Recenzie zákazníkov CK SATUR

Omán - tajomný Salalah

Celkové
hodnotenie
4
19 5

Program
Sprievodca

Recenzie pridávajú len reálni zákazníci, ktorým CK SATUR automaticky zasiela hodnotiaci dotazník až po návrate zo zájazdu.


3 1 5

Zážitok z krajiny a rezortu výborný. Celkovo hodnotím zájazd veľmi pozitívne. Krásna krajina, milí ľudia. Plánujem sa sem vrátiť.

Sprievodca
Program

5 1 5

Ubytovanie výborné, strava pestrá a more, ktoré by malo spĺňať požiadavky všetkých klientov Vašej cestovnej kancelárie. Fundovaná sprievodkyňa, milá, ochotná a usmievavá Katarína Poláková, spríjemnila celý pobyt.

Sprievodca
Program

4 1 5

Páčila sa nám vybavenosť rezortu - rozmanitosť prírody, ktorú sme videli vďaka sprievodcovi. Sprievodca Marcel Šmátrala bol po všetkých stránkach výborný, na voľný čas mal výborné ponuky na fakultatívne výlety, je znalý prostredia.

Sprievodca
Program

4 1 5

Úslužnosť a chovanie personálu je na dobrej úrovni, chýba ešte, aby zdravili a neostávali ticho ani keď ich ako prvý pozdraví hosť. Na päťhviezdičkový hotel je sortiment stravovania slabší, než sme zvyknutí. Taktiež stravovanie pre vegetariánov a vegánov nie je zabezpečené. Celkom neprimeraný bol wellness, jednak maličký, jednak systémom rezervovania. Sauna na rezerváciu na 30 minút je skôr paródiou na saunovanie, a pod. Šikovný, vzdelaný a ústretový sprievodca Marcel.

Sprievodca
Program

5 1 5

Vynikajúce.

Sprievodca
Program

5 1 5

Páčilo sa nám prostredie, čistota, úslužnosť personálu, služby... a predovšetkým poznávacia časť zájazdu. Sprievodca Marcel Šmátrala, ako vždy, vynikajúci!!! Na konci celodenného výletu, ktorý zorganizoval mimo programu mu miestny sprievodca okrem iného poďakoval za to, že sa od neho veľa naučil, že niektoré miesta nepoznal (sedela som v tesnej blízkosti a potešilo ma to rovnako ako samotného sprievodcu). Čo dodať. Už sa teším na ďalšie poznávanie práve s ním!

Sprievodca
Program

5 1 5

Veľmi spokojný. Výborný prístup sprievodcu, profesionálne vedomosti.

Sprievodca
Program

4 1 5

Očakávali sme od Ománu viac, ale delegát bol fajn. Čistota lehátok v plytkej časti bazénu, ako aj okraje bazénu a jeho okolie neboli najčistejšie. Sprievodca poznávacej časti bol OK nemáme žiadne pripomienky, jedine pochvalu ! Ochotný a dobre pripravený.

Sprievodca
Program

Kontakt pre médiá: marketing@satur.sk

Cestovná kancelária SATUR TRAVEL, a.s. je zapísaná v Obchodnom registri Okresného súdu Bratislava I, Oddiel Sa, vložka číslo: 2427/B, IČO: 35 787 201, Miletičova 1, 824 72 Bratislava

Generuje redakčný CMS systém GlobalWeb spoločnosti Global Services Slovakia s.r.o.

© 1998-2020 CK SATUR, Všetky práva vyhradené.

  • Slovenská asociácia cestovných kancelárii a cestovných agentúr
  • International Air Transport Association
  • Ocenenie najdôveryhodnejšia značka pre CK SATUR
  • Ocenenie Superbrands 2020 pre CK SATUR