Recenzie zákazníkov CK SATUR

Celkové
hodnotenie
5
14 5

Program
Sprievodca

Recenzie pridávajú len reálni zákazníci, ktorým CK SATUR automaticky zasiela hodnotiaci dotazník až po návrate zo zájazdu.


5 1 5

Všetko bolo super. Za 20 rokov cestovania sme nemali lepšieho sprievodcu:-). Milý, príjemný, s množstvom vedomostí...

Sprievodca
Program

4 1 5

Krásne kostoly v meste Salzburg. Veľmi málo času na vianočné trhy v krásnom mestečku St. Wolgang. Veľmi vtipný sprievodca.

Sprievodca
Program

5 1 5

Všetko bolo úplne super, ešte aj počasie. Program aj ubytovanie veľmi dobré. Už sa teším na ďalšie zájazdy so Saturom☺️ Sprievodca bol perfektný.

Sprievodca
Program

5 1 5

Pochod čertov; vianočné trhy v dedinkách na brehoch jazier Rakúsku; výklad histórie od sprievodcu sa nám páčili. Veľmi dobrý program; pekné ubytovanie; výborný šofér - cítili sme sa bezpečne a najlepší bol sprievodca Bohuslav Gondár - studnica vedomostí. Výklad podával zrozumiteľne; zaujímavo a zábavne. Počas výletu a počas cesty sme sa s ním nenudili. Výborný sprievodca; ochotný pomôcť.

Sprievodca
Program

5 1 5

Nadherne az rozpravkove prostredie, vynikajuci sprievodca, velmi fundovany, znaly historie danej krajiny, rozprava putavo aj vtipne, organizacne vsetko na vybornu. Super pocasie, mozem kazdemu odporucit, Trhy krasne vyzdobene, sofer to s nami zvladol na jednotku.

Program

5 1 5

Vianočné trhy v Salzburgu - najsilnejší zážitok. Sprievodca ako vždy super.

Sprievodca
Program

5 1 5

Krásne prostredie a samozrejme pochod čertov sa nám páčili. Sprievodca p. Gondár bol vynikajúci, všetko mal dobre zorganizované, mal veľa vedomostí a bol aj veľmi zábavný Zájazd bol úžasný, určite si ho o rok zopakujeme.

Sprievodca
Program

5 1 5

Vynikajuce vedomosti sprievodcu, dobry organizator.

Sprievodca
Program

Kontakt pre médiá: zednikova@ba.satur.sk

Cestovná kancelária SATUR TRAVEL, a.s. je zapísaná v Obchodnom registri Okresného súdu Bratislava I, Oddiel Sa, vložka číslo: 2427/B, IČO: 35 787 201, Miletičova 1, 824 72 Bratislava

Generuje redakčný CMS systém GlobalWeb spoločnosti Global Services Slovakia s.r.o.

© 1998-2020 CK SATUR, Všetky práva vyhradené.

  • Slovenská asociácia cestovných kancelárii a cestovných agentúr
  • International Air Transport Association
  • Ocenenie najdôveryhodnejšia značka pre CK SATUR
  • Ocenenie Superbrands 2019 pre CK SATUR