Recenzie zákazníkov CK SATUR

Celkové
hodnotenie
5
68 5

Program
Sprievodca

Recenzie pridávajú len reálni zákazníci, ktorým CK SATUR automaticky zasiela hodnotiaci dotazník až po návrate zo zájazdu.


5 1 5

Velmi dobre zostaveny itinerar a famaozna sprievodkyna. Cestovanie a spoznavanie vynranych miest Portugalska bol pre nas zazitok nielen pre ducha, ale aj chutove pohariky. Aj vdaka Chris budeme na tento trip dlho spominat. Je to poklad, sprievodkyna par excellence. Dakujeme.

Sprievodca
Program

5 1 5

Najsilnejší zážitok - univerzita a univerzitná knižnica v Coumbre.

Sprievodca
Program

5 1 5

Veľmi spokojný.

Sprievodca
Program

5 1 5

Páčil sa nám Atlantik, Porto, Sintra a milá sprievodkyňa. Veľmi milá, bezproblémová a bolo cítiť, že miluje Portugalsko a veľa o ňom vie. Posledný deň bolo voľno, bez programu.

Sprievodca
Program

5 1 5

Vynikajúca a ústretová sprievodkyňa znalá prostredia, profesionálny servis zo strany portugalského autobusového dopravcu a samozrejme história, architektúra prírodné prostredie Portugalska. Dobrý dojem vo mne zanechali aj samotní Portugalčania - ako národ.

Sprievodca
Program

5 1 5

Veľmi sa mi páčilo samotné Porto a tiež Fatima má svoje duchovno. Príjemná sprievodkyňa, ktorá si svoju prácu robí na 100 % a má rozsiahle vedomosti o krajine.

Sprievodca
Program

5 1 5

Vetko bolo super. Veľmi sa mi páčilo predstavenie Fado. Najsilnejší zážitok Cabo da Roca a oceán. Sprievodkyňa bola úžasná, bola ochotná poradiť, pomôcť a maximálne sa nám venovala.

Sprievodca
Program

5 1 5

Páčilo sa nám mesto Porto s mostami a Lisabon. Veľmi profesionálny prístup sprievodkyne, vynikajúce znalosti o krajine, dejinách, znalosť jazyka, krajiny, milá, ochotná, najlepšia sprievodkyňa zo všetkých cestovných kancelárií, ktoré som mal počas zájazdov.

Sprievodca
Program

Kontakt pre médiá: marketing@satur.sk

Cestovná kancelária SATUR TRAVEL, a.s. je zapísaná v Obchodnom registri Okresného súdu Bratislava I, Oddiel Sa, vložka číslo: 2427/B, IČO: 35 787 201, Miletičova 1, 824 72 Bratislava

Generuje redakčný CMS systém GlobalWeb spoločnosti Global Services Slovakia s.r.o.

© 1998-2020 CK SATUR, Všetky práva vyhradené.

  • Slovenská asociácia cestovných kancelárii a cestovných agentúr
  • International Air Transport Association
  • Ocenenie najdôveryhodnejšia značka pre CK SATUR
  • Ocenenie Superbrands 2020 pre CK SATUR