Recenzie zákazníkov CK SATUR

Celkové
hodnotenie
5
97 5

Program
Sprievodca

Recenzie pridávajú len reálni zákazníci, ktorým CK SATUR automaticky zasiela hodnotiaci dotazník až po návrate zo zájazdu.


5 1 5

Celý Island, ktorý sme navštívili bol fantastický, najsilnejší zážitok gejzíry a vodopády. Modrá lagúna úžasná, ale aj celkovo krajina, i keď na život nehostinná, ale je to úžasné vedieť, že toto je naša zem, takto si "odfukuje" tými parami. Veľký zážitok. Naša sprievodkyňa Eva Učňová bol neskutočná, chodiaca encyklopédia, milá, pozorná, ústretová, úžasne vychádzala každému v ústrety. Bodaj by bolo takýchto sprievodcov viac, no neviem ako na Slovensku, mali sme prvýkrát slovenského, lebo doteraz som cestovala s rakúskymi a nemeckými cestovkami, aj oni sa snažia, ale Eva Učňová bola neprekonateľná. Ďakujem Vám za Vašu snahu. Veľa úspechov a klientov.

Sprievodca
Program

5 1 5

Výborné.

Sprievodca
Program

3 1 5

Nepáčilo sa nám ubytovanie "VIP klienta" s výhľadom na smetisko, odpadkové koše dvora a skladu pred hotelom, nedostatok informácií o pláne denných výjazdov a chabé poznatky sprievodcov, strava a časové tiesne - nesúlad. Slabá organizácia a pomoc klientom pri vybavovaní vzniknutých problémov pri ubytovaní, stravovaní, atď. zo strany sprievodcu.

Sprievodca
Program

5 1 5

Veľmi spokojná.

Sprievodca
Program

4 1 5

Veľmi spokojná.

Sprievodca
Program

5 1 5

Páčili sa nám vodopády, gejzír, podmorský tunel, čierna pláž, polárna žiara (i keď sme ani nedúfali, že niečo uvidíme, ale stal sa zázrak) - v podstate sme mali šťastie, nakoľko nám aj počasie prialo.

Sprievodca
Program

5 1 5

Výborné. Veľká vďaka pánovi sprievodcovi, vedel zaujímavo rozprávať, mal skúsenosti.

Sprievodca
Program

5 1 5

Veľmi spokojný.

Sprievodca
Program

Kontakt pre médiá: zednikova@ba.satur.sk

Cestovná kancelária SATUR TRAVEL, a.s. je zapísaná v Obchodnom registri Okresného súdu Bratislava I, Oddiel Sa, vložka číslo: 2427/B, IČO: 35 787 201, Miletičova 1, 824 72 Bratislava

Generuje redakčný CMS systém GlobalWeb spoločnosti Global Services Slovakia s.r.o.

© 1998-2019 CK SATUR, Všetky práva vyhradené.

  • Slovenská asociácia cestovných kancelárii a cestovných agentúr
  • International Air Transport Association
  • Superbrands