Recenzie zákazníkov CK SATUR

Celkové
hodnotenie
5
11 5

Program
Sprievodca

Recenzie pridávajú len reálni zákazníci, ktorým CK SATUR automaticky zasiela hodnotiaci dotazník až po návrate zo zájazdu.


4 1 5

Najviac sa nám páčila prehliadka zámku Peleš a hradu Bran. Taktiež sa nám páčila prehliadka budovy Parlamentu v Bukurešti. Bolo by fajn,keby bola zahrnutá v programe aj prehliadka Bukurešti...Náš sprievodca Juraj Kordík nám zabezpečil prehliadku budovy Parlamentu a sprevádzal nás Bukurešťou,robil to nad rámec programu.Veľmi sa to celej skupine páčilo. Juraj je skvelý sprievodca ,očividne ho jeho práca baví. Je sčítaný, scestovaný, komunikatívny,... Pohotovo odpovedá na otázky,veľa urobil pre klientov aj nad rámec programu. Touto cestou sa mu chceme ešte raz poďakovať.

Sprievodca
Program

5 1 5

Zájazd sa mne aj mojej 74-ročnej mame veľmi páčil. Celková koncepcia zájazdu bola dobre postavená, pretože zahŕňala jednak poznávanie krajiny, ako aj oddych pri mori. Najsilnejší zážitok bol ten, že Rumunsko predčilo moje očakávania, krajina je krajšia, čistejšia a bezpečnejšia, ako je všeobecné povedomie. Úžasné boli mestá a pamiatky v Sedmohradsku a Transylvánii a zaujímavé boli pláže, ktoré sú čistejšie ako napr. v Grécku. Sprievodca Juraj bol super. Je to skutočne veľký profesionál, vedel všetko vybaviť, venoval sa ľuďom v skupine, všetko, čo bolo potrebné zabezpečil, má veľké znalosti o krajine, histórii krajiny a všetko vedel podať veľmi pútavo. Je to pravý človek na pravom mieste a určite by sme s ním cestovali aj v budúcnosti. Touto cestou mu chceme prejaviť svoj obdiv, ako zvláda svoju profesiu a ešte raz mu poďakovať za jeho prácu a príjemnú dovolenku.

Sprievodca
Program

4 1 5

Pri mori by stačilo byť iba 3 dni, zbytočne 5 dní, ostatný okruh bol OK. Sprievodca šikovný, rozhľadený, aktívne sa nám venoval počas celého zájazdu, nabrali sme veľa inšpirácií pre ďalšie poznávacie zájazdy, ďakujeme.

Sprievodca
Program

5 1 5

Skvelý sprievodca, perfektný program, super partia a výborné jedlo. Juraj bol pozorný, milý, priateľský ku všetkým účastníkom, jeho výklad bol profesionálny, pútavý. Odporučil nám skvelú poľovnícku reštauráciu v Perdely. Dni trávené s ním boli veselé a zároveň poučné. Flexibilne prispôsobil a zariadil program aj nad rámec plánovaného programu a preto sme mohli vidieť aj parlament v Bukurešti.

Sprievodca
Program

4 1 5

Rumunsko ma očarilo, všetky navštívené mestá boli úžasné. Sprievodca bol perfektný. Sprievodca sa nám maximálne venoval, mal úžasné vedomosti o Rumunsku, odo mňa 1*****. Pri tomto zájazde by som uvítala polpenziu. Mne osobne by stačili dva dni pri mori, radšej by som ich nahradila návštevou ďalších miest.

Sprievodca
Program

5 1 5

Cely zajazd bol velmi dobre zorganizovany. Zaujimave miesta, krasna priroda, chutne jedlo, ciste ubytovanie... Ocarila ma Sinaia - klastor aj zamok Peles. Najkrajsi zazitok bol “vylet” na voze tahanom konmi - tuto agroturistiku sme ocenili VSETCI :). Ak by som si mala vybrat dalsiu poznavacku (co aj planujem), urcite sa budem informovat, ci ju sprevadza Juraj. Mal vyborne poznatky o miestach, ktore sme navstivili, postaral sa o pohodlie vsetkych a navyse, co sme vsetci ocenili, vytvoril fantasticku atmosferu. Takto si predstavujem sprievodcu... Dakujem :)

Sprievodca
Program

4 1 5

Príjemná krajina, zaujímavé nové zážitky, pre nás bolo Rumunsko veľkou neznámou, ale príjemne prekvapilo. Počas poznávacej časti zájazdu by sme ocenili, keby sme sa posúvali po krajine a ubytovanie mali stále inde. V našom prípade sme mali ubytovanie viac nocí na jednom mieste a opakovane sme prekonávali už známu trasu, čo bolo dosť únavné a nudné. Máme pocit, že pri okružnej jazde by sme za ten istý čas videli viac z krajiny a mohli navštíviť viacero pamiatok. Príjemný sprievodca, s dostatočnými znalosťami o krajine a vždy ochotný pomôcť.

Sprievodca
Program

4 1 5

veľmi dobré

Sprievodca

Kontakt pre médiá: zednikova@ba.satur.sk

Generuje redakčný CMS systém GlobalWeb spoločnosti Global Services Slovakia s.r.o.

© 1998-2019 CK SATUR, Všetky práva vyhradené.

  • Slovenská asociácia cestovných kancelárii a cestovných agentúr
  • International Air Transport Association
  • Superbrands