Recenzie zákazníkov CK SATUR

Celkové
hodnotenie
5
55 5

Program
Sprievodca

Recenzie pridávajú len reálni zákazníci, ktorým CK SATUR automaticky zasiela hodnotiaci dotazník až po návrate zo zájazdu.


5 1 5

Príroda a opäť príroda. Počasie nás privítalo dažďom a vetrom, ale ukázalo sa aj slniečko, ktoré nám to vynahradilo a prírodu rozjasnilo. Sprievodkyňa Eva Učňová je veľmi sčítaná a získali sme od nej veľa informácií o Islande.

Sprievodca
Program

5 1 5

Vynikajúce.

Sprievodca
Program

4 1 5

Najkrajšia na Islande bola určite divoká krásna príroda, najsilnejší zážitok bola pre mňa hneď naša prvá zastávka, obrovský vodopád Seljalandsfoss, za ktorým sa dalo prejsť jeho vodným závojom. Počasie nám prvé dva dni trosku komplikovalo situáciu, ale na Islande si človek moc nevyberie. 30 tky tam netreba čakať. Sprievodkyňa Evka Učňová špičková profesionálka, ktorá nám podala množstvo informácií o Islande a tým, že tam aj žila, tak veľa aj príbehov z jej života na Islande, ktoré boli pre nás spestrením. Taktiež bola veľmi priateľská, neváhala s nami vyraziť do ulíc aj v čase mimo programu.

Sprievodca
Program

5 1 5

Rozmanitosť a jedinečnosť prírody na Islande. Boli sme veľmi spokojní s prácou a prístupom sprievodcu p. Patrika Dekana k účastníkom zájazdu. Už pri prvom kontakte s ním nám bolo jasné, že máme dočinenia so sprievodcom, ktorý dokonale ovláda komplexnú problematiku života na Islande. Sústavne preukazoval starostlivosť aj o individuálne potreby účastníkov zájazdu, aj vypätejšie situácie dokázal zvládať s nadhľadom a so vzácne ľudským prístupom.

Sprievodca
Program

5 1 5

Zájazd na Island bol pre nás inšpirujúci, boli sme spokojní v každej oblasti. Program bohatý, ale nebolo to žiadne naháňanie sa. Sprievodca Patrik - profesionálny, komunikatívny, priateľský, skúsený. Ochotný pomôcť v prípade potreby. Informácie, ktoré sme od neho dostávali priebežne počas celého zájazdu boli presné, postačujúce.

Sprievodca
Program

5 1 5

Páčila sa nám krajina a profesionálny prístup sprievodkyne Evky.

Sprievodca
Program

5 1 5

Island je úžasná krajina, vďaka sprievodcovi Patrikovi Dekanovi bol pre mňa tento zájazd inšpiráciou pre ďaľšie cesty. Jeho profesionalita, vedomosti a chuť podať informácie počas celého pobytu boli úžasné. Ďakujem Saturu a Patrikovi.

Sprievodca
Program

4 1 5

Prevažne spokojný.

Sprievodca
Program

Kontakt pre médiá: zednikova@ba.satur.sk

Cestovná kancelária SATUR TRAVEL, a.s. je zapísaná v Obchodnom registri Okresného súdu Bratislava I, Oddiel Sa, vložka číslo: 2427/B, IČO: 35 787 201, Miletičova 1, 824 72 Bratislava

Generuje redakčný CMS systém GlobalWeb spoločnosti Global Services Slovakia s.r.o.

© 1998-2020 CK SATUR, Všetky práva vyhradené.

  • Slovenská asociácia cestovných kancelárii a cestovných agentúr
  • International Air Transport Association
  • Ocenenie najdôveryhodnejšia značka pre CK SATUR
  • Ocenenie Superbrands 2019 pre CK SATUR