nadštandardne staral počas celého zájazdu, podal nám dostatok informácií o krajine a jeho prístup bol veľmi profesionálny.

Sprievodca
Program

5 1 5

Satur nás veľmi milo prekvapil, jedna z najlepších dovoleniek. Obrovská spokojnosť s výberom sprievodcu - Marcel Šmátrala- slušný, vzdelaný, vždy ochotný pomôcť. V budúcnosti budem vyberať dovolenky s týmto delegátom. Nemáme žiadne výhrady ani voči sesterskej CK na Srí Lanke, autobus čistý, domáci sprievodca milý, slušný. Výber hotelov na Srí Lanke vynikajúci, strava nemala chybu. Program, vzhľadom na krátky čas pobytu, zvolený dobre, videli sme pamiatky, krásnu prírodu, botanickú záhradu i pestovanie čaju. Určite sa na Srí Lanku vrátime a určite cez Vašu CK. Ubytovanie na Maldivách - bungalovy v poriadku,v zariadení a čistote rezervy. jedno veľké ďakujem, na túto dovolenku nikdy nezabudneme, Srí Lanka sa Vám vydarila. Kamarát mal pravdu, keď nám povedal: " Srí Lanku má najlepšiu Satur" A odporúčanie? Zvolili ste dobre, keď na poznávačky pozývate skúsených, milých, jazykovo zdatných, sprievodcov, ktorí svoju prácu vykonávajú ako záľubu. S Vašou cestovkou sme sa plavili aj po Níle a aj tam bol s nami vynikajúci sprievodca.

Sprievodca
Program

4 1 5

Srdečnī ľudia a kråsna prīroda, Sidiria atď. Śkoda, že Colombo sme videli len cestou z autobusu. Výbornå úroveň sprievodcu, veľa vedomostí o Srī Lanke.

Sprievodca
Program

5 1 5

Výborný zájazd a sprievodca. Spoznali sme vynikajúcich, príjemných a milých ľudí. Boli sme výborná parta.

Sprievodca
Program

2 1 5

Páčila sa nám príroda na Malých Divoch, veľmi dobre, že bolo spojenie poznávacieho a oddychového pobytu. Po Srí Lanke nás doprevádzal externý český prekladateľ Petr Chromiak z Exciting Travel, ktorý nemal ani len sprievodcovské skúšky a mal problémy rozumieť slovensky. Nevideli sme koloniálnu architektúru, ani atmosféru žiadneho mesta na Sri Lanke, jazdili sme len po diaľniciach a výpadovkách s odôvodnením, že v meste je zácpa. Doporučujem lepší výber sprievodcu a nie len prekladateľa, ktorý si aj dokonalý anglický výklad srílandského sprievodcu zredukoval vždy do jednej vety.

Program

3 1 5

Čo sme očakávali od poznávačky na SRL a oddychu na MDV bolo splnené. Všetko bolo pekné a zaujímavé. Najviac sa nám páčilo fakultatívne jeep safari, návšteva domorodého hospodára, plavba po jazere a folklórne vystúpenie v Kandy. Štvordňový relax na Maldivách je výborná kombinácia a balzam na zážitky zo Srí lanky. Pripomienky k organizačným schopnostiam sprievodcu.

Sprievodca
Program

2 1 5

Páčila sa mi príroda, pamiatky, more, prostredie na Maledivách. Nepáčilo sa mi, že zájazd bol organizovaný akurát v období dažďov. Málo voľného času pre osobné záujmy. Sprievodca po odbornej stránke bol OK, organizačne to nezvládal.

Sprievodca
Program

5 1 5

Všetko bolo super až na cestu tam, bolo by bývalo dobré prenocovať v Dubaji a jeden deň tam pobudnúť a večer pokračovať na SriLanku. Na Maldivách by sa dalo "vydržať" aj o deň dva dlhšie.

Sprievodca

Kontakt pre médiá: zednikova@ba.satur.sk

Generuje redakčný CMS systém GlobalWeb spoločnosti Global Services Slovakia s.r.o.

© 1998-2019 CK SATUR, Všetky práva vyhradené.

  • Slovenská asociácia cestovných kancelárii a cestovných agentúr
  • International Air Transport Association
  • Superbrands
buscomparedatedestinationsexoticexplorefiltermapmountainsown-transportpersonsplaneseasideshareshipvipwellness