Recenzie zákazníkov CK SATUR

Omán - tajomný Salalah

Celkové
hodnotenie
4
16 5

Program
Sprievodca

Recenzie pridávajú len reálni zákazníci, ktorým CK SATUR automaticky zasiela hodnotiaci dotazník až po návrate zo zájazdu.


4 1 5

Úslužnosť a chovanie personálu je na dobrej úrovni, chýba ešte, aby zdravili a neostávali ticho ani keď ich ako prvý pozdraví hosť. Na päťhviezdičkový hotel je sortiment stravovania slabší, než sme zvyknutí. Taktiež stravovanie pre vegetariánov a vegánov nie je zabezpečené. Celkom neprimeraný bol wellness, jednak maličký, jednak systémom rezervovania. Sauna na rezerváciu na 30 minút je skôr paródiou na saunovanie, a pod. Šikovný, vzdelaný a ústretový sprievodca Marcel.

Sprievodca
Program

5 1 5

Vynikajúce.

Sprievodca
Program

5 1 5

Páčilo sa nám prostredie, čistota, úslužnosť personálu, služby... a predovšetkým poznávacia časť zájazdu. Sprievodca Marcel Šmátrala, ako vždy, vynikajúci!!! Na konci celodenného výletu, ktorý zorganizoval mimo programu mu miestny sprievodca okrem iného poďakoval za to, že sa od neho veľa naučil, že niektoré miesta nepoznal (sedela som v tesnej blízkosti a potešilo ma to rovnako ako samotného sprievodcu). Čo dodať. Už sa teším na ďalšie poznávanie práve s ním!

Sprievodca
Program

5 1 5

Veľmi spokojný. Výborný prístup sprievodcu, profesionálne vedomosti.

Sprievodca
Program

4 1 5

Očakávali sme od Ománu viac, ale delegát bol fajn. Čistota lehátok v plytkej časti bazénu, ako aj okraje bazénu a jeho okolie neboli najčistejšie. Sprievodca poznávacej časti bol OK nemáme žiadne pripomienky, jedine pochvalu ! Ochotný a dobre pripravený.

Sprievodca
Program

4 1 5

Veľmi spokojná. Úžasná, milá, vzdelaná sprievodkyňa. Blahoželám k výberu.

Sprievodca
Program

4 1 5

Prevažne spokojná.

Sprievodca
Program

5 1 5

Bola to skvelá dovolenka spojená s poznávaním i oddychom, aj s príjemnou zábavou /oslava Nového roka/. Krásne to bolo aj vďaka úžasnej sprievodkyni Lucke, ktorá nám dala bohatý výklad pri poznávaní, a bola veľmi ochotná a ľudská. Profesionál s ľudským prístupom. Nádherný zážitok bol deň strávený na Sahare. Proste nie je čo vytknúť!

Sprievodca
Program

Kontakt pre médiá: zednikova@ba.satur.sk

Cestovná kancelária SATUR TRAVEL, a.s. je zapísaná v Obchodnom registri Okresného súdu Bratislava I, Oddiel Sa, vložka číslo: 2427/B, IČO: 35 787 201, Miletičova 1, 824 72 Bratislava

Generuje redakčný CMS systém GlobalWeb spoločnosti Global Services Slovakia s.r.o.

© 1998-2020 CK SATUR, Všetky práva vyhradené.

  • Slovenská asociácia cestovných kancelárii a cestovných agentúr
  • International Air Transport Association
  • Ocenenie najdôveryhodnejšia značka pre CK SATUR
  • Ocenenie Superbrands 2019 pre CK SATUR