Recenzie zákazníkov CK SATUR

Celkové
hodnotenie
4
12 5

Program
Sprievodca

Recenzie pridávajú len reálni zákazníci, ktorým CK SATUR automaticky zasiela hodnotiaci dotazník až po návrate zo zájazdu.


4 1 5

Barcelona je krásne mesto, nie na všetko je dostatok času, krásna je Sagrada família, prekrásna magická fontána, park Guel je čiastočne v rekonštrukcii, samozrejme múzeum Dalí vo Figueres, Montserrat. Vynechala by som návštevu stredovekých hradieb Sant Ferran vo Figueres, radšej by som bola dlhšie v múzeu Dalí, pri návšteve Barcelony je "hluchá" pauza cca 2,5 hodiny pri čakaní na vodnú šou, ktorá začína o 21.30 hod., tá ale stojí za to.

Sprievodca
Program

5 1 5

Boli to silné zážitky. Snáď viac času na ich vychutnanie. Perfektná sprievodkyňa. Fundovaná, ochotná pomôcť v každej situácií, ľudská. Ak máte všetkých takýchto sprievodcov v cestovnej kancelárii, tak pokračujeme ďalej v poznávaní nových krajín cez vašu CK.

Sprievodca
Program

4 1 5

Prevažne spokojná.

Sprievodca
Program

3 1 5

Program je postaveny velmi dobre. Je moznost poznania i oddychu. Nie je tak narocny ako to vacsinou byva. Hotel - nebola najstastnejsia volba. Byvanie priamo na promenade, pri vlaku. Hluk do tretej rana od turistov, od stvrtej uz opatovne vlak. Pri poznavacich zajazdoch zbytocne. Pozitivum - blizke more a vyhlad na more. Pripomienka k sluzbam hotela. Prijemna, mila, snaziva sprievodkyna.

Sprievodca
Program

5 1 5

vynikajúce

Sprievodca

4 1 5

veľmi dobré

Sprievodca

3 1 5

veľmi dobré

Sprievodca

5 1 5

celkovo velmi prijemny zajazd s kombinaciou poznavania a oddychu, nemame sa na co stazovat.

Sprievodca

Kontakt pre médiá: zednikova@ba.satur.sk

Cestovná kancelária SATUR TRAVEL, a.s. je zapísaná v Obchodnom registri Okresného súdu Bratislava I, Oddiel Sa, vložka číslo: 2427/B, IČO: 35 787 201, Miletičova 1, 824 72 Bratislava

Generuje redakčný CMS systém GlobalWeb spoločnosti Global Services Slovakia s.r.o.

© 1998-2019 CK SATUR, Všetky práva vyhradené.

  • Slovenská asociácia cestovných kancelárii a cestovných agentúr
  • International Air Transport Association
  • Superbrands