Recenzie zákazníkov CK SATUR

Celkové
hodnotenie
4
28 5

Program
Sprievodca

Recenzie pridávajú len reálni zákazníci, ktorým CK SATUR automaticky zasiela hodnotiaci dotazník až po návrate zo zájazdu.


5 1 5

Veľmi príjemný pocit z celého zájazdu, pohodlný autobus, milý pán šofér, kvalitné ubytovanie. Pani sprievodkyňu Swatonovú chválim najviac, perfektný odborný výklad, ústretová pre každého účastníka zájazdu milá, príjemná. Bola by som rada, keby som ju ešte stretla na niektorom z vašich zájazdov.

Sprievodca
Program

5 1 5

Zájazdy a poznávacou tématikou, ktoré robíte, majú najvyššiu úroveň aj čo sa týka cesty, ubytovania, ale najmä programu.

Sprievodca
Program

4 1 5

Program bol velmi zaujimavy, vsetci boli presni, hotel bol vynikajuci! Informacie ohladom toho, ze co nie je v cene, boli trosku matuce (radsej vypisat ze cena vstup nezahrna) a program bol az prilis tesny (vacsinou sme mali takych 15 minut po ukonceni programu - rychlo na WC a spät k autobusu),, ale celkovo sme boli spokojni :). Sprievodkyna pani Inge bola mila a vela zaujimavych veci nam vysvetlila - velmi zdatna :)

Sprievodca
Program

5 1 5

Vynikajúci zájazd.

Sprievodca
Program

5 1 5

Páčila sa nám odbornosť sprievodkyne Saturu (je tip-top, prajeme jej ešte veľa pracovných úspechov, )odbornosť sprievodkyne v Osvienčime a ubytovanie. Ďakujeme.

Sprievodca
Program

4 1 5

Soľná baňa Wieliczka bola krajšia, ako som očakával. Hotel Q je krásny, nový, určite si ho zanechajte v ponuke.

Sprievodca
Program

5 1 5

Vynikajúce.

Sprievodca
Program

5 1 5

Páčila sa nám soľná baňa a rozprávanie o nej, katedrála Wawel, kostol sv. Anny, Mariánsky kostol, rynek, veľmi pekné rozprávanie aj našej sprievodkyne počas cesty v autobuse aj počas celého zájazdu. Starostlivá so znalosťami o Krakowe, soľnej bani, príjemná, milá.

Sprievodca
Program

Kontakt pre médiá: zednikova@ba.satur.sk

Generuje redakčný CMS systém GlobalWeb spoločnosti Global Services Slovakia s.r.o.

© 1998-2019 CK SATUR, Všetky práva vyhradené.

  • Slovenská asociácia cestovných kancelárii a cestovných agentúr
  • International Air Transport Association
  • Superbrands