Čertovská družina na Hallstattskom jazere

Rakúsko

5 11 recenzií

Celkové
hodnotenie
5
11 5

Dekorácia čertov, poznávací zájazd, Rakúsko
Vianočný Hallstatt, poznávací zájazd, Rakúsko
Sprievod čertov, poznávací zájazd, Rakúsko
Vianočný Salzburg, poznávací zájazd, Rakúsko
Sprievod čertov, poznávací zájazd, Rakúsko
Pohľad na mesto, poznávací zájazd, Rakúsko
Vianočný Salzburg, poznávací zájazd, Rakúsko
Sprievod čertov, poznávací zájazd, Rakúsko

Podrobné info o zájazde


Raňajky

Slovenský sprievodca

Vysvetlenie piktogramov


Úvod

Navštívime zimné záhrady i adventné slávnosti na nádvorí zámku Hellbrunn, pozrieme si pochod čertov s Mikulášom a poprechádzame sa po krásnom predvianočnom Salzburgu.

2-dňový autokarový zájazd

Ubytovanie

1x v hoteli/penzióne 2*/3*

Stravovanie

1x raňajky

Celková cena zahŕňa

Dopravu luxusným autokarom, 1x ubytovanie s raňajkami v hoteli/penzióne 2*/3*, sprievodcu a miestneho sprievodcu v Salzburgu.

Celková cena nezahŕňa

Za 1/1 izbu 25 EUR, za miesto v prednej polovici autokaru 7 EUR.

Vstupy, lanovku, cestovné poistenie, pobytovú taxu.

Poznámka

Zmena programu vyhradená.

Doprava

Autokar.

Program zájazdu

1. deň

Odchod zo Slovenska cca o 07:00 hod.,príchod do zimných záhrad zámku Hellbrunn pri Salzburgu. Počas Adventumáte možnosť na jeho nádvorí obdivovať ukážky tradičnej výroby, adventné vence a vianočné ozdoby. Odchod do okúzľujúceho barokového Salzburgu (UNESCO). Počas predvianočných sviatkov sa mení na rozprávkové javisko, nad ktorým sa vypína pevnosť Hohensalzburg. Zostane nám dostatok voľného času na návštevu vianočných trhov. Večer odštartuje ďalší z tradičných pochodov čertov s Mikulášom. Odchod do hotela.

2. deň

Raňajky. Prvou zástavkou bude jazerný zámok Ort pri meste Gmunden (známy zámocký Hotel Ort z TV seriálu). Zo zámku pokračujeme za vianočnou atmosférou do idylického mestečka Hallstatt. Čakán ás krátka prechádzka a vychutnávanie si zimnej pohody na Hlavnom námestí. Počas adventného víkendu sa zaplní stánkami s tradičnými prácami. Prehliadka miestneho kostola, možnosť vyviezť sa pozemnou lanovkou na vyhliadkovú plošinu nad mestečkom. Návrat do Bratislavy cca 22:00 hod.

Zmena programu vyhradená.

Rakúsko

Rakúsko, má vysoké alpské štíty, lyžiarské strediská, jazerá, romantické horské údolia a romantické mestá na poznávanie. Preto je Rakúsko ideálnou voľbou na dovolenku počas celého roka. Rakúsko, južný sused Slovenskej republiky, má vysoké alpské štíty, jazerá, romantické horské údolia a romantické mestá, ktoré sú ideálne na dovolenku. Pod pojmom Rakúsko si veľa ľudí predstaví alpskú krajinu s prekrásnymi historickými mestami ako Viedeň alebo Salzburg a ľudí hovoriacich nemecky, záhradkárom sa vybavia previsnuté tirolské muškáty a ľuďom milujúcim históriu fakt, že až do roku 1918 vládli rakúsky Habsburgovci aj na Slovensku. 

Hlavné mesto: Viedeň
Časový posun: 0h

Mena: Euro

Klimatický diagram

Kontakt pre médiá: zednikova@ba.satur.sk

Cestovná kancelária SATUR TRAVEL, a.s. je zapísaná v Obchodnom registri Okresného súdu Bratislava I, Oddiel Sa, vložka číslo: 2427/B, IČO: 35 787 201, Miletičova 1, 824 72 Bratislava

Generuje redakčný CMS systém GlobalWeb spoločnosti Global Services Slovakia s.r.o.

© 1998-2019 CK SATUR, Všetky práva vyhradené.

  • Slovenská asociácia cestovných kancelárii a cestovných agentúr
  • International Air Transport Association
  • Ocenenie najdôveryhodnejšia značka pre CK SATUR
  • Ocenenie Superbrands 2019 pre CK SATUR