Detský víkend v Budapešti

Maďarsko

5 3 recenzie

Celkové
hodnotenie
5
3 5

Bazén s vlnami v Aquaworld
Najstaršia zoo na svete
Vnútorný bazén v Aquaworld
Tropikárium v Budapešti
Zábava v Aquaworld
Najstaršia zoo s hrochom
Ostatné Detský víkend v Budapešti

Podrobné info o zájazde


Raňajky

Animátor na palube

Slovenský sprievodca

Vysvetlenie piktogramov


Úvod

Návšteva ZOO, Aquaworldu s vodnými atrakciami a najväčšieho morského akvária v strednej Európe  - Tropikária.

2-dňový autokarový zájazd

Ubytovanie

1x ubytovanie v hoteli 3*

Stravovanie

1x raňajky

Celková cena zahŕňa

Dopravu luxusným autokarom, 1x ubytovanie s raňajkami v hoteli 3*, sprievodcu CK SATUR, animátora Planet Fun.

Celková cena nezahŕňa

Doplatok za 1/1 izbu 23 EUR, za večeru 20 EUR, za miesto v prednej polovici autokaru 7 EUR,vstupy, pobytovú taxu a cestovné poistenie.

Poznámka

Zmena programu vyhradená.

Doprava

Autokarová

Program zájazdu

1. deň

Odchod zo Slovenska v ranných hodinách (z Bratislavy o 8:00 h.). Po príchode do Budapešti navštívime jednu z najstarších ZOO na svete s množstvom zvierat a rastlín, ktoré je súčasťou jedného z najobľúbenejších mestských parkov v Budapešti, parku Városliget. Po prehliadke ZOO si pozrieme Námestie hrdinov a voľný čas strávime v parku, kde sa nachádza hrad Vajdahunyad, jazierko s možnosťou člnkovania, veľké detské ihrisko a iné atrakcie. Odchod na ubytovanie.
1

ZOO Budapešť

ZOO Budapešť, Maďarsko

Iné atrakciePríroda

Jedna z najstarších zoologických záhrad sveta sa nachádza v hlavnom meste Maďarska, v Budapešti. Okrem rôznych druhov zvierat vás ZOO uchváti aj jedinečnou architektúrou a množstvom atrakcií. ZOO je rozdelená do rôznych zón, kde sa každá zóna venuje určitej oblasti sveta. Nájdeme tu indickú zónu, austrálsku zónu, zónu Savany, Madagaskaru alebo Motýliu záhradu. V každej zóne nájdete typických zastupiteľov ale takisto i menej známe druhy zvierat. Takmer každý deň sa tam konajú zaujímavé predstavenia ako napríklad šou tuleňov.

Viac Menej
2

Budapešť

2. deň

Dnes navštívime Aquaworld, s množstvom vodných atrakcií, ktoré sú rozmiestnené pod obrovskou kupolou.  Deti môžu vyskúšať bazény s rôznymi hĺbkami, vybavené vzrušujúcimi atrakciami. Pre dospelých sa ponúka aj komplex sáun v orientálnom duchu.  Popoludní sa presunieme doTropikária - najväčšieho morského akvária  v strednej Európe. Po návšteve Tropikária sa vyberieme na spiatočnú cestu na Slovensko. Návrat vo večerných hodinách (cca o 20:00 h).
3

Tropikárium

TROPIKÁRIUM, Maďarsko

Iné atrakciePríroda

Najväčšie morské akvárium v strednej Európe, ktorého hlavnou atrakciou je žraločie akvárium s objemom 1,4 miliónov litrov slanej vody. Pláva v ňom 8 ks dvojmetrových žralokov a niekoľko stoviek rôznych druhov farebných rybiek. V jednej sále môžete vidieť ryby maďarskej fauny, medzi nimi sú aj chránené kusy v ich prirodzenom prostredí. V ďalšej sále sa ocitnete v dažďovom pralese s exotickými vtákmi lietajúcimi ponad hlavy návštevníkov a hravými malými opičkami, nehovoriac o zelených, žltých, červených a inofarebných hadoch.

 

Viac Menej
4

Aquaworld

Zmena programu vyhradená.

Sprievodcovia zájazdu

Elena Ewiaková

Elena Ewiaková

Moje motto: "Nie je ten kto v rozkoši planúc žije, ale ten, kto tvoril a vytvroril, môže povedať, že žil."  - P.O.Hviezdoslav

Pokladám sa za komunikatívneho, optimistického a empatického človeka,  snažím sa o to,  aby si klienti pobyt užili čo najpríjemnejšie, aby spoznali navštívenú krajinu čo najlepšie a odchádzali so zájazdu s pocitom, že sa tam chcú vrátiť, alebo spoznávať ďalšie zaujímavé miesta na svete.

Profil a zájazdy sprievodcu

Kontakt pre médiá: marketing@satur.sk

Cestovná kancelária SATUR TRAVEL, a.s. je zapísaná v Obchodnom registri Okresného súdu Bratislava I, Oddiel Sa, vložka číslo: 2427/B, IČO: 35 787 201, Miletičova 1, 824 72 Bratislava

Generuje redakčný CMS systém GlobalWeb spoločnosti Global Services Slovakia s.r.o.

© 1998-2020 CK SATUR, Všetky práva vyhradené.

  • Slovenská asociácia cestovných kancelárii a cestovných agentúr
  • International Air Transport Association
  • Ocenenie najdôveryhodnejšia značka pre CK SATUR
  • Ocenenie Superbrands 2020 pre CK SATUR