Recenzie zákazníkov CK SATUR

Celkové
hodnotenie
5
18 5

Program
Sprievodca

Recenzie pridávajú len reálni zákazníci, ktorým CK SATUR automaticky zasiela hodnotiaci dotazník až po návrate zo zájazdu.


4 1 5

Najsilnejší zážitok - kláštor Zwettl. Pán Bohuslav Gombár je veľmi dobrý sprievodca, s bohatými skúsenosťami. Super.

Sprievodca
Program

4 1 5

Velmi dobrý zájazd, program bol dobre vyskladaný, možno by bolo vhodnejšie mať viacej času na obednú prestávku a osobné voľno. Výborný sprievodca! Veľa informácií, ľudský prístup, bol tam on pre nás a nie opačne.

Sprievodca
Program

5 1 5

Najsilnejší zážitok Rosenburg - zámok s predvedením dravých vtákov... ale každý objekt bol úplne iný a zvláštny niečim iným. Perfektný a zábavný sprievodca, nemá chybu.

Sprievodca
Program

5 1 5

Najsilnejsi zazitok - klastor Zwettl a hrad Rosenburg s ukázkou sokoliarov (zo Slovenska!). Pan Bohus Gondar je "chodiaca encyklopedia vedomosti" a plynule ovlada nemecky jazyk. Jeho rychly a presny preklad informacii hovorenych rakuskymi sprievodcami bol vynikajuci! Je to prijemny a organizacne schopny sprievodca.

Sprievodca
Program

5 1 5

Veľmi spokojná.

Sprievodca
Program

5 1 5

Perfektný sprievodca, takého som ešte nezažil.

Sprievodca
Program

5 1 5

Sprievodca - jeho prístup k účastníkom , organizačné schopnosti, ale najmä vedomosti a informácie k téme zájazdu. Je to najlepší sprievodca, s akým som bol na poznávacom zájazde počas posledných 10 rokov. Kvalitná a bezpečná doprava.

Sprievodca
Program

5 1 5

Najviac som bola spokojná s výborným sprievodcom, všestranne pripraveným na akékoľvek otázky, komunikujúcim počas celej jazdy a presunov s účastníkmi zájazdu, neustále nás zahŕňal novými informáciami o krajine, o jej histórii i súčasnosti. Bol najlepší sprievodca s akým som sa stretla, úžasne pripravený, vtipný, komunikujúci so všetkými ... Zájazd bol výborne organizačne zvládnutý, všetko bolo presne naplánované, žiadne prestoje a čakanie. Bol to super zájazd.

Sprievodca
Program

Kontakt pre médiá: zednikova@ba.satur.sk

Generuje redakčný CMS systém GlobalWeb spoločnosti Global Services Slovakia s.r.o.

© 1998-2019 CK SATUR, Všetky práva vyhradené.

  • Slovenská asociácia cestovných kancelárii a cestovných agentúr
  • International Air Transport Association
  • Superbrands