Recenzie na Barcelona - FC Barcelona alebo Gaudí

Španielsko, Barcelona

4 25 recenzií

Recenzie zákazníkov CK SATUR

Celkové
hodnotenie
4
25 5

Program
Sprievodca

Recenzie pridávajú len reálni zákazníci, ktorým CK SATUR automaticky zasiela hodnotiaci dotazník až po návrate zo zájazdu.


4 1 5

Páčil sa nám futbalový štadión Nou Camp, La Sagrada Familia, Park Guell, hotel v blízkosti centra mesta a metra. Nedostupnosť niektorých pamiatok.

Sprievodca
Program

3 1 5

Prevažne spokojná. Nevýhodou bolo, že v tom termíne bolo veľa turistov a tým sme sa na niektoré miesta nedostali, lebo na vstupenky sa príliš dlho čakalo.

Sprievodca
Program

3 1 5

Prevažne spokojný.

Sprievodca
Program

3 1 5

Neznalosť krajiny a neinformovanost zo strany sprievodkyne.

Program

3 1 5

Najväčším zážitkom bola samozrejme Sagrada Familia. Páčila sa samozrejme celá Barcelona aj prehliadané pamiatky. Zájazd je náročný na celodenné chodenie a tým je únavný. Pani sprievodkyňa veľmi ochotná pomôcť, sprevádzala nás po všetkých pamiatkach. Niektoré neboli otvorené (býčia aréna), a to by si mala zistiť dopredu.

Sprievodca
Program

4 1 5

Páčila sa nám atmosféra koncoročná Barcelony, Gaudiho záhrady, ubytovanie, skvelé. Hotelová atmosféra nebola silvestrovská, nepáčila sa nám návšteva Casa Batlló - Gaudiho dom, vnútri boli niektoré izby zatvorené, vstup po zľave 32,00 eur, bolo potrebné upozorniť, že je to len pre znalých v tejto oblasti. Boli sme malá skupina, tak sa nám sprievodca mohol venovať, čo bolo dobré.

Sprievodca
Program

5 1 5

Sprievodkyňa Kiššová Júlia bola veľmi dobrá, mala dobrý prístup ku všetkým členom zájazdu, aj znalostne dobre pripravená a snažila sa dať nám informácie ku všetkým navštíveným pamiatkam.

Sprievodca
Program

5 1 5

Bol to moj prvy poznavaci zajazd so Saturom a vobec nelutujem. Hotel a sluzby boli na vysokej urovni. Videli a zazili sme toho skutocne vela za par dni. Dakujeme :). Pani Julia bola fantasticka. Vzdy o nas bolo dobre postarane. Vdaka nej sme sa citili v bezpeci a prijemne. Urcite by som s nou sla znovu na poznavaci zajazd. Prosim, odkazte jej, ze je skvela a vdaka nej na Barcelonu nikdy nezabudneme!

Sprievodca
Program

Kontakt pre médiá: zednikova@ba.satur.sk

Generuje redakčný CMS systém GlobalWeb spoločnosti Global Services Slovakia s.r.o.

© 1998-2019 CK SATUR, Všetky práva vyhradené.

  • Slovenská asociácia cestovných kancelárii a cestovných agentúr
  • International Air Transport Association
  • Superbrands
buscomparedatedestinationsexoticexplorefiltermapmountainsown-transportpersonsplaneseasideshareshipvipwellness