Recenzie zákazníkov CK SATUR

Celkové
hodnotenie
5
13 5

Program
Sprievodca

Recenzie pridávajú len reálni zákazníci, ktorým CK SATUR automaticky zasiela hodnotiaci dotazník až po návrate zo zájazdu.


4 1 5

Veľmi sa mi páčil zámok v Slavkove a hrad Perštejn. V Slavkove bola aj vynikajúca sprievodkyňa. Sprievodca by mal popracovať na svojich organizačných schopnostiach - pri nástupe do autobusu nevyvesil sedací poriadok, takže ľudia sa potom museli presúvať - spôsob výberu peňazí - namiesto v autobuse vyberal až na mieste konania (čo bola zbytočná strata času). S hotelom v Lysiciach sme boli spokojné. Predpokladám, že je to nový hotel, bola tam aj veľmi dobrá obsluha v reštaurácii.

Sprievodca
Program

5 1 5

Program zájazdu bol veľmi dobre zvolený, videli sme 6 úžasných hradov a zámkov, ubytovanie v Lysiciach a aj večera boli dobré. Počas dvoch dní poznávacieho zájazdu sme videli množstvo krásnych obrazov, sôch, nábytku, záhrad a dozvedeli sme sa veľa zaujímavostí z histórie.

Sprievodca
Program

5 1 5

Veľmi dobré.

Sprievodca
Program

5 1 5

Všetko bolo zauiímavé.

Sprievodca
Program

5 1 5

Mne sa rozhodne páčil zámok Slavkov u Brna aj zámok Rájec nad Svitavou. Nepáčil sa mi zámok Kunštát kvôli zbytočným problémom pre osobné veci, aj tá pracovníčka čo tam robila, stále vznikali rôzne problémy za rôzne maličkosti. Pán sprievodca sa mi páčil pre jeho svojský štýl a pre dobrý výklad rôznych častí krajiny, cez ktoré sme prechádzali.

Sprievodca
Program

3 1 5

Trochu slabší sprievodca, na čo u Vás nie sme zvyknutí.

Sprievodca
Program

5 1 5

Výborné.

Sprievodca
Program

4 1 5

Prevažujúca spokojnosť.

Sprievodca
Program

Kontakt pre médiá: marketing@satur.sk

Cestovná kancelária SATUR TRAVEL, a.s. je zapísaná v Obchodnom registri Okresného súdu Bratislava I, Oddiel Sa, vložka číslo: 2427/B, IČO: 35 787 201, Miletičova 1, 824 72 Bratislava

Generuje redakčný CMS systém GlobalWeb spoločnosti Global Services Slovakia s.r.o.

© 1998-2020 CK SATUR, Všetky práva vyhradené.

  • Slovenská asociácia cestovných kancelárii a cestovných agentúr
  • International Air Transport Association
  • Ocenenie najdôveryhodnejšia značka pre CK SATUR
  • Ocenenie Superbrands 2020 pre CK SATUR