Recenzie zákazníkov CK SATUR

Celkové
hodnotenie
5
20 5

Program
Sprievodca

Recenzie pridávajú len reálni zákazníci, ktorým CK SATUR automaticky zasiela hodnotiaci dotazník až po návrate zo zájazdu.


5 1 5

Úžasná poznávačka. Veľmi dobre zladené a naplánované programy s možnosťou relaxu pri mori. Mexiko prekrásna krajina bohatá na historické pamiatky. Výlet do eco parku XCARET určite doporučujem - úžasný zážitok. Kuba ma zaujala svojou očarujúcou prírodou. Pobyt vo Varadere pri mori bol skvelou bodkou za za naším pobytom. Sprievodkyňa Lucia bola úžasná svojou ľudskosťou, profesionalitou - špičková odborníčka vo svojej profesii.

Sprievodca
Program

4 1 5

Veľmi spokojný.

Sprievodca
Program

5 1 5

Výnimočné poznatky sprievodcu o navštívených miestach vo všetkých oblastiach (história, súčasnosť, botanika, zoológia).

Sprievodca
Program

5 1 5

Ďakujem za úžasnú sprievodkyňu Luciu. Zájazd som si vybrala hlavne preto, že ho sprevádzala Lucia. Nabudúce si budem vyberať zájazd, kde bude táto sprievodkyňa.

Sprievodca
Program

5 1 5

Sprievodkyňa Lucia bola výnimočná, boli sme veľmi spokojní.

Sprievodca
Program

3 1 5

Veľmi sa nám páčil pobyt v Mexiku a pamiatky mayskej civilizácie zanechali v nás silný dojem. Jazda Havanou na historických autách bola príjemná. Kabaret nezostal svojej povesti nič dlžný. Varadero je očarujúce a príjemná bola i návšteva Cayo Blanco katamaranom (kompenzácia za cestovanie bez sprievodcu). Náhradný sprievodca po Mexiku, pani Kulfasová, splnila naše očakávania - jej znalosti histórie a výklad sú vynikajúce. Starala sa o nás počas celého pobytu. Sprievodkyňa na Kube - šarmantná pani Elza počas pobytu v Havane prichádzala a odchádzala (nocovala doma) Sme toho názoru, aby sa Kuba neabsolvovala bez slovenského sprievodcu. Kubánsky sprievodca bol nepostačujúci.

Program

5 1 5

Počas zájazdu došlo k niektorým nepredvídaným problémom (chýbajúci sprievodca pre chorobu, zmena hotela na Kube (Trinidad) na ubytovňu - dalo sa to riešiť podrobným informovaním vopred, určite by sme to pochopili). Oceňujem poskytnutú kompenzáciu výletom.

Sprievodca
Program

2 1 5

Páčila sa nám história a pamiatky v Mexiku so sprievodkyňou Luciou Kulfasovou, ktorá sa o nás starala. Tiež Kuba, Havana, Varadero -príroda, atmosféra. Pripomienky k priebehu nahusteného programu na Kube.

Kontakt pre médiá: zednikova@ba.satur.sk

Cestovná kancelária SATUR TRAVEL, a.s. je zapísaná v Obchodnom registri Okresného súdu Bratislava I, Oddiel Sa, vložka číslo: 2427/B, IČO: 35 787 201, Miletičova 1, 824 72 Bratislava

Generuje redakčný CMS systém GlobalWeb spoločnosti Global Services Slovakia s.r.o.

© 1998-2019 CK SATUR, Všetky práva vyhradené.

  • Slovenská asociácia cestovných kancelárii a cestovných agentúr
  • International Air Transport Association
  • Ocenenie najdôveryhodnejšia značka pre CK SATUR
  • Ocenenie Superbrands 2019 pre CK SATUR