Recenzie zákazníkov CK SATUR

Celkové
hodnotenie
5
52 5

Program
Sprievodca

Recenzie pridávajú len reálni zákazníci, ktorým CK SATUR automaticky zasiela hodnotiaci dotazník až po návrate zo zájazdu.


5 1 5

Po každej stránke príjemný zájazd.

Sprievodca
Program

3 1 5

Pacilo sa nam ubytovanie, strava a rozmanitost Madeiry. Super klima a celkovo krasa Madeiry. Pripomienky k programu predposledneho dna a pesej ture okolo cez nejaky les, a to vo dvoch dnoch. Urcite su aj krajsie a zaujimavajsie kuty krasnej Madeiry. Urcite som ocakaval viac a to nie som narocny clovek.

Sprievodca
Program

5 1 5

Rozmanitosť samotného ostrova,každé miesto ktoré sme navštívili bolo zaujímavé a krásne. Nie nadarmo sa o Madeire hovorí, že jej miesta pripomínajú iné krajiny, s týmto možno len súhlasiť. Aj touto cestou sa ešte raz chceme poďakovať našej sprievodkyni p. Alene Znachorovej.

Sprievodca
Program

5 1 5

Veľmi spokojná.

Sprievodca
Program

4 1 5

Príroda na Madeire - pestrosť.

Sprievodca
Program

5 1 5

Vynikajúce.

Sprievodca
Program

5 1 5

Všetko bolo krásne celá Madeira, ubytovanie, strava a super sprievodkyňa. Najkrajšie bolo Pico do Areeiro, Utesy v Ponta do Rosto, Cabo Girao a Porto Moniz. Sprievodkyňa bola milá, ochotná a kamarátska. Super. Prosím, robte vždy takéto úžasné zájazdy.

Sprievodca
Program

3 1 5

Ostrov Madeira je krásny, rozmanitý. Čistý a voňavý. Plný kvetov, zelene a pekných stavieb. Úžasné boli tie útesy, pri pobreží na severe. Málo sme boli pri oceáne

Sprievodca
Program

Kontakt pre médiá: marketing@satur.sk

Cestovná kancelária SATUR TRAVEL, a.s. je zapísaná v Obchodnom registri Okresného súdu Bratislava I, Oddiel Sa, vložka číslo: 2427/B, IČO: 35 787 201, Miletičova 1, 824 72 Bratislava

Generuje redakčný CMS systém GlobalWeb spoločnosti Global Services Slovakia s.r.o.

© 1998-2020 CK SATUR, Všetky práva vyhradené.

  • Slovenská asociácia cestovných kancelárii a cestovných agentúr
  • International Air Transport Association
  • Ocenenie najdôveryhodnejšia značka pre CK SATUR
  • Ocenenie Superbrands 2020 pre CK SATUR