Recenzie zákazníkov CK SATUR

Celkové
hodnotenie
5
7 5

Program
Sprievodca

Recenzie pridávajú len reálni zákazníci, ktorým CK SATUR automaticky zasiela hodnotiaci dotazník až po návrate zo zájazdu.


5 1 5

Pacili sa nam vylety do Salamancy, Toleda aj El escorialu - ze zajazd nebol iba o Madride. Nepacil sa nam odlet z Viedne, kedze do Madridu sa da letiet aj z BA a spolocnost Iberia aj tak neposkytla vyssi komfort oproti Ryanairu. V hoteli bol maly priestor na ranajky, ako skupina museli rozdelit na dve casti a preto bolo malo casu na pokojne prestravovanie sa z dovodu skorych odchodov na vylety. Sprevadzal nasl p. Liptak, s ktorym sme boli nadmieru spokojni, dokonca nam spravil program aj v posledny den, kedy sme mali mat individualne volno.

Sprievodca
Program

5 1 5

Veľmi spokojná.

Sprievodca
Program

5 1 5

Mimoriadna spokojnosť so sprievodcom. Kultivované vystupovanie, primeraná jazyková vybavenosť, podanie informácií v optimálnom rozsahu, či sa to už týkalo výkladu počas prehliadok alebo praktických rád pre využitie voľného času. Ochotný, pozorný, obetavý.

Sprievodca
Program

4 1 5

Historicke pamiatky v Madride, Prado, Salamanca - katedrala, Toledo, Alcazar.

Sprievodca
Program

5 1 5

Osobitne sa nám páčila návšteva Toleda, špeciálne tamojšej katedrály, aj keď celý pobyt bol vyplnený silnými cestovateľskými zážitkami. Pani Zuzana Leščinská je mimoriadny prípad profesionálnej sprievodkyne s výbornými znalosťami histórie, vynikajúcimi organizačnými schopnosťami a príjemným vystupovaním. Boli sme s ňou mimoriadne spokojní a dúfame, že ona s nami tiež.

Sprievodca
Program

5 1 5

vynikajúce

Sprievodca

5 1 5

vynikajúce

Sprievodca

Kontakt pre médiá: zednikova@ba.satur.sk

Cestovná kancelária SATUR TRAVEL, a.s. je zapísaná v Obchodnom registri Okresného súdu Bratislava I, Oddiel Sa, vložka číslo: 2427/B, IČO: 35 787 201, Miletičova 1, 824 72 Bratislava

Generuje redakčný CMS systém GlobalWeb spoločnosti Global Services Slovakia s.r.o.

© 1998-2019 CK SATUR, Všetky práva vyhradené.

  • Slovenská asociácia cestovných kancelárii a cestovných agentúr
  • International Air Transport Association
  • Superbrands